Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Međusoban odlučuje sigurno. Pobjeda Poljaka na opšte oduševljenje Strajnića Švabe su dobile Švedsku, i može se desiti da prenesu sva 4 boda, ukoliko Makedonci dobiju Čehe.

    Neko je ranije postavio pitanje, ko je bolji, Karabatić ili Hansen, čovjek koji godinama dominira rukometom, ili neko ko je bljesnuo jedno prvenstvo i koji je protjeran iz Barcelone. Jicha ili Karabatić bi već imalo smisla, jer je Čeh mašinerija. Ima ih još, Rutenka npr. genijalan za beka, igra i pivota, razigrava kada ne ide, mašina. Eto već trojicu imamo boljih od njega, ako se sjetim još nekoga javim Poređenja nemaju veze sa ovom utakmicom, pa taman i da je dao 15 golova.

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Mislim da se gleda medjusobni duel. Jeste ih zadnje dvije dobili, ali ste od njih izgubili na Kupu 4 nacije, ali sad sa ovakom igrom Srbije pobjeda ne bi trebala doci u pitanje. Jos mi ona akcija protiv Danske u glavi, nisam siguran koja su dva igraca bila, ali su bekovi(srednji i desni) odigrali to.
      Ako mislis na ono utrcavanje pred kraj meca za kljucni gol, to su odradili Cutura i Vujin. Cista genijalnost.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kakvih nekoliko dodavanja Manojlovica.

        Lepo igramo za oko za sada, ima bas izgradjenih akcija. Svaka cast Vukovicu za sve ovo, kad se setim samo proslog prvenstva(i uopste zadnjih godina)kako smo sporo igrali i sve se svodilo na Ilketa i Vujina, Bojinovica takodje dok je igrao.
        sigpic

        Comment


        • Bilo je prvo poluvrijeme u razmaku od jednog metra su odigrali fudbalskim rijecnikom dupli pas, kakvo dodavanje, nesto najljepse na ovo prvenstvo. Dosta je ova selekcija Srbije uigrana.

          Comment


          • 6 primljenih golova za poluvreme Da nije slovacki golman skinuo jedno 3 sigurna gola, bila bi jos ozbiljnija razlika, ali je ovo sasvim dovoljno. Lepo je sto ce se sada jos vise odmoriti a ostacemo u pobednickom ritmu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Kakvu odbranu imamo majko moja.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ovaj njihov Kopčo, kako se već zove, koji je ono siledžija i batiinaš ... ccccccccccc.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ponovo je nas mentalitet dosao do izrazaja i uvek ce dolaziti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo da ne posustanemo,idemo mocmi
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Ponovo je nas mentalitet dosao do izrazaja i uvek ce dolaziti.
                      Bas tako.Nije da im zameram,ali ovi Slovaci ginu iako su izgubili sve sanse,a nasi se zajebavaju tu...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Ubi nas onaj njihov golman. Malo opustanja, nema veze.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Dobro,ali opet adlje nosimo 4 boda,sto je veoma bitno
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Sad samo jos da Cesi dobiju Makedonce i super, mislim da nam onda ne moze ispasti polufinale. Ovo opustanje je dobro sto bismo ga mi svakako imali tokom prvenstva, imali bi bar jednu losu utakmici, dobro je to ispucati sto pre i u beznacajnoj utakmici.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • gi rasturivmeeeeeeeeeeee 27-21
                              FORZA MILAN!!

                              Comment


                              • Cestitam Makedoncima...
                                Srbija i Njemačka 4
                                Poljska 2
                                Švedska i Makedonija 1
                                Danska 0
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X