Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok-Vesti, spekulacije, komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na rts pise da Tores ide u barsu u zamenu za 3 mlada igraca !

    Comment


    • To je i napisao samo RTS, sada sam kopao po netu, nijedan strani sajt to ne pominje ni u tragovima. U prevodu - zanemari. RTSov sajt nema ekskluzivu ni kada se kod njih u kuci nesto desava, veruj mi, znam iz iskustva ;)
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • RTS = Sportske.net = sranje.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Pa nisu oni dali tu vest nego su je samo preneli sa lista "Mundo sport".

          Comment


          • Bio na Mundo Sportu, nisam nasao.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ma znao sam da ce se i oni umesati... Siti navodno sprema ponudu za Hazarda od €30m, i onda ce ga pozajmiti(vratiti) Lilu da tamo igra do juna... Mada je Edenov agent rekao da decko zeli u Real, sta ce biti od svega ovoga videcemo...
              Ne znam da li Murinjo uopste razmislja da dovede Hazarda, sad mu on i ne treba realno..

              P.S. Moj jubilarni 1000. post...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Arsenal se interesuje za Hong Min Sona koji trenutno nastupa za Hamburg.
                Volfsburg u dobrom smeru privodi pregovore sa Medojevicem, Lukovicem, Djovanijem Siom(koji je fudbaler svajcarskog Siona) i Robertom Rodrigezom.Cisto sumnjam da ce Rodrigeza dovesti, posto na toj poziciji imaju Sefera, nema logike da e tu pojacavaju kada im na drugim pozicijama skripi.Prava je misterija st se desava sa transferom Pilara.
                Danas sam video da bi Amauri trebao da predje u Djenovu i odjednom se sve stisalo.

                Comment


                • Alberto Gilardino ce izgledati potpisati ugovor sa Genoa-om,obestecenje iznosi oko 7 miliona eura i trebao bi zaradjivati oko 1,7 miliona eura po sezoni

                  Amauri je odbio isti klub jer je trazio platu od 1,8 miliona eura(trazio 2,4) a u Juventusu ima nemogucih 3,5.Klub mu je ostavio dva dana da se odluci hoce li prihvatiti ovo

                  Olympiakos je zainteresovan za Rosickog

                  PSG ce ponuditi 46 miliona eura za Pata,za kojeg je zainteresovano jos nekoliko klubova.Galliani je rekao da Pato nece nigdje,ali s obzirom da je Brazilac rekao da je u losim odnosima s Allegrijem i da mu se ne svidja rad ovog trenera,sve je moguce

                  Arsenal ponudio Henry-u dvomjesecnu posudbu

                  Pavlyuchenko ce izgleda preci u Anzi

                  Tiote izjavio da ne ide nigdje iz Newcastle-a iako ga mnogo iz PL zele
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Je li ovo Podolski u Lazio?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nista tu jos nije gotovo.Mislim da ce on pre da zavrsi u Liverpul.
                      Milan bacio udicu na Molinara, bivseg igraca Juventusa.S druge strane, ponovo se pominje prelazak Patrika Helmesa iz Volfsburga u Stutgart.
                      Hoze ANtonio Rejes je na dobrom putu da napusti Atletiko Madrid i da se vrati u Sevilju.
                      Frankfurt je resio da u svoje redove dovede Hana Balica koji trenutno nastupa za Leverkuzen.
                      Napoli obnovio interes za Kadleca.
                      Jan Moravek koji igra za Salke bi mogao da predje u Augsburg.
                      Trabzonspor je zainteresovan da u svoje redove dovede defanzivca Valesije, RIkarda Kostu.
                      Marko ROjs se povezuje sa Realom, ali sam siguran da od toga nema vajde.

                      Comment


                      • Borriello najvjerovatnije sutra postaje igrac Juventusa, jos jedan igrac Rome mogao bi u Juventus a to je David Pizarro.

                        Sportsport.ba prenosi kako su za Senada Lulica pored Milana interesovanje pokazao i Bayern. Mada mislim da je to suplja.

                        Beckham sve dalje od PSG. Sve izvjesnije produzenje ugovora sa LA Galaxy.
                        Last edited by danijelkr; 30-12-11, 17:55.

                        Comment


                        • Andre Pjer Zinjak je blizu prelaska u Fulam.Kao njegova zamena u Marseju spominje se Amauri.
                          Alan Dzagoev je nova meta Juventusa, njemu ugovor sa CSKA istice za godinu dana.

                          Sada ne znam koliko je ovo pouzdano, ali procitao sam negde da je Liverpul spremio 10 miliona funri za napadaca Rendzersa Nikicu Jelavica.
                          Barselona ce da ponudi 20 miliona evra i jednog njihovog igraca za Gereta Bejla.

                          Comment


                          • André-Pierre Gignac po meni dobar igrac samo bio je u zadnje vrijeme povrijedjen, a nisam siguran da je drag Deschamps-u. Mislim da bio pravi potez za Fulham

                            Evo i od mene jedan ne toliko zanimljiv transfer

                            Anel Hadzic, defanzivni vezni austrijskog Rieda koji bi uskoro mogao i zaigrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine, nasao se na meti Middlesbrougha i Kopenhagena.

                            Comment


                            • Djilardino danas na medicinskom pregledu pred potpis za Djenovu, isto tako Borijelo za Juve.
                              Makeda u QPR-u na pozajmici.
                              Maxi Lopeza sad zeli Palermo, a Davida Pizara zeli Juventus.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Njemacki bundesligas Hoffenheim potvrdio je danas potpisivanje Stefana Theskera, dok ce Gylfi Sigurdsson igrati na posudbi u Swansea-ju naredne sezone.

                                Ostatak sezone ceski nogometaš Jan Moravek (Schalke) provest ce u redovima Augsburga.

                                Comment

                                Working...
                                X