Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madjari

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Izdivljase ovi Madjari.
        Sada cu se morati buditi od 9 sati, kako bi vec od pola 10 kampovao ispred blagajne.
        Imao sam u planu da gledam Hrvatska-Francuska, ali posto ta utakmica nece biti bitna ko recimo Hrvatska-Madjarska, pored Spanija-Hrvatska pogledacu i medjusobni duel nasih komsija.

        Comment


        • Pratimo svi i znamo tabele napamet, bespotrebne su.
          sigpic

          Comment


          • Treba neko da odstampa i okaci nekoliko plakata "Madjarima zabranjeno kupovanje ulaznica" i dole logo EHF-a.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Pa ne bih baš rekla da znate, pošto je postojala zabuna u prenošenju poena (tu neki post ranije).
              Ako ti znaš napamet, svaka čast. Ili ti ovo smeta zato što sam ja postavila?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ako neko prati rukomet, prati euro dovoljno pazljivo da bi ovde postovao, skoro 100% je masu puta usao na zvanicni sajt i pogledao tabele, rezultate, statistiku. Stoga tabela je potpuno nepotrebna.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa ne bih baš rekla da znate, pošto je postojala zabuna u prenošenju poena (tu neki post ranije).
                  Ako ti znaš napamet, svaka čast. Ili ti ovo smeta zato što sam ja postavila?
                  Bila je jedna zabuna i resismo to, a generalno svi konstantno pratimo. Da se ne ponavljam, pogledaj post iznad.

                  Nego moze li ko da da bar neki kraci izvestaj o Madjarska-Francuska, nisam mogao da gledam neki problemi sa TV-om? U kojim segmentima igre su Madjari odneli prevagu, najbolji akteri meca...
                  sigpic

                  Comment


                  • Kace se tabele i slicne stvari i na drugim temama,ne vidim razlog da se ovde ne kace...sacuvaj me Boze...

                    Da mi je neko pricao pre pocetka da ce Danci i Francuzi da zapocnu drugu fazu sa nula bodova,mislio bih da je najblaze receno totalni idiot i neznalica

                    uglavnom,kad se sve lepo sagleda,imamo mi itekako sansu za medalju.Sad samo pamet u glavu,i da se ne ponovi Slovacka...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Bila je jedna zabuna i resismo to, a generalno svi konstantno pratimo. Da se ne ponavljam, pogledaj post iznad.

                      Nego moze li ko da da bar neki kraci izvestaj o Madjarska-Francuska, nisam mogao da gledam neki problemi sa TV-om? U kojim segmentima igre su Madjari odneli prevagu, najbolji akteri meca...

                      Karabatić i Fazekas, tu je bila prevaga Prvi je van forme, vjerovatno je to i do lige i što igra kući, navikao sam na njega kao puno racionalnijeg, toliko puta je šutnuo iz nerezonskih pozicija. Fazekas čuda pravi, ono što je radio Stanić protiv Danske nije ništa ima i on veliku pomoć odbrane. Mnogo je faktora koji utiču na igru Francuske, dosta igrača je načeto povredama ili u padu. Poplava Mađara se tek očekuje.

                      Francuska može u polufinale ako Španija dobije ili odigra neriješeno protiv Hrvatske, i Mađari izgube 2 od 3, podrazumijeva se da pijetlovi moraju dobiti sve 3. Skoro su otpisani, tako da bih šanse za zlatnu medalju podijelio na Srbija 40%, Hrvatska 40%, Španija 20%.

                      Comment


                      • I nemojte da razočaramo sutra momke.

                        Vuković: Bojim se, ako Arena ne bude puna - momci će se razočarati
                        Last edited by miloolja; 20-01-12, 22:41.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • nazalost tesko da ce biti puna...Makedonci vec imaju preko 5000 karata, sa tendencijom da do srede budu vecina protiv nas
                          takodje, tu su Skandinavci, a pogotovo Poljaci, za koje sumnjam da ce ostati u hali celo vece...
                          mada ce realno planuti i ove 3-4 hiljade karate koje su jos u prodaji

                          Comment


                          • Da nažalost, jer su dnevne karte.
                            Mislila sam na onaj broj preostalih karata.
                            Last edited by miloolja; 21-01-12, 01:00.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kolio sam svatio jedino Hrvati prenose 4 boda dalje, tako bar kaze komentator
                              Odlicna igra protiv Norveske koja je mogla da dozivi vecu katastrofu ali nisu zahvaljujuci odlicnom golmanu koji je skinuo 6-7 cistih zicera i kolko tolko je drzao Norvesku u igri.

                              Comment


                              • SUPERRR! Ostali su najmnogobrojniji navijači još 7 dana u Srbiji, dakle: Slovenci, Mađari, Makedonci a navaliće i Hrvati.

                                Jako se bojim našeg mentaliteta a najbolje se vidio protiv Slovaka, kad mi možemo prosutu +8 protiv najgoreg tima prvenstva za 10 minuta, ufff najgori mentatlitet na svijetu. Nije nam to trebalo bez obzira što mnogi pričaju nema uticaja ali barem da je bila pobjeda od 1 gola razlike. Njemce moramo dobiti za povratak samopouzdanja i da možemo malo odmarati glavne igrače za polufinale jer će biti pakleno a treba iskoristiti povoljan raspored i domaćinstvo da se dogura i do pehara ako je ikako mogće. Mislim da je moguće uz 20 000 ljudi i pametno rasporediti snagu. Sad je prava šansa za povratak rukometa u Srbiju na velika vrata
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 21-01-12, 02:32.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X