Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta odigrati za veceras sta mislite.Skrilex brate koliko si uplatio.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Po 200 kinte na svaku, dovoljno je jedna da dodje da budem u plusu. Nisam valjda toliki maler.
      Kad igram sigurice, dodju mi dva iksa, ali da ne prizivam djavola, videcemo.

      Comment


      • Sta odigrati za nocas?

        Comment


        • Sarlot
          Oklahoma
          Bruklin
          Njujork
          San Antonio

          16 kvota , inace sve KP(racunajuci produzetke)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Sarlot
            Oklahoma
            Bruklin
            Njujork
            San Antonio

            16 kvota , inace sve KP(racunajuci produzetke)
            Pravis pocetnicke greske sto se tice kladjenja na kosarku.

            Kakav crni KP ? To se Miko igra 1X ili X2 jeste manja kvota ali ti je dosta sigurnije. ;)

            Ovo ti govorim na osnovu svog iskustva sa KP sto se tice kosarke.
            Last edited by Rossonero; 23-11-12, 22:51.

            Comment


            • ja odigrao

              orlando
              oklahoma
              new york
              phoenix
              utah

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Pravis pocetnicke greske sto se tice kladjenja na kosarku.

                Kakav crni KP ? To se Miko igra 1X ili X2 jeste manja kvota ali ti je dosta sigurnije. ;)

                Ovo ti govorim na osnovu svog iskustva sa KP sto se tice kosarke.

                Kvota na ovo sto sam ja igrao je sad kad kucam na wwin 17,60 a da sam igrao 1x kvota 10,75 , ej duplo manja kvota , a sanse da ce jedna od ovih 5 da me srusi tako sto ce doci X je jako mala , mislim da cu pre rizikovati sa produzecima ako dodje do njih nego igrati 1x i imati ovoliko manju kvotu a i kad god me favorit rusio uvek uzme na produzetke
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Kvota na ovo sto sam ja igrao je sad kad kucam na wwin 17,60 a da sam igrao 1x kvota 10,75 , ej duplo manja kvota , a sanse da ce jedna od ovih 5 da me srusi tako sto ce doci X je jako mala , mislim da cu pre rizikovati sa produzecima ako dodje do njih nego igrati 1x i imati ovoliko manju kvotu a i kad god me favorit rusio uvek uzme na produzetke
                  Dovoljno mi je ovo sto sam procitao.

                  Sretno nocas. ;)

                  Favorit uvijek uzme na produzetke?
                  Last edited by Rossonero; 23-11-12, 23:04.

                  Comment


                  • Pa cek ne mozes boldovati pola recenice , logicno da je sigurnije 1x ali za duplu vecu kvotu cu uzeti KP ,jbt sanse su oko 5% da ce 1 od ovih 5 otici na produzetke ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • @ Miko

                      Samo nastavi po svom. ;)

                      Comment


                      • U Bet City kladionici, nema X na NBA, dakle ko dobije posle produzetaka, to se racuna, dobra kladionica...
                        Za veceras: Memfis, San Antonio i Orlando.
                        Igraci: DeRozan (18) manje, Love (26) vise i Lin (12) manje...
                        Dosta dobrih utakmica veceras za gledanje, na pocetku smor, ali u 1:30 poslastica Rondo vs. Wess. Steta sto Minny pocinje tek u 4 .
                        Srecno svima veceras i neka sto vise X-eva bude...

                        Mogao bi i Griffin lagano vise, nema njega ko da cuva kod Netsa, tu je poslastica D-Will vs. CP3 ...
                        Last edited by Gologuzan; 23-11-12, 23:34.
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • Poserem se na mrtvi New Orleans, kakva gomila debila, 19 razlike su vodili mamu vam jebem.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Jebem li mu mater da mu jebem ko je promasio za Kings-e poslednji sut, na metar i po od kosa je bio, izbaci mi 4000 hiljade iz dzepa. Bar su me Suns-i i Hornets-i povadili.

                            Comment


                            • Wizardsi 1 1,50 ??? mala kvota bruka

                              Comment


                              • Na Sarlot 2,3 kod mene , zicer 2
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X