Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa prestuuuuup%#"######
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Veliki problemi u odbrani.. Nema bloka i zato gubimo 3 razlike

      Ajde budite see.. Mozete vii toooo!!!!!!!

      Comment


      • Sedmerac Ilic i goo'.....

        Comment


        • Slabo radimo sve ono sto smo radili u svim prethodnim utakmicama... Daj Boze da se ponovi situacija kao sa Hrvatskom, pa da drugo odigramo najbolje sto umemo.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Atomska odbrana Danaca,poptuno su neutralisali nase ubojite bekove..Vujin bez gola,Ilic bez gola iz igre,jedini gol sa bekovske pozicije je dao Vuckovic cini mi se..
            Krila neutralisana,Prodanovic je dao 2 gola jedino iz odbitka,pokusavamo ka pivotima ali ne ide,i to Danci neutralisu..
            Fantasticna takticka pripremljenost odbrane Vilbeka,cime dokazuje da nije za dzabe najbolji trener na svetu.

            Moramo nekako da probijemo tu odbranu i Landina,a da Stanic nastavi da brani ovako i da zadrzimo nivo odbrane kao do sada..
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Da li ima nešto gore kada juriš rezultat, polako se približavaš i ne iskoristiš sedmerac...

              Kakav pas Nenadića. Ajde malo i Vujin i ilić...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Dosta slabo u fazi napada bas, slabo se krecu, krila uopste ne koristimo, moraju se trgnuti Ilic i Vujin, katastrofa kako nam igraju najbolji...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Stanic stalno brani ali ovi nikako da gola zabiju............

                  Moze li ovo da se promeni...

                  Comment


                  • Ovo je smesno odakle sve Hansen nece postici pogodak :/
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • ovaj hansen je lud

                      Comment


                      • Evo,u ovakvom brzom napadu umesto da se Ilic digne na sut on pokusava da proigra Toskica. Cemu da se nadamo...
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Spustaju nas Danci na zemlju, tesko je dobiti jednu ovakvu reprezentaciju 2 puta za tako kratko vreme.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Ovi momci su bili fenomenalni tokom citavog turnira i ma sta da se desi moramo svi biti ponosni na njih!

                            A sada...sta Bog da,NAPRED NASI!!!!!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • To je kao na Eurobasketu 2009 u Poljskoj. Dobili u grupi, kasnije Spanci udarili odlican skauting i u finalu druga pesma. Sve u svemu, i srebro je odlican uspeh posle godina posta, ali ipak mi je krivo sto Vujin i Ilic ne pokazuju ni truncicu onoga sto oni znaju...
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • ako uspemo da igramo gol za gol na jedan razlike ili dva imamo sanse sad

                                Comment

                                Working...
                                X