Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek se teraju, izgleda da se samo moze uplacivati u periodu od 08-23h.

    Licna karta ti treba kad otvaras Mozzart klub karticu.

    Originally posted by carter985 View Post
    ima da me posalju u kurac ako im dodjem sad ko vampir u 22h da mi otvaraju karicu
    a ocu moci ja onda danas odma da se kladim, il moram da cekam da mi stigne ta kartica?
    Cini mi se da to odma' dobijas, ali nisam siguran da ce to tako kasno sad da ti daju.

    Comment


    • za meridian je bilo, uplatis koliko hoces, dobijes tiket sa sifrom i onda odes na sajt(gde se prethodno registrujes) i tamo imas polje "depozit" i tu prekucas broj sa tiketa koji si dobio i pare se pojava na racunu u roku od 5 minuta...
      al ja vamo na njiovom sajtu ne vidim nigde to mesto za kucanja depozita?

      Comment


      • Originally posted by Dusan View Post
        Nek se teraju, izgleda da se samo moze uplacivati u periodu od 08-23h.
        e jebo to, a sta da radim kad tamo u pola cetri ujutru skontam da sam pukao, kako da se vadim?
        u meridanu si mogao u svako doba dana..

        Comment


        • Originally posted by carter985 View Post
          za meridian je bilo, uplatis koliko hoces, dobijes tiket sa sifrom i onda odes na sajt(gde se prethodno registrujes) i tamo imas polje "depozit" i tu prekucas broj sa tiketa koji si dobio i pare se pojava na racunu u roku od 5 minuta...
          al ja vamo na njiovom sajtu ne vidim nigde to mesto za kucanja depozita?
          Pa to je drugacije od Meridiana, ovde odes das Mozzart karticu kazes koliko hoces da uplatis, das pare i dobijes priznanicu, kad se vratis i udjes na sajt pise ti raspolozivo npr. 1000 dinara... Inace minimalna uplata online je izgleda 100 dindzi.

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Pa to je drugacije od Meridiana, ovde odes das Mozzart karticu kazes koliko hoces da uplatis, das pare i dobijes priznanicu, kad se vratis i udjes na sajt pise ti raspolozivo npr. 1000 dinara... Inace minimalna uplata online je izgleda 100 dindzi.
            u wwinu mozes 10 centi da uplatis
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Tako je slicno i u Premieru.MOras prvo otvoriti karticu i samo uplatis pare u kladionici (minimalno 10 KM) i dobijes priznanicu i odmah ti uplate na racun te pare

              Comment


              • Originally posted by Dusan View Post
                Pa to je drugacije od Meridiana, ovde odes das Mozzart karticu kazes koliko hoces da uplatis, das pare i dobijes priznanicu, kad se vratis i udjes na sajt pise ti raspolozivo npr. 1000 dinara... Inace minimalna uplata online je izgleda 100 dindzi.
                a jel i tu ima ono, da moras ispuniti uslov(3 para, 4 para)? u meridianu je bilo kako hoces, mozes jednu tekmu, mozes dve, mozes 22..

                Comment


                • Originally posted by carter985 View Post
                  a jel i tu ima ono, da moras ispuniti uslov(3 para, 4 para)? u meridianu je bilo kako hoces, mozes jednu tekmu, mozes dve, mozes 22..
                  To vec ne znam, trebalo bi da je isto kao i obicno kladjenje u Mozzartu. Evo ovde ih pitaj http://help.mozzartbet.com/kontakt

                  Comment


                  • jbt , sto je to kod vas toliko komplikovano , meni nikako ne ide u glavu.
                    U wwinu je prosto da prostije ne moze ...
                    Napravis sebi kuci na njihovoj stranici nalog , odes u kladionicu , kazes svoje korisnicko ime i jedno slovo passworda , tj ono koje oni traze (1,2,3,4) , stavis para koliko hoces , odes kuci , cim uplatis istog trenutka legnu pare i samo uplacujes od 0.1 eura do 5000 eura mogu biti ulozi , mozes se kladiti kad god hoces , u svako doba dana i noci , imas live kladjenje ,kada hoces da podignes pare uploadujes neki podatak o sebi , licnu kartu , vozacku dozvolu , kreditnu karticu i odes u kladionicu onda , pokazes to isto sto si upload i daju ti pare ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      jbt , sto je to kod vas toliko komplikovano , meni nikako ne ide u glavu.
                      U wwinu je prosto da prostije ne moze ...
                      Napravis sebi kuci na njihovoj stranici nalog , odes u kladionicu , kazes svoje korisnicko ime i jedno slovo passworda , tj ono koje oni traze (1,2,3,4) , stavis para koliko hoces , odes kuci , cim uplatis istog trenutka legnu pare i samo uplacujes od 0.1 eura do 5000 eura mogu biti ulozi , mozes se kladiti kad god hoces , u svako doba dana i noci , imas live kladjenje ,kada hoces da podignes pare uploadujes neki podatak o sebi , licnu kartu , vozacku dozvolu , kreditnu karticu i odes u kladionicu onda , pokazes to isto sto si upload i daju ti pare ;)
                      Ako to dizanje para nije komplikovano,onda ne znam sta je.U premieru samo im posalje kao neki zahtejv za isplatom i odes u poslovnicu i dignes lovu

                      Comment


                      • Ma na Bet365 samo jednim klikom zavrsavas pos'o.

                        Comment


                        • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                          Ako to dizanje para nije komplikovano,onda ne znam sta je.U premieru samo im posalje kao neki zahtejv za isplatom i odes u poslovnicu i dignes lovu
                          mozes ovde i na karticu pare da prebacis ako ne zelis u gotovini pa odes na banku i dignes ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • nista, iskuliracu se onda danas

                            Comment


                            • Originally posted by carter985 View Post
                              nista, iskuliracu se onda danas
                              A mozda bas danas pare cekaju na tebe?

                              Comment


                              • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                                A mozda bas danas pare cekaju na tebe?
                                cuti, ne potpaljuj.. taman sam se smirio

                                Comment

                                Working...
                                X