Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    A sta mislite za sistem veceras?

    5 tekmi, 5 ikseva...odigrati sistem 1/5 na neki ulog od 5-10 evra...;)

    Odprilike svako veche dodje bar jedan X.Ako nista,mozda sutra probati,ima vishe tekmi...;)
    Ja iskreno mislim da veceras nece biti ikseva, nemam pojma, takav utisak... Sto se tice ove igra, mislim da ti je bolje i isplatljivije da odigras 5 pojedinacnih singlovai das po 2e na svaki.
    Prodje jedan i 20 e si u plusu...
    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

    Comment


    • DeRozan u Meridijanu na 20, manje na jaci ulog...
      If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

      Comment


      • Originally posted by Gologuzan View Post
        Ja iskreno mislim da veceras nece biti ikseva, nemam pojma, takav utisak... Sto se tice ove igra, mislim da ti je bolje i isplatljivije da odigras 5 pojedinacnih singlovai das po 2e na svaki.
        Prodje jedan i 20 e si u plusu...
        To sam razmisljao za sutra.Na 11-12 tekmi koliko ima (necu odigrati bas bas favorite) odigram po 2 evra na X.Jedan da dodje,vratio sam pare,i cak sam u malom plusu,a vec ako udju 2...onda je tu + od najmanje 30 evrica...
        Bas sam gledao,skoro uvek se zavuche bar jedan X,e ako sam baxuz da kad odigram ne dodje nijedan...sta da se radi..to je kocka...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Ja vidim samo Minesotu veceras.
          i ja...vreme da se prekine niz od 5 poraza

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            A sta mislite za sistem veceras?

            5 tekmi, 5 ikseva...odigrati sistem 1/5 na neki ulog od 5-10 evra...;)

            Odprilike svako veche dodje bar jedan X.Ako nista,mozda sutra probati,ima vishe tekmi...;)
            Prelistaj malo temu unazad, pisao sam o tome pre ove stranice. Ja sam odigrao pre nekih 4-5 dana 12 X-eva i samo jedan je dosao, kao za maler. Nikad se ne zna, moj savet ti je samo da ne ulazes vecu kintu. Ja cu sutra singlirati X-eve na svih 11 utakmica, nadam se bar dva da ce da dodju. Veceras ne bih, jer vec nekoliko noci zaredom dolaze jedan ili dva X-a, a samo imas 5 utakmica, suvise je rizicno.

            By the way:

            Filadelfija - Dalas 1
            Hjuston - Toronto 1
            Sakremento - Minesota 2
            Lejkersi - Indijana 1
            Harden 24.5 vise
            Kevin Lov 23.5 vise
            Last edited by Skrillex; 27-11-12, 19:22.

            Comment


            • Originally posted by Skrillex View Post
              Prelistaj malo temu unazad, pisao sam o tome pre ove stranice. Ja sam odigrao pre nekih 4-5 dana 12 X-eva i samo jedan je dosao, kao za maler. Nikad se ne zna, moj savet ti je samo da ne ulazes vecu kintu. Ja cu sutra singlirati X-eve na svih 11 utakmica, nadam se bar dva da ce da dodju. Veceras ne bih, jer vec nekoliko noci zaredom dolaze jedan ili dva X-a, a samo imas 5 utakmica, suvise je rizicno.
              To cu i da uradim sutra.Na svaki par po 200 dindzi i to je to.Ali dobro,vratio si pare,predpostavljam da si bio i malo u +,nekih 800-1000 dindzi?2 kad bi ushla,uuu pa to bi bilo extra...

              U subotu...11 tekmi (3 X dosla),a dan pre toga na 12 tekmi (1 X),da bi pre toga,mislim u sredu na 14 tekmi dosla 4 X.Da samo tad uplacivali,sad bi bili u extra +.Jbga,treba imati srece....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pa da, bio sam u plusu i sa tom jednom. Stavio sam malopre sve ikseve, sinoc nije dosao nijedan, veceras bi trebalo da ih bude.

                Na Lejkerse ne igram vise, osim ako se ne sastaju sa Bobcats-ima recimo.

                Comment


                • I ja cu malo kasnije sve X da stavim,valjda cemo imati srece..Nek dodju 2,ja sam vise nego happy...

                  U najgorem slucaju,samo da izvadim pare...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • ajde ko prati nba dajte neke sigurice za večeras, da se vadim

                    Comment


                    • Portland h2 max bet
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Mozda Wizards-i dodju do prve pobede, ali tesko.
                        Ja se razmisljam da stavim H2 na Portland i na Toronto takodje, hendikep je 10.5

                        Comment


                        • wb over , mayo under , derozan under , williams under

                          stavljam 20e na ovo ;)

                          Comment


                          • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                            wb over , mayo under , derozan under , williams under

                            stavljam 20e na ovo ;)
                            Stavljas na Mejo-a under sa 20e?
                            Meni je on zicer na over i odigrao sam ga. Al svaka ti cast ako prodje under.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tugo, nesreco, hvala ti, Portland za 100 i kusur evra, nisam bolji tiket sastavio 4 godine...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Stavljas na Mejo-a under sa 20e?
                                Meni je on zicer na over i odigrao sam ga. Al svaka ti cast ako prodje under.
                                4 poena hahaha

                                ne mogu da vjerujem
                                klada1.JPG
                                klada2.JPG

                                Comment

                                Working...
                                X