Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by straxx90 View Post
    Sta misliste new york 1? znam da su dosta zivaca uzeli ove sezone, ali fili je ovo prvo gostovanje ako me secanje sluzi dobro, sto se tice ostalih meceva vidim da je u mozzartu indiana 190.5 granica 1.60 a na netu je 183.5. Po meni su minusi danas svi mecevi, na netu su drasticno pale granice

    Sto se tice oklahome 1.35 je nezahvalno u gostima u nba-u, nikad ne igram tako nesto
    nemoj da igras na NY ko zna kako ce da odigraju a i Philladelphia odlicno igra tako da to preskoci...

    Comment


    • Igras u newyorku i to kazes , salim se hvala na savetu

      Comment


      • Kako je do jaja kad odigras under na Indiana - Atlanta, odes da spavas i kad se probudis, a ni daju preko 100 za poluvreme i svi oni koji su najavljeni da nece igrati, igraju.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Moze li za veceras Atlanta i Finiks u hend???

          Comment


          • Danas slaba ponuda ja sam odigrao :
            atlanta 1
            J.Smith over
            milwaukke 1
            phoneix 1

            Comment


            • Slaba ponuda verovatno pauza osim ako se ne otvori nesto u live-u da odigram. Zna neko zasto Rose juce nije igrao neka povreda ili ga trener odmara ?

              Comment


              • Повреда. Толивер га туко на мечу раније.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Tj ima danas meceva orlando 2 i memfis new york over 192

                  Comment


                  • evo sta sam igrao za nocas: Atlanta H1, Milvoki,Finiks,Orlando...

                    Comment


                    • Moze Klivlend da iznenadi LA?

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Moze Klivlend da iznenadi LA?
                        sigurno da moze ali tesko...a mnogo toga zavisi od Brajanta

                        Comment


                        • Ako Kobija krene sut,Klivlend ce doziveti blamazu,gledam sada kvotu na Vasington 7 protiv Filaderfije to tesko da ce doci..

                          Comment


                          • kobe over
                            derozan under
                            wall under
                            ja mislim da bi ovo moglo doci

                            Comment


                            • Pregazice ih LA k`o plitak potok. Lakers-i su kuci jaki k`o crna zemlja. Kobe veceras opet 40+...
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Idem da uplatim

                                Miami 2
                                Dallas 1
                                Lakers over

                                btw jel igra Rose veceras ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X