Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OSTETENA JE MAKEDONIJA !!! POSLEDNI SUT KIRE LAZAROV BIO JE GOL ! VIDITE http://www.ekipa.mk/News.aspx?newsId=4606 !!!
    On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

    Salim se naravno. xD

    Comment


    • Meni je odmah ta situacija bila sumljiva, ali ipak Makedonci su sami krivi za poraz toliko su se borili i onakve greske nisu smjeli sebi dopustiti.

      Pohvalio bi pivota Stoilova koji je ovo prvenstvo sam na toj poziciji jer Dimovski nece moci zbog povrede igrati i ostali su dobro odigrali, ali sreca nije bila na strani Makedonaca.

      Sudije su vise u prvom poluvremenu pomagale Njemacima, nego u drugom.

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        Meni je odmah ta situacija bila sumljiva, ali ipak Makedonci su sami krivi za poraz toliko su se borili i onakve greske nisu smjeli sebi dopustiti.

        Pohvalio bi pivota Stoilova koji je ovo prvenstvo sam na toj poziciji jer Dimovski nece moci zbog povrede igrati i ostali su dobro odigrali, ali sreca nije bila na strani Makedonaca.

        Sudije su vise u prvom poluvremenu pomagale Njemacima, nego u drugom.
        sudije u drugom poluvremenom su sudile fer i korektno prema nama.., osim za gol cc :S nzm kako nisu videli da je lopta bila unutra ..
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Bogme ne znam za taj gol ja na onom najusporenijem snimku ništa ne vidim, gledam u liniju a lopta se već odbila u polje. Bilo je baš munjevito tako da je veliko pitanje da li je ili nije, ne vidi se. Onoj zaleđenoj slici baš i ne vjerujem jer može tu biti svkakavih podvala. Jedino da ima neki krupniji kadar, onda bi se vidjelo baš dobro. Nije bilo direktnog prenosa, pa sam sad nešto malo uhvatio u snimku, imali ste vi dobrih šansi, aa tek kako onaj lik promaši zicer u kontri ode lopta 3 metra pored gola, ono mi ostade najupečatljivije. Dobri ste navijači i igrači igraju jako motivisano i srčano i vjerujem da možete u dugi krug.
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-01-12, 23:11.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ne kvari temu, ipak si SM, trebalo bi to da znas!!! Mi smirujemo ti zajebavas, pa gde to ima.
            Da ali sam najgori SM.

            Elem, sad bi protiv Slovaka bilo odlicno razigrati Markovica, Sesuma i Kostadinovica da dobiju samopouzdanja za 2. fazu, trebace rotacije. Odmarati koliko god je to moguce Ilketa, Mareta i Cuturu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
              Bogme ne znam za taj gol ja na onom najusporenijem snimku ništa ne vidim, gledam u liniju a lopta se već odbila u polje. Bilo je baš munjevito tako da je veliko pitanje da li je ili nije, ne vidi se. Onoj zaleđenoj slici baš i ne vjerujem jer može tu biti svkakavih podvala. Jedino da ima neki krupniji kadar, onda bi se vidjelo baš dobro. Nije bilo direktnog prenosa, pa sam sad nešto malo uhvatio u snimku, imali ste vi dobrih šansi, aa tek kako onaj lik promaši zicer u kontri ode lopta 3 metra pored gola, ono mi ostade najupečatljivije. Dobri ste navijači i igrači igraju jako motivisano i srčano i vjerujem da možete u dugi krug.
              i da bi bio gol nema sanse da ga priznaje ..
              FORZA MILAN!!

              Comment


              • Poslednjih 5 min.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Srbija je to BRE! Uf . Juce sam tapsao i drao se ko lud . Ilic je izjavio da ce oni tek pokazati sta umeju i jedva cekam to da vidim . Znam da mogu do polufinala .

                  Comment


                  • Pronadji sumnjivu osobu.



                    Jedina losa stvar je to da ako budemo ovako igrali u drugoj fazi, ne ginu nam Francuzi u polufinalu.

                    Ako je neko od Novosadjanina zainteresovan da gleda drugu fazu u Spensu nek mi se javi na PP kako bismo se dogovorili za organizovanu kupovinu karata dok ih jos ima.Kokretno interesovace me samo dani kada igraju Hrvatska-Spanija i Hrvatska-Francuska, zato sto ce se u tim mecevima odlucivati ko ce igrati polufinale.

                    Comment




                    • Auuuu...

