Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-4020904-946

    Pokusao sam sa 2 posto u ekipi LA vise nema hemije kao sto je pre bilo...
    Lakers-i su vezali 4 pobede, u Staples-u 7 uz skor 7-1 i jedino su izgubili protiv Bulls-a i to jedva. Jos Kobe vezao 2 utakmice sa po 40+.

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Lakers-i su vezali 4 pobede, u Staples-u 7 uz skor 7-1 i jedino su izgubili protiv Bulls-a i to jedva. Jos Kobe vezao 2 utakmice sa po 40+.
      Valjda nece imati svoj dan..neka odmori malo...

      Comment


      • Ma Pau i Drew ce ih sahraniti u reketu, nema ko da ih cuva. Jedino pitanje je koliko ce Kobe da utrpa... Cenim jacking up 25+ suteva sa 35+ poena sigurno, mozda cak i nastavi seriju od 40+.
        Kazem, u Holivudu njih niko ne dobija.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Njih su Kingsi dobili prosle sezone u HolivuduIpak je to Nba gde je sve moguce..

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Njih su Kingsi dobili prosle sezone u HolivuduIpak je to Nba gde je sve moguce..
            Dobro.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Dallas 1
              LAL 1
              DeRozan under
              Kobe over

              Comment


              • kobe over
                lakers vs cavaliers H2
                philadelphia vs washington H2
                dallas vs milwaukee H2
                denver vs miami 2
                washington vs tampa bay(NHL)2
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Rose je game-time, ne mogu da verujem da ovo govorim, ali nisam nista igrao, niti cu. I pored ovoliko meceva, nije neka ponuda...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Je l' igra Blatche?

                    EDIT: Ne igra.

                    No good news from the shoulder doc smh
                    Last edited by Dusan; 13-01-12, 19:56.

                    Comment


                    • Ja odigrao Boston Dallas Majami i Lejkerse za 2 000 kvota 4.07, sve bez hend
                      SRECNO SVIMA NOCAS

                      Comment


                      • Kakva tuga, glavni tipovi za veceras mi bili Detroit, Toronto i Philly u hendiju.
                        10 soma skoro kao iz picke.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Vule ganjaj ove Lejkerse prvu u gostima sto budu igrali ne moze Kobija toliko da ukenja
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Vule ganjaj ove Lejkerse prvu u gostima sto budu igrali ne moze Kobija toliko da ukenja
                            ne diraj mi kobe da ne radi motka miami opet prdnuo u chabar

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Vule ganjaj ove Lejkerse prvu u gostima sto budu igrali ne moze Kobija toliko da ukenja
                              Sutra igraju sa Klipersima,Klipersi imaju zanimljivu ekipu,samo sto ne igraju odbranu,pa mi se njihov stil ne svidja...

                              Comment


                              • pa bila bi to 3 utakmica za redom koju bi klipersi dobili racunajuci i one 2 pripremne,al kobe se tu nesto pita i gasol

                                Comment

                                Working...
                                X