Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kvota je manje-vise takva jer je Toronto zadnja 3 meca dobio a i igra kuci protiv Kingsa , ne verujem da ce izgubiti iako se moze pokusati dvojka
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Zasto svi igraju na Jutu?

      Comment


      • Ja to nisam igrao , da sam igrao na Finiks bi , moraju i oni nekog dobiti
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ćuti tu Miko ! Neka dobiju sledeću
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Gortat dabl dabl
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment




            • ne mogu da verujem kakva glupost od kladionice..

              kako sad objasniti iditotima ovakvu situaciju ?

              Comment


              • Kontaktiraj ih nekako ako si online igrao, mora da ima neki e-mail za zalbe. Ako si u kladionicu, trazi broj vlasnika da ti daju i pozovi ga.
                Sta mi napravi Bruklin veceras u usta im se poserem. Posle toga i Milvoki prokocka 11 poena sa poluvremena.
                sigpic

                Comment


                • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...1-7331122-1047

                  Comment


                  • Originally posted by dejanmm View Post
                    [ATTACH=CONFIG]8640[/ATTACH]

                    ne mogu da verujem kakva glupost od kladionice..

                    kako sad objasniti iditotima ovakvu situaciju ?
                    ako ima na sajtu da se ono pise obavestenje ili tako nesto samo pisi odmah ce ti ispraviti , ja sam jednom imao situaciju tako oko hendikepa Monfils u tenisu i samo napisao i doslo mi na mail izvinjenje i ispravka
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Svaka cast za ovo. Kad su igrali protiv Niksa, ja zaboravio da je nova godina i da kladionica radi do 3, nocas ih nisam propustio, al me Milvoki zajeba.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Svaka cast za ovo. Kad su igrali protiv Niksa, ja zaboravio da je nova godina i da kladionica radi do 3, nocas ih nisam propustio, al me Milvoki zajeba.
                        Hvala,odigracu za nocas Jutu bezh2 ista je kvota kao i na Portland...

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          ako ima na sajtu da se ono pise obavestenje ili tako nesto samo pisi odmah ce ti ispraviti , ja sam jednom imao situaciju tako oko hendikepa Monfils u tenisu i samo napisao i doslo mi na mail izvinjenje i ispravka
                          u maxbetu je igrano. fazon je u tome sto oni su uracunali rez bez produzetaka, a znam da za granice racunaju i produzetke..znam koliko mi je igraca over tako doslo..a ne mogu nigde naci pravila neka

                          Comment




                          • Knicksi i... Dallas ?
                            sigpic

                            Comment


                            • Boston i Klivlend

                              Comment


                              • Nba tipovi
                                Minesota-Portland 1
                                Dallas-New Orleans 1
                                Atlanta-Boston 2
                                LA Clippers- Golden State 1

                                Comment

                                Working...
                                X