Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • raspali GSW , 3 put padam samo na Filadelfiji
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Svidja mi se kec na Cleveland, ali me moj princip da i New Jersey mora nesto dobiti odvlaci od toga. Doduse, odigrali su prilicno dobar mec protiv Hawks-a prosli put, ali je i Cleveland bio na korak od pobede protiv Pacers-a. Verovatno je jos rano pricati o tome ko je jadniji od ove dve ekipe, tako da sam jos uvek blizi kecu.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • braco imam neki cudan osecaj da ce nocas Minesota da pobedi Dalas....a nije samo osecaj nego i igra Dalasa je slaba dok Minesota je odlicna...ja cu da uplatim a vi vidite...

        Comment


        • Ljudi sta bi vi predlozili da igram danas na veliki ulog? Sta je po vama najsigurnije?

          Comment


          • Ja sam stavio na Kliperse i Cikago
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by emil_portnoy View Post
              Ljudi sta bi vi predlozili da igram danas na veliki ulog? Sta je po vama najsigurnije?
              igraj na Kliperse solidna kvota a i sigurno mogu da pobede Portland...

              Comment


              • pod jedan, srecna nova svima!
                a pod dva missim da cu da odigram opet over na denver iako su me samo ni sinoc zeznuli, a pored overa cu dodam boston i dallas, kvota ravno 4.

                Comment


                • Nisam stigao na vreme u Mozzart, pa odigrah tiket u BetCity-u, al' je ono bolest od kladionice, mislim da ne postoji takmicenje na zemaljskoj kugli kojeg nema u ponudi.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Srecna nova svima! Meni je lepo krenula

                    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...12-5116073-943

                    Ja cu danas ispratiti Lejkerse, prejaka je kvota

                    Comment


                    • Srecna nova ljudi, pa da nastavimo da ih razbijamo!

                      Originally posted by T-Mac View Post
                      P.S. Dule, nemoj posle da bude da ti nisam rekao.
                      Poslusao sam te ja, nisam igrao Pacers-e, nego me Kings-i zeznuli.

                      Za danas sam igrao Detroit 2 (NFL), Miami doh 1, Chicago doh 1, Orlando doh 1.

                      Comment


                      • Srecna nova svima, da prolazimo tikete
                        za veceras sam odigrao
                        Miami-doh 1
                        Cliperse-1
                        Chikago-1

                        Comment


                        • Znam da smaram sa ovim, al' pazite se Bulls-a veceras. Generalno ekipe koje dolaze sa road trip-a (sa zapada na istok i obratno) u prvom mecu kod kuce nakon njega obicno odigraju slabo. Secam se kako smo prosle godine posle odlicnog road trip-a po zapadu izgubili od Magic-a kuci sa 40 razlike. Ista prica i sa Sixers-ima, ni oni jos nisu odigrali nijedan mec u svojoj hali, a imali su isti problem prethodne sezone.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Znam da smaram sa ovim, al' pazite se Bulls-a veceras. Generalno ekipe koje dolaze sa road trip-a (sa zapada na istok i obratno) u prvom mecu kod kuce nakon njega obicno odigraju slabo. Secam se kako smo prosle godine posle odlicnog road trip-a po zapadu izgubili od Magic-a kuci sa 40 razlike. Ista prica i sa Sixers-ima, ni oni jos nisu odigrali nijedan mec u svojoj hali, a imali su isti problem prethodne sezone.
                            Pada kvota na Memfis ne pipam to.

                            Comment


                            • Mocart ne radi, pa sam morao do Meridiana. Kvota na Lejkerse je 2.55 za razliku od Mocarta gde je 2.85. Iskombinovao dva tiketa, stavio jos na Memfis h2(+7.5), Dalas h2(-3.5), Toronto h2(+11.5)...

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Znam da smaram sa ovim, al' pazite se Bulls-a veceras. Generalno ekipe koje dolaze sa road trip-a (sa zapada na istok i obratno) u prvom mecu kod kuce nakon njega obicno odigraju slabo. Secam se kako smo prosle godine posle odlicnog road trip-a po zapadu izgubili od Magic-a kuci sa 40 razlike. Ista prica i sa Sixers-ima, ni oni jos nisu odigrali nijedan mec u svojoj hali, a imali su isti problem prethodne sezone.
                                E pa dosta je vise, red je Bogami da se zajebes.

                                Comment

                                Working...
                                X