                      U kakvom trenutku promašen zicer...

                      3:30
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Da ali sam najgori SM.

                        Elem, sad bi protiv Slovaka bilo odlicno razigrati Markovica, Sesuma i Kostadinovica da dobiju samopouzdanja za 2. fazu, trebace rotacije. Odmarati koliko god je to moguce Ilketa, Mareta i Cuturu.
                        tako je.

                        Cudi me da Sesum nema vecu minutazu
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Imao je solidnu minutažu u odbrambenom dijelu, i odradio je perfektno. Doktor reprezentacije kaže da ćemo moći računati na Vučkovića i Stojkovića, ako je istina, onda nam medalja nije daleko.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Imao je solidnu minutažu u odbrambenom dijelu, i odradio je perfektno. Doktor reprezentacije kaže da ćemo moći računati na Vučkovića i Stojkovića, ako je istina, onda nam medalja nije daleko.
                            To da ali bilo bi dobro da proradi malo u napadu, ako ne daj boze Ilke ili Cutura imaju los dan. Rotacija je majka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Steta za Makedonce, dosta prilika su imali. Navijanje ponovo vrhunsko, pa ovako ne bi ni u Skoplju bilo. Cini se kao da sudije guraju Nemce, jer ako bi ovde izgubili ili odigrali nereseno onda bi morali da dobiju Svedsku za prolaz dalje, a Svedska igra fenomalno ovde. I zalba za kradju kod zadnjeg suta je odbijena.

                              Na snimku se jasno vidi da je lopta prešla gol liniju, ne razumem zašto ga sudije nisu priznale. To je materijalno kršenje prava i zbog toga smo poslali žalbu EHF. Iako je pravda na našoj strani ne očekujemo da ćemo dobiti pozitivan odgovor jer je teško doneti odluku protiv Nemačke, rekao je Dragan Načevski, koordinator rukometne selekcije Makedonije


                              Zalba je na kraju odbijena.

                              Comment


                              • Čitao sam dosta o tome, i na HRT-u su to rekli, kao pitanje koliko ćemo izdržati. Statistika toj priči ne ide u prilog, mada je statistika kao bikini rekao bih da su te priče više povezane sa sumnjom šta možemo, i time što ništa nismo uradili više od 10 godina, ja sam siguran da možemo do kraja.

                                Vujin može igrati, njega nema u odbrani, i on se praktično rotira cijelo vrijeme, i provodi na terenu 30-35 minuta, ovih 5 navuče što nekada ne stigne da se zamijeni Isto važi i za Čuturu, nemaju potrošnju u odbrani. Ilića je takođe odmarao u obje utakmice, protiv Poljaka ga je izveo kada smo prelomili rezultat. Ako se pogleda minutaža tog trija nakon prve faze, pisaće da su odigrali između 60-90 minuta, što je prosječno 20-30 minuta po utakmici, sačuvali smo se mi dobro, neka misle o tome Danci i Francuzi, kojima glavni igrači često ne izlaze iz igre, ali se za njih niko ne brine koliko mogu izdržati, e pa i mi smo sada mašine Ovo naravno ne znači da ne treba mijenjati, nekada treba pauza i da se neko zamijeni na par minuta, ali se na ovu trojicu moramo osloniti maksimalno, kao što u odbrani moramo na Manojlovića i Vučkovića.

                                Mene više brine drugi golman i pivot, jer budimo realni doći će dan kada Stanić neće moći ništa odbraniti, i tu nam treba neko ko će taj period iščupati, zato i svaka ozbiljnija ekipa uvijek ima 2 golmana. Ovo opet ne mora biti tačno, jer Stanić može čuda praviti svaku tekmu, a i njegove odbrane dosta proizilaze iz dobre odbrane, obostrane su zasluge. Pivot ni1 nije u stanju da hvata loptu jednom rukom, Stojković s vremena na vrijeme, zato je njegov oporavak krucijalan kao i Vučkovićev u odbrambenom dijelu.


                                Makedonci se žale na suđenje, rekao bih da su sami krivi. Ako me sjećanje dobro služi, negdje između 45-55 minuta su imali 3-4x igrača više, i taj period su izgibili, to je pogubno. Onaj šut Lazarova niko ne bi vidio, lopta koja ide oko 100km/h pogađa prečku i dobija dodatno ubrzanje, a i pitanje je da li je prešla cijelim obimom.

                                Comment

                                Working...
                                X