Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pesic je sad u Zagrebu i bio je u konkurenciji za repku, ali nije bolji od ove dvojce.

    Edit: Ispravka Pesic je njegovo prezime.
    Last edited by danijelkr; 21-01-12, 21:39.

    Comment


    • Da,Pesic,moja greska...

      Drago mi je sto se momak oporavio i nastavio da brani...

      mozda smo otisli u mali off,ali red je da se ne zaboravi hrabrost Sesuma i Pesica...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Bio je prestup Nikčevića, mogao je odmah izbaciti, bio je prazan gol, ali ne treba zamjeriti tu djelić sekunde odlučuje. On i Prodanović su morali realizovati 1 kontru i priča bi bila završena. Rezultatski gledano nismo skoro ništa izgubili, jer nam je dovoljna pobjeda u zadnjem kolu protiv otpisane Makedonije. Može brinuti naš mentalitet da nakon ovoga ne padnemo, nadam se da nećemo, prevelika se prilika ukazala. Napad je , Vujin odsječen, sve je spalo na Ilića, i čim ga je izveo to je bilo vrlo loše. Ni njihov golman nam ne odgovara, poznat je po paradiranju na golu. Rnića je uveo samo jedan napad u 1 pol. ovaj je promašio i više ga nije uvodio, trebao ga je malo više forsirati, opasniji je i brži od Šešuma, ovako smo djelovali još sporije. Stanić je naravno pao u 2 pol. ne može se sve svesti na jednog golmana svaku utakmicu po 60 minuta, prošle su mu 2-3 kroz ruke koje inače brani. Vučković mnogo fali, ne mogu prežaliti tu povredu, a dobro bi došao i u napadu 5-10 minuta. Biće bolje, ma mora biti, idemo po titulu

        Comment


        • Ljudi šta ste napali na sudije. Nisu one promašile dva čista zicera. Da nije Stanića, Ilića i Nikčevića mi ne bi mogli nikoga pobjedi od jačih reprezentacija. Odbrana nam je dobra, ali zato je napad horor. Sada se samo bojim da ne nastupi naš poznati mentalitet i da nas Šveđani ne razvale ko nesreću. Utakmica sa njima će nam reći pripadamo li svjetskom vrhu ili ne..
          sigpic

          Comment


          • Da sada je samo ta psiha u pitanju,u zadnje dvije utakmice vodis po 6-7 razlike i remiziras na kraju

            Comment


            • Originally posted by Deki94 View Post
              Ljudi šta ste napali na sudije. Nisu one promašile dva čista zicera. Da nije Stanića, Ilića i Nikčevića mi ne bi mogli nikoga pobjedi od jačih reprezentacija. Odbrana nam je dobra, ali zato je napad horor. Sada se samo bojim da ne nastupi naš poznati mentalitet i da nas Šveđani ne razvale ko nesreću. Utakmica sa njima će nam reći pripadamo li svjetskom vrhu ili ne..
              Naravno da smo se navrzli na sudije kada su svesno drzali Nemce u igri i malicioznim odlukama su nas doveli u situaciju da se igra na jednu loptu. Vec sam napisao, mi sm,o u ovoj utakmici bili bolji za 5 golova, minimum. Ne opravdava to one promasaje, ali se ne sme ni zapostaviti, bezobrazluk je tako suditi domacinu prvenstva. Ona noga gde sudija gleda u pozadini mi je tragicna, video je 200% i svesno pustio kontru Nemcima. Makedonci su svoj poslednji napad igrali preko minuta, nama je lopta oduzeta posle tacno 22 sekunde (gledao sam, tacno sam znao sta ce se desiti).

