Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indiana je po meni veliki favorit i previse je dobra kvota da se ovo propusti. Filadelfija je stvarno bolja i ona treba da oduva Sunca, 1.80 kvota, pa to je po meni 1.40 kvota, ako cemo realno. Majami je siguran pobjednik. Takodje bi trebalo i Boston da dobije.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Na jedan tiket cu da stavim GS over, Memphis, SA, Washington H2 i Charlotte H1.


      Sta mislite Toronto - Indiana?
      Ja odigrao kp2,cak sam i druga naterao da to odigra,mora doci.
      A za over sumnjam,ali ne zelim da vam baskuziram ako ste odigrali.
      sigpic

      Comment


      • ja sam na oba igrao Indianu , na jednom cistu dvojku , na drugom u hendikepu , mislim da je zicer
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Igoudala 15,5 vise
          Toronto-Indiana 2
          Wall 14,5 vise
          Gay 18,5 vise
          Charlotte-Miami 2
          Granger 19,5 vise

          Kvota:21,94

          Stoudemire 21,5 vise
          Ginobili 18,5 manje
          Bargnani 18,5 vise
          Detroit-Clevleand

          Kvota:9,18

          Paul 16,5 vise
          Golden State-NYK 201,5 vise
          Atlanta-Washington H2

          Kvota:9,35
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Jebem ti, udjem u Mozzart, dam da mi otkuca 3 brza tiketa, nisam imao kesa kod sebe, nego mu dam onaj tiket od sinoc i kaze car isplate su do 9, moram ti stornirati tikete. Pa jebem ti zivot, je l' ne moze na tiketu samo da napise minus toliko i toliko i da samo sutra odbije kad bude isplacivao?



            Odigrao sam nesto iz sprdnje u mrtvom Tasu, Indiana, Detroit, Memphis, San Antonio, Philadelphia.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Krenulo nas, los dan je jedino bio onaj kada su i Bulls-i i Lakers-i izgubili. Za danas Miami 2, Atlanta 1, New York 2, Denver 1. Kvota 2,88. Ajmo da nastavimo niz!

              Comment


              • Ja hteo Detroit, Philly i Denver na soma, al' kad sam video kvote u Tasu smracilo mi se.



                Prvi dan Bulls-i u singlu, drugi dan LA na 2 tiketa za fin profit, sinoc dobitak, veceras cisto da se nesto prati, resio sam da se naspavam malo.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ja odigrao:
                  Melo preko 25.5
                  Gay preko 18.5
                  GS - NY preko 202.5
                  Šišarike je brala...

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ja hteo Detroit, Philly i Denver na soma, al' kad sam video kvote u Tasu smracilo mi se.


                    Što misliš za Detroit da je 1 ?
                    Po meni je to duel dvije najlošije ekipe na istoku tako da je sve moguće, prije bih igrao na poene ispod za veću kvotu nego 1
                    Šišarike je brala...

                    Comment


                    • Originally posted by barba View Post
                      Što misliš za Detroit da je 1 ?
                      Po meni je to duel dvije najlošije ekipe na istoku tako da je sve moguće, prije bih igrao na poene ispod za veću kvotu nego 1
                      Opet ona prica kao za Charlotte pre neki dan, koga ce Detroit da dobije tokom sezone ako ne Cleveland kod kuce koji je jos neuigran i prilicno neiskusan? ;)
                      Mislim da su kvalitetnija ekipa u ovom momentu, trebace Irving-u vremena da se uklopi u NBA, a Jamison koji bi trebao da bude lider je katastrofa.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Mac kakvo ti je misljenje za Knicks-e? Nece valjda moci da im GS naudi bez Steph-a?

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Mac kakvo ti je misljenje za Knicks-e? Nece valjda moci da im GS naudi bez Steph-a?
                          Golden State moze da naudi svakoj ekipi u svakom momentu.
                          Sta znam, kad je duel dve ovakve ekipe jednu uvek moze da stane sut, pa da gledamo blowout. Warriors-i od pocetka sezone pokusavaju da igraju kao malo sporiju i kontrolisaniju kosarku, odbrana im je stvarno bila i vise nego solidna protiv nas, ali mislim da ce im NY dati preko 100 poena sigurno. U svakom slucaju, no bet za mene, protiv GS-a kad igra kuci ne uplacujem nikad.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Zbog Steph-a, na NY pada kvota ceo dan. Ljudi samo gruvaju kintu. Sada su na 1.46, a start je bio 1.6 što će reći da će preći 10% iliti 0.1,a kada ameri spuste kvotu za 0.1 onda za to postoji jako ozbiljan razlog. Počela da pada kvota na Oklahoma-u i Boston. Miami ide Over.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Jebem ti, udjem u Mozzart, dam da mi otkuca 3 brza tiketa, nisam imao kesa kod sebe, nego mu dam onaj tiket od sinoc i kaze car isplate su do 9, moram ti stornirati tikete. Pa jebem ti zivot, je l' ne moze na tiketu samo da napise minus toliko i toliko i da samo sutra odbije kad bude isplacivao?



                              Odigrao sam nesto iz sprdnje u mrtvom Tasu, Indiana, Detroit, Memphis, San Antonio, Philadelphia.
                              Chitam chesto pominjete BRZE tikete,o chemu se radi ... ?
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by shpageti View Post
                                Chitam chesto pominjete BRZE tikete,o chemu se radi ... ?
                                Uđeš na sajt Mozzart-a, napraviš sebi tiket i pošalješ ga njihovoj centrali. Onda ti se pojavi broj tog tiketa. Upišeš taj broj i odneseš ga u bilo koje Mozzart-ovo uplatno mesto i operater ga samo provuče kroz komp i odštampa ti tiket koji si ti sastavio. Naravno, pritom platiš onoliko koliko želiš.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X