Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eintracht Braunschweig - Darmstadt ..... 2 (3.77)

    Comment


    • Za vas koji pratite Championship ono bas do najsitnijih detalja , jedno pitanje ..

      Zasto kvota na Watford ovako vrtoglavo skace ? Sinoc je bila 1.90 , bila je vjerovatno prethodnih dana jos manja , a sad je od 2.20 do 2.40 ..

      Igraju kuci , treci su na tabeli , a Bournemouth je 15.. Da li im ne igra pola tima ili sta vec , ako neko zna bio bih zahavalan ? ?
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Troy Deeney je povredjen, inace prvi strelac ekipe. Pored njega, jos dvojica su van stroja. Bournemouth se pojacao za Artura Boruca koji je lucidan na golu. Ne znam bas da li je to dovoljno za takav rast kvote, ali to je ono sto znam o ovom mecu. Ako si bas resio da odigras ovaj mec, stavi gg pa nek tresti

        Comment


        • Predlog za danas
          sub 18:30 West Ham Liverpool ki 2 1.80
          sub 16:00 Aston Villa Arsenal ds X2 1.20
          sub 16:00 Newcastle Hull ds 1X 1.27
          sub 16:00 Swansea Southampton 1ug 1+ 1.40
          Ukupna kvota 3.84


          Nisam se davno kladio, pa bi zamolio kolege sa foruma da mi kažu u kojoj kladionici su najmanji uslovi za singlove. Da li ima negde da može bilo koja kvota da se uplati u singlu.

          Comment


          • Originally posted by Marley View Post
            Nisam se davno kladio, pa bi zamolio kolege sa foruma da mi kažu u kojoj kladionici su najmanji uslovi za singlove. Da li ima negde da može bilo koja kvota da se uplati u singlu.
            Ja igram u Mocartu(nazalost) i tamo je minimalna uplata za singl 100 dinara.Moze bilo koja kvota... Sa druge strane,kvote su ocajne...
            Nisam igrao u Meridijanu bar pola godine,ali tamo je minimalna uplata za singl bila 50 din mislim,ako ne i manje...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by saint View Post
              Troy Deeney je povredjen, inace prvi strelac ekipe. Pored njega, jos dvojica su van stroja. Bournemouth se pojacao za Artura Boruca koji je lucidan na golu. Ne znam bas da li je to dovoljno za takav rast kvote, ali to je ono sto znam o ovom mecu. Ako si bas resio da odigras ovaj mec, stavi gg pa nek tresti
              Da se nadovezem na Watford...

              @Dale

              Nemoj da te zbuni ovih 1-1-1 u gostima sto se tice Bournmauta.Oni su vise nego solidan gost.Uzeli su Noricu bod u gostima,izgubili od Blekburna(iako su dominirali u toj tekmi...sutnuli su cak 23 puta) i demontirali Hadersfild 4-0,uz promasen penal...
              Watfordu je glavni strelac oko mesec dana van terena,dok je i drugi upitan za ovu tekmu.I na to dodas da je Bornmaut ekipica koja moze svakome da da gol.Zato kladionice navlace ljude sa povecanom kvotom,nadajuci se da je konacno vreme za Watford da kiksne kuci.Mislim,ne znam da li ce kiksnuti,ali zato su povecane kvote mislim...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Hvala vam obojic puno

                Ja stavio bezveze to 2/1 , cisto da probam

                Ostali listici :

                Atletico
                Bayern
                Real

                Marseille
                Arsenal
                Dortmund


                Bilbao
                QPR go
                Newcastle go
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Nema na cemu...
                  Evo sad cuh da je trener Watforda u bolnici,i ne vodi ovaj mec,mozda ima veze i sa tim...
                  Bornmaut omasio penal,ocajno sutao Hart....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment




                  • Comment


                    • Meni je Bolton GG i Skantorp 3+, gg3+.....mozda vezem te dve za jaci ulog, a odigrace se i poneki narodni tiket

                      Comment


                      • Atletico
                        Bayern
                        Dortmund
                        Real
                        Bilbao

                        Comment




                        • Ajde da probamo

                          ps. Kako beše ovo oko duplog tipa, npr. 2 i 3+ .. Jel mora da padne oba tipa ili može npr. samo 2 ?
                          Last edited by Lord Aleksoni; 20-09-14, 14:50.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            ps. Kako beše ovo oko duplog tipa, npr. 2 i 3+ .. Jel mora da padne oba tipa ili može npr. samo 2 ?
                            Moraju oba..
                            Mada sam gledao u mocartu kad ljudi igraju keca ili 3+...i ako bude 1:0,opet su pogodili,samo je manja kvota nego ako oba prodju... Ali,to je neka druga igra,ne ova standardna 1&3+ ili 2&3+...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Moraju oba..
                              Mada sam gledao u mocartu kad ljudi igraju keca ili 3+...i ako bude 1:0,opet su pogodili,samo je manja kvota nego ako oba prodju... Ali,to je neka druga igra,ne ova standardna 1&3+ ili 2&3+...
                              Pre kada sam igrao bio je dovoljan jedan tip ali sada izgleda da mora da budu oba. Inače ovo mi drug uplatio u Meridijanu.

                              Comment


                              • Precka!

                                https://www.mozzartbet.com/sr/kladje...9-6934643-1224

                                Ironija je sto sam prvobitno hteo da stavim tm1 2+, ali mi nesto bilo sumnjivo da ne uleti X, i naravno pogresim!

                                Comment

                                Working...
                                X