              Edit: Pritom, spreman sam da se kladim u velike pare da onaj prestup Nemcima u toj situaciji ne bi bio sudjen sve da cela nasa reprezentacija i strucni stab dube na glavi.
              Last edited by Nebojsa; 21-01-12, 22:37.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Kako sam onim sudijama sve po spisku! Šta su sve svirali njima, a nisu nama.. "$%"/%"#"######!!!! I još onog njihovog selektora smiruju!!!!
                A i ovi naši, mislim stvarno (izvinjavam se, adrenalin mi još uvek radi), kako biti majstor i onu prednost ispustiti, kako biti majstor i ne dati one zicere i velemajstor te odigrati onako loš napad u pojedinim delovima igre, pogotovu u drugom delu II poluvremena. Ono soliranje, bezidejnost, malte ne bez krila, a o strahu i nepreuzimanju odgovornosti.... al' dobro, sve je još ok, sve je otvoreno, imamo šanse i dalje lepe i što je najvažnije od svega... možemo.
                Vučković strašno fali!
                Al' mi krivo, ću da puknem!!!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ne znam do kad vise da pljujete po sudijama, i da su nam Rusi npr. sudili isto bi bilo.Jednostavno sude onako kako to EHF zeli,nije do pojedinih sudija.

                  Originally posted by Deki94 View Post
                  Da nije Stanića, Ilića i Nikčevića mi ne bi mogli nikoga pobjedi od jačih reprezentacija.
                  Pa to je logicno,oduzmi bilo kojoj reprezentaciji 3 igraca od kojih mnogo zavisi i normalno je da ce biti dosta slabija.

                  P.S. Mene su iskreno mnogo iznenadili (pozitivno),prezadovoljan sam i poprilicno sam siguran da idemo u SF.
                  Last edited by Black Mamba 24; 21-01-12, 22:50.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako da ne psujem/pljujem sudije?
                    Kakve svinjarije sude/ne sude, a po čijem nalogu to je već druga stvar i još u zemlji domaćina.
                    I ti možeš da gledaš ono mirno i da ne skočiš?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kako da ne psujem/pljujem sudije?
                      Kakve svinjarije sude/ne sude, a po čijem nalogu to je već druga stvar i još u zemlji domaćina.
                      I ti možeš da gledaš ono mirno i da ne skočiš?
                      Ma razumem te,ali to je kao i u fudbalu...ne zanima me ime sudije i odakle je.Ako je naredjeno da nekog osteti to ce bilo koji da uradi.U ovom slucaju moze biti samo po nalogu EHF-a.
                      Kada su Srbiju ostetili protiv Turske na SP,da li ja trebam biti ljut na sudiju iz Dominikanske Republike?Ne znam mu ni ime,a sigurno je on imao nesto protiv Srbije pa nas je ostetio.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mamba iz Doboja je oguglao a i ja sam. Ne trebamo ni mi da se žalimo na suđenje u prve 2 utakmice. Nije sudija kriv, igrači su krivi, ali i zaslužni što smo koračić do polufinala

                        Comment


                        • Ma cool! Peace brother! Naravno da smo mi najveći krivci za neuspeh, posle 7 golova prednosti, ali kada ne svira očigledan faul ili igranje nogom, a sve mu se dešava ispred nosa, pa naravno da ću mu sve po spisku, a to što si ti flegma i gledao još iz fotelje, to je druga stvar.

                          Na takve stvari oguglaš sa 60-70 godina. Noto, nije valjda?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sudije su uvjek nama krive. Priznajem i ja sam takav prije bio, ali ne vrijedi se nervirati. Opet kažem nisu sudije krive što smo ispustili 7 golova prednosti. Ti ako igraš muški, pametno čitav meč, tu ti ni sudije ne mogu ništa..
                            sigpic

                            Comment


                            • Niko ovde ne krivi samo i iskljucivo sudije, ali i oni imaju velikog udela u ovome. Da li se secas kako je pocelo izjedanje te prednosti? Onim sedmercem koji nije trebao da bude dosudjen Rajku, nesviranim faulom na Ilicu posle kojeg ovaj promasuje, onda u kontri dobijamo gol. O situacijama na kraju utakmice smo pricali. Sudije su ovde suvise gurali Nemacku, oni to uvek rade, ali danas je bas bilo preterivanje, svi kazu da su ih i u Nisu gurali nekulturno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ako neko još želi da malo analizira poslednjih 6 min. .. a čim sam videla onu odbranu Prodanoviću...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X