Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim lepo

    http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1181896

    Po istom principu Napoli 1, neprirodno je da Rafa ne osvoji knock-out turnir u godini, a kako je na San Paolu pao jedan Dortmund i jedan Arsenal...

    Comment


    • Slaba ponuda danas....mozda odigrati jedan tiket da se prati nesto...

      Iako bi preskocio ovaj par u 7....al eto

      Keln II - tm2 2+ ili samo 3+

      Ovaj Groningen ne znam sta igrati u pm,al znam da se ova ekipa samo tako nalozi kad igra kuci protiv najacih iz Holandije,gledao sam ih par puta na SK...mislim da nijedan tim iz vrha nije uspeo da ih dobije kuci...gadjao bih GG,ali mala kvota...al eto neka bude...

      Groningen - GG , ili tm1 daje pp 2.2 ili tm1 daje dp 2.1...pa sta vam se vise svidi...

      Za Stoke sam nesto ubedjen da ce biti golova,ne znam zasto..pa eto GG, ili GG2+ , 1+I&1+II ili samo jednostavno X

      Totenhem 1+I&1+II

      p.s. Ako mi jos nesto padne na pamet,ja cu napisati...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ne bi bilo lose probati taj groningen na 7+ jer i jedni i drugi igraju napadacki fudbal a i imali su par meceva u medjusobnim susretima na kojima je dolazilo sedam golova.Ja sam ih probao cisto za 200 dindzi nije losa kvota 19 https://www.mozzartbet.com/sr/kladje...3-5299086-1161
        http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

        Comment


        • Evo ga Brajkula turista tkt za mršavu sredu


          Uniks sam već prošao za pola koša, na putu su i Italijani braća da me ispoštuