Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Preseason 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može, može, oba su ok!
    Ajmo Knicks-i ne pravite se budale!
    Last edited by Branislav; 17-12-11, 19:21.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Startna postava Niksa je sasvim solidna, ali je zato klupa u haosu, tu nemaju nikog korisnog

      Comment


      • Evo odlican stream...

        http://www.hdsports1.com/New+York+Kn...+Nets-1649.htm
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Ovi ko da igraju nasu domacu ligu, ne mogu nista ubosti.

          Comment


          • Igraju više odbranu za ovih nekoliko minuta nego čitave prošle sezone... A i dosta su radili na tome sad u kampu sa Woodson-om... A i tu je Chandler sada.

            Samo da krene šut... I da vidimo na delu Shumpert-a.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ide New York lagano.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Vidi Nikse sto igraju dobru odbranu.
                Skoro ce kraj druge cetvrtine(tacnije jos 2 minuta), a oni tek sada primili cetrdeset poena.

                Comment


                • Na kraju lagana pobeda Niksa. Pa i nemaju tolko losu klupu kao sto sam mislio, Shumpert, Harrellson, Balkman sasvim solidni.

                  A Netsi sa ovakvim timom nemaju sanse ni da se bore za PO. Njih sad moze izvuci samo dovodjenje Dwight-a, mada ja mislim da ce on pre otici u LA

                  Comment


                  • Sto Bibi ubo trojku na kraju trece.
                    Od Nju Jorka od ove sezone treba ocekivati velike stvari, imaju tim da se bore za najvise pozicije na Istoku i mogli bi da zaprete Cikagu i Majamiju.
                    Od Cendlera se ocekuju bolje partije.

                    Comment


                    • Fali još jedan igrač minimum da poboljša klupu a i da poboljša šut za 3. Šteta što nije potpisao Shawne Williams koji inače nije danas igrao za Nets-e.
                      Odbrana je bila na zavidnom nivou. Rezerve su igrale dosta danas, starteri nisu morali mnogo da se umaraju. Balkman i Shumpert odlični... Harrellson je pokazao da može biti koristan...

                      Najvažnije niko se nije povredio...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by lenjivac View Post
                        Na kraju lagana pobeda Niksa. Pa i nemaju tolko losu klupu kao sto sam mislio, Shumpert, Harrellson, Balkman sasvim solidni.

                        A Netsi sa ovakvim timom nemaju sanse ni da se bore za PO. Njih sad moze izvuci samo dovodjenje Dwight-a, mada ja mislim da ce on pre otici u LA
                        Ma mogu biti osmi ja mislim, imaju finih igraca, Brooks mi se jako svidja, bice dobar igrac od njega.

                        Williams se sprdao...treba cekati kako ce otvoriti sezonu, a nije im Humphries igrao...nije neki igrac, ali skace kao lud.

                        Mislim, naravno ako potpise za Nets-e.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Znam da je tek predsezona i da je previse rano donositi zakljucke, ali po meni Netsi nemaju kapacitet da se bore sa Indianom i Filadelfijom.;)

                          Od Nju Jorka od ove sezone treba ocekivati velike stvari, imaju tim da se bore za najvise pozicije na Istoku i mogli bi da zaprete Cikagu i Majamiju.
                          Ma daleko je jos NY od Majamija i Cikaga. Ali bice zanimljiva borba za trece mesto. Boston, NY, Orlando(ako Dwight ostane), Atlanta, pa sto da ne i Indiana. U sv.slucaju mislim da ce ove sezone biti dosta zanimljivije na istoku, bar sto se tice borbe od treceg mesta pa na dole

                          Comment


                          • Boston je ostao bez Grina do kraja sezone, Niksi ce imati mnogo bolji skor u odnosu na proslu sezonu(+ Entoni je od pocetka, dosao je Cendler umesto Turijafa) i po meni barem mogu biti trece mesto, ko zna mozda i vise od toga.Jaci su u odnosu na pocetak prosle.
                            Orlando ima previse bekova+ tu je problematicni Hauard , a i ne vlada neka hemija medju igracima.
                            Atlanta je mnogo oslabljena bez Kroforda i mislim da su oni svoj vrhunac dostigli.

                            Comment


                            • Nocas od 02.00 na Canal+deportes premijera Riki Rubija i J.J.Barea u dresu Vulfsa,naravno i nasih Darka i Pekmena protiv Milvokija...

                              Comment


                              • Antic MIKI gde si saznao za ovaj prenos preko satelitske?ako imas neki spisak kanala koji ce ove sezone prenositi NBA,slobodno okaci,a veliki fan kingsa jedva cekam veceras premijeru u Oklendu,bice ono trci fazon i pucaj obe ekipe preko 100 poena,tako je realno,ali posto su neuigrani mozda zakazu malo,to ce biti prava tekma,ovi seljaci sa istoka kada se zavrsi primer derbi kao sto to obicno biva Detroit vs Boston primer 84-78,pa ko to gleda mora da mu je lose posle takve kosarke!

                                Comment

                                Working...
                                X