Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Strajnic navija za Slovence (odnosno protiv Hrvata) jace nego Partizana kad komentarise. Ne znam za vas, ali mene jako nervira. Inace realno losa utakmica, i jedni i drugi na donjoj granici, Hrvati sa dosta rotacija ali ce na visinu dobiti verovatno. Ne moze niko da prebaci onu sredinu sa Gojunom.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Francuska ne igra sa 50% od svoji mogucnosti, a ponovo su lagano dosli od pobjede. Karabatic ponovo los isto ko da ceka kad ce doci zavrsnica pa da se probudi. Omeyer danas 15 odbrana.

      Ne vidim reprezentaciju koja ce ih u zavsrnici dobiti. Strasni su.

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        Ne vidim reprezentaciju koja ce ih u zavsrnici dobiti. Strasni su.
        Srbija

        Izgleda kao da je vecina timova na rezervi jos uvek jer je ova prva faza prakticno beznacajna, prolaze 3 od 4, jedna utakmica ti se svakako kasnije ne racuna, a sve sto se izgubi moze se nadohnaditi. Cuva se snaga za kasnije, to je mana ovog sistema.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Strajnić je baš iritirao, pogotovo nas koji smo igrali na Hrvatsku Pa i nije mana sistema, kada znaš da moraš sve dobiti, jedino ako ti se poklopi kao nama. Stavi se u poziciju Hrvatske, oni su svaku morali dobiti, i moraju i narednu ako žele u polufinale, kao i u drugoj fazi 2 tekme. Francuzi i ako dobiju sve do kraja nisu sigurni u polufinalu, to je pravi sistem

          Comment


          • Ne znam, ja bih voleo da se brze predje na nokaut sistem, ovo sa dve grupe mi je otuzno.

            Tvrdi i Madjari i Spanci za sada, terace se oni do kraja.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Norvezani za 39 min dali 25 gola, golman Islanda bukvalno nista nije odbranio
              sigpic

              Comment


              • Komsije se izvukle.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • U Madzara velika je.......rukometna repka sedmerac u zadnjem napadu,velika sreca
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Auu Madjari uzese bod Spancima,veoma zanimljiva grupa.Francuzi kiksnuli protiv Spanije,i mogu da ispadnu vec u grupnoj fazi. Hoce li se to desiti?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Auu Madjari uzese bod Spancima,veoma zanimljiva grupa.Francuzi opet kiksnuli,iako su vodili sve vreme
                      Hoce li Svetski sampioni ispasti ovako rano?
                      Francuzi su dobili 4 razlike.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pogresio sam,prebacio se na mec sa Spancima,i utripovao se.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Pedja Strajnic najveca legenda, kaze dobili Islandjani Norvezane 31:29, a u tom momentu ide pokrivanje kako Norvezanin daje gol za 30:30 u 52om minutu Btw, stvarno su ovu okrenuli nemoguce, njima kad se Sigurdson probudi, nema spasa kako god da se zoves i koliko god da vodis.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • A mene je istripovao ovaj na RTS-u sad Kovinjalo rece Spanci imaju 3 boda,Madjari 2,a Francuzi i Rusi 1...Kakva budala.
                            Zbog njega sam se iscimao da su Rusi igrlai nereseno....
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment



                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Poneki umemo cak i da otvorimo sajt

                                Comment

                                Working...
                                X