Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Udri me adrenalin i gledanje dve utakmice i pisanje seminarskog paralelno, sagoreh. Necu ovo ispravljati
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • nmg da verujem kako smo izgubili ..

      a i Srbija je prokockala 7golova :S
      FORZA MILAN!!

      Comment


      • Nabijem vas nesposobne, Prodanovic i Nikcevic bar jednu od onih nekoliko situacija da su iskoristili dobili bismo lagano.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ovo uvek radimo,znaci uvek nas ujebu u zadnjim sekundama u bilo kom sportu. Jbt i dalje zalim sanse Nikcevica i Prodanovica.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Dobro je.Moglo je mnogo bolje,ali ok...samo napred momci,dovoljna je jedna pobeda...

            Lepse je kad se pobedi naravno,ali nama je najbitnije da udjemo u polufinale,samo da momci ostanu pozitivni i bice sve ok...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Dobro je.Moglo je mnogo bolje,ali ok...samo napred momci,dovoljna je jedna pobeda...

              Lepse je kad se pobedi naravno,ali nama je najbitnije da udjemo u polufinale,samo da momci ostanu pozitivni i bice sve ok...
              Sta je dobro? Umesto da smo veceras zatvorili pricu pobedom i spremali se za polufinale, ovako cemo morati da se jedemo do zadnje utakmice, idi bre...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Sudijama svaka cast, dizu ruke a nije ni proslo 10 sekundi, igranje nogom ne vide, ma bravo...

                Comment


                • Bitno da imamo domacinsko sudjenje i da EHF ne odrzava Nemce vestacki u zivotu vec 10 godina. More mr`s u 3 lepe svi.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Isto i u Nisu su se Nemci izvlacili ovako, ma daj... Nek idu u 3 lepe.

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Sta je dobro? Umesto da smo veceras zatvorili pricu pobedom i spremali se za polufinale, ovako cemo morati da se jedemo do zadnje utakmice, idi bre...
                      Jbg,kazem da je moglo bolje,ali moramo sada da podrzimo momke!Moramo da se borimo uvek do kraja,kao Nemci.Mi cim zagusti odmah pljujemo...takvi smo mi Srbi.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by Dusan View Post
                        Isto i u Nisu su se Nemci izvlacili ovako, ma daj...
                        Stoka jedna, odrzavaju ih u zivotu jer donose najvise para. Tacno sam znao da ce nam zavuci ovako. Nadam se da ce proraditi inat.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Jbg,kazem da je moglo bolje,ali moramo sada da podrzimo momke!Moramo da se borimo uvek do kraja,kao Nemci.Mi cim zagusti odmah pljujemo...takvi smo mi Srbi.
                          Pa ko kaze da ih necemo podrzati i ko ih pljuje? Samo je cinjenica da ono nisu smeli da propuste, prvo 7 razlike, onda na samom kraju dve otvorene pozicije sa krila (ne mogu biti otvorenije) i kontra, kad se igra na ovako mali broj golova to ne smes da promasis, znaci bukvalno ne smes.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Stoka jedna, odrzavaju ih u zivotu jer donose najvise para. Tacno sam znao da ce nam zavuci ovako. Nadam se da ce proraditi inat.
                            Znali smo to i pre meca...

                            Nikako ne podrzavam,ali sada je najbitnije da budemo uz nase momke.Da napunimo Arenu i sledeceg meca protiv Svedjana...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • I ono nije bio prestup kod cepelina, pa barem jednu odluku u nasu korist bre, barem jednu... Sramota. Ja ne mogu da verujem da nas uvek sudije zajebu, ali uvek...

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Pa ko kaze da ih necemo podrzati i ko ih pljuje? Samo je cinjenica da ono nisu smeli da propuste, prvo 7 razlike, onda na samom kraju dve otvorene pozicije sa krila (ne mogu biti otvorenije) i kontra, kad se igra na ovako mali broj golova to ne smes da promasis, znaci bukvalno ne smes.
                                Pa ne pljujes ih ti,ali otvori sad malo portale i e-novine,i videces kako ce ih pljuvati...:/
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X