Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta danas, imam dva para, jos dva mi trebaju?
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • joj smyczek joj smyzcek sta mi napravi

      danas brajani na prvu onako na gledanje
      i enisei usak 1, to neki prije podnevni
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Naleti na ovo:

        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Pa ako su ove postave tačne, ovo je lagano 1-1&3+
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • 1&3+ 1.80

            Argentinski izbornik Gerardo Martino je najavio kako će i on kombinirati, ali gotovo je sigurno da će protiv Hrvatske početi jaka postava s puno prvotimaca. Martino želi uigravati momčad. ' Čuo sam da Hrvati ne dolaze u najboljem sastavu, ali nas to ne zanima. Utakmicu s Hrvatskom i kasnije s Portugalom, iskoristit ću za uigravanje sastava, a namjeravam isprobati sve igrače koje sam pozvao. Messi se dobro slaže s Higuainom i Aguerom, a zaboravlja se da se ranije dobro slagao i s Tevezom. Ne mogu jamčiti tko će početi u prvoj postavi, a tko na klupi, ali sigurno će u jednom trenutku Messi i Tevez biti zajedno na terenu, rekao je Martino.
            Last edited by Rossonero; 12-11-14, 09:51.

            Comment


            • Argentina 3+, Celta igra prijateljsku i to moze da bude goleada. Od Engleza, Wallsall gg i Telford 3+, 4+...

              Comment


              • Blaž nije igrao od US Opena kada je predao zbog ozljede stopala. Tek početkom prošlog mjeseca je počeo hodati bez bolova, i dalje su tu bile terapije a tek prije dva tjedna je počeo s "ozbiljnim treninzima". Tu mislim na trčanje i slične stvari s obzirom da je svo ovo vrijeme prošlo u putovanjima i raznim stvarima nevezanim za tenis. Dustov dolazi nakon finala Bratislave, igra dobro, u ritmu je i to je sasvim dovoljno što se mene tiče.

                dustov vec na 2,50
                ja cu probati 2 pa sta bude
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • Gledao sam malo ovaj Voking - Wrexham...

                  Ovo mozda moze da bude 3 za 3.U prethodne 2 sezone su 4 puta igrali, i sva 4 puta je dobio domacin.Ove sezone su vec odigrali jednom, i dobio je gost.Naravno, sve ovo moze da bude slucajno, ali eto, to mi je onako zapalo za oko.Voking nije neki bas dobar domacin.Posle 3 vezane pobede, u poslednja 2 kola imaju poraz i nereseno, sto mozda znaci da su u nekom padu forme.Sa druge strane Wrexham nije dobio poslednjih 6 tekmi u prvenstvu.Ako stvarno igraju 3 za 3, sad je pravo vreme da im daju 3 boda.Inace je Wrexham solidan gost, ali isto tako nisu dobili 4 tekme u gostima.Ne znam ni sam, ovo je bas nategnuto onako, i jedino zbog cega bi igrao 2 je "potencijalni" 3 za 3.Mozda probati pik2 (2.6), ili eventualno tm2 2+ (2.8), ali pazljivo sa ovim parom.

                  Telford - Altrincham....Telford je ekipica koja je tek ove sezone usla u veci rang, i ne ide im dobro.Zakucani su za dno.Kuci uglavnom igraju otvoreno.Poslednje 2 tekme kuci pala su samo 2 gola, ali protiv cvrstih, jakih ekipa koje igraju dobro defanzivno.Njihov protivnik Altrin isto igra otvoren fudbal, tako da mislim da ovde moze da bude golova.Logicno, imaju najlosiju odbranu u ligi, i iako umeju da daju gol, koliko god dali, toliko mogu i da prime golova.Sa druge strane Altrincham je isto ekipica koja je tek usla u visi rang.Ni oni nisu odmakli mnogo od dna, ali se jos uvek drze iznad crte.I oni isto igraju otvoren fudbal, umeju da ga daju, a i da ga prime.Poceli su kao ocajni gosti, ali u poslednja 3 kola kao gosti imaju 2 pobede i nereseno, i to cak protiv dobrih ekipa.Ocekujem otvoren fudbal, jer Telford nema sta da ceka, on mora odmah da krene da napada, a i Altrin mora na ovakvim utakmicama da trazi bodove. Kvota na 3+ je 1.6, a na 4+ je 2.7.....

                  To su jedine tekme danas koje vidim kao uopste potencijalne za odigravanje, ali svejedno oprezno, Englezi su prevrtljivi....
                  Last edited by z0La; 12-11-14, 13:23.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Eto , od danas ovdje diskutujemo , predlazemo parove i sve , sve ostalo , samo nemojte gotove listice ovdje vise postavljati , ona nova tema ce nam sluziti iskljucivo za to .

                    Ja za danas nisam imao nikakvu ideju osim tenisa , odigrao sam Federera i Murraya , ako to prodjem odigrat cu neki NBA za veceras , mada mi se i to vise smucilo , svako vece za 1-2 poena nekog igraca padnem i tako to ..
                    Nastavljamo, sinoc Knight preko 17.5, covjek da 16 ..

                    I to imao 13 na dvije i po minute do kraja 3. cetvrtine
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Evo od mene.

                      Alianza lima 1 ili D2+
                      Nacional potosi 1 ili d2+
                      Temuco - Concepcion 2

                      Kvota oko 5.

                      Ja igram na one utakmice gde su kvote u osetnom padu.
                      E sada, posto to nije egzaktna nauka potpomazem se sa statistikom i cistom intuicijom.
                      Ovaj vid kladjenja mi je do sada doneo najvise novca.

                      Moze se igrati takodje Blooming 1 i Ind de la Valle g2+
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ja danas otišo sa željom da odigram basket, izašo iz kladionice sa 1400 dinara u džepu. Pogodio 2x po 2 broja na grčkom kinu
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Mladen View Post
                          Ja danas otišo sa željom da odigram basket, izašo iz kladionice sa 1400 dinara u džepu. Pogodio 2x po 2 broja na grčkom kinu
                          Od 99 p ti nisi uhvatio k.

                          Bas mi je drago

                          Comment


                          • Reći ću ti sutra šta sam uhvatio
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Jaoooooooo, pa ja tek sad vidim Belgija - Island....

                              Belgija sa jakom postavom igra(mada je njima i 3. postava jaka).Ovde je mozda moglo 3+ (1.75).Ne znam kako ne videh ovo pre.Sad mi je kasno....mada ko zna zasto je i to dobro..

                              p.s. Mozda vezati sa Argentinom 3+, al sad je kasno, imam sta da pratim veceras...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Hrvatska vodi protiv Gaucosa
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X