Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Strajnić je baš iritirao, pogotovo nas koji smo igrali na Hrvatsku Pa i nije mana sistema, kada znaš da moraš sve dobiti, jedino ako ti se poklopi kao nama. Stavi se u poziciju Hrvatske, oni su svaku morali dobiti, i moraju i narednu ako žele u polufinale, kao i u drugoj fazi 2 tekme. Francuzi i ako dobiju sve do kraja nisu sigurni u polufinalu, to je pravi sistem
    Pa ništa čudno, i komentatori u Hrvatskoj kad igra Srbija ili Đoković žestoko navijaju protiv. Jedino što sam čuo da na RTRS u posljednje vrijeme navijaju blago za Hrvate, barem u javnom prenosu.
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 19-01-12, 00:33.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
      Pa ništa čudno, i komentatori u Hrvatskoj kad igra Srbija ili Đoković žestoko navijaju protiv. Jedino što sam čuo da na RTRS u posljednje vrijeme navijaju blago za Hrvate, barem u javnom prenosu.
      Sto se tice RTRS-a tu navijaju samo za Srbiju a zestoko protiv Hrvatske i ono sto je najsmijenije BOSNE I HERCEGOVINE Cist primjer ti je mec crna Gora-Hrvatska vaterpolo u ponedjeljak cini mi se A st ose tice hrvatskih komentatora to se slazem jer sam bio na moru kada su igrali Djokovic-Nadal fianle Wimbledon-a i gledao sam na HRT-u gdje su navijali za Rafu kao da Ljubicic igra

      Comment


      • Vuković je rekao da će sačekati subotu i početak druge faze EP o eventualnoj zameni za Vučkovića, jer dok traje prva faza i nema prava na zamenu. Pošto je Vučković povredio skočni zglob i najverovatnije mora da nosi gips bar tri nedelje po rečima doktora reprezemtacije, zamenu će sigurno dovesti.... Dobra je vest da se Stojkovića oporavio i da se očekuje njegov povratak večeras protiv Slovačke.
        Prve rezerve su Petar Nenadić i Momir Rnić.
        Last edited by miloolja; 19-01-12, 11:08.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sto bih voleo da vidimo Petra Pana u reprezentaciji, imali bi najjaci prangijaski bekovski trio na prvenstvu. Doduse, onda bi nas razbijali brzim centrom jer mi bismo prakticno za odbranu morali da menjamo svu trojicu, ali bi bilo mnogo mocno za gledanje
          Last edited by Nebojsa; 19-01-12, 11:52.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Šteta za Vučkovića, veliki minus za nastavak

            Comment


            • Mi smo uvek nesto bili baksuzi sa povredama na ovim prvenstvima, steta, obozavam Vuckovica kao i vecina pretpostavljam. Dobro da bar Stojkovic moze da nastavi, ne bi mogao Toskic da izdrzi do kraja prvenstva sa toliko tereta.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Jel dobija Srbija veceras ? , valjda se nece cuvati za sljedecu fazu ....

                Comment


                • Originally posted by Miki View Post
                  Jel dobija Srbija veceras ? , valjda se nece cuvati za sljedecu fazu ....
                  Neka se cuvaju, nebitna utakmica, Slovaci ispadaju. Moze se malo i eksperimentisati i odmoriti, pogotovo oba krila i Toskica.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Kakva ludnica u Pioniru,sta je sve odbranio Wichary...e sada se bas moze reci da je utakmicu dobio jedan covek,naravno,ako Poljska dobije.
                    sigpic

                    Comment


                    • POLJSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Tacno sam znao da mogu do senzacije,svaka im cast!
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Sada idemo Makedonci

                        Comment


                        • Navijao sam za nereseno Nema veze, samo dok su prepotentne Dance poslali dalje sa 0. E sad da vidim kako ce se iscupati.
                          Last edited by Nebojsa; 19-01-12, 18:59.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Kad timovi imaju isti broj bodova, jel se gleda medjusobni skor ili gol razlika?

                            Ako se gleda medjusobni skor, Cesi su prvi ako pobede veceras i igramo sa njima prvi mec naredne faze. Redovne su nam musterije, leze nam, u naletu smo i dobro bi nam doslo da prvo igramo sa njima. To bi bilo 6 bodova i potpuno skinut pritisak pred ipak mnogo nezgodnije Nemce i Svedjane, bez obzira na to sto su Cesi dobili Nemce.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mislim da se gleda medjusobni duel. Jeste ih zadnje dvije dobili, ali ste od njih izgubili na Kupu 4 nacije, ali sad sa ovakom igrom Srbije pobjeda ne bi trebala doci u pitanje. Jos mi ona akcija protiv Danske u glavi, nisam siguran koja su dva igraca bila, ali su bekovi(srednji i desni) odigrali to.
                              Last edited by danijelkr; 19-01-12, 19:08.

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Mislim da se gleda medjusobni duel. Jeste ih zadnje dvije dobili, ali ste od njih izgubili na Kupu 4 nacije, ali sad sa ovakom igrom Srbije pobjeda ne bi trebala doci u pitanje. Jos mi ona akcija protiv Danske u glavi, nisam sigurna koja su dva igraca bila, ali su bekovi(srednji i desni) odigrali to.
                                A i 2 puta smo ih izbacili u kvalifikacijama velika takmicenja u barazu, jednostavno nas hoce protiv njih. Sa njima ako bi igrali prvu, verujem da je to 6 bodova a normalno da mozemo da pariramo i Nemcima i Svedjanima samo ce to biti pakao utakmice.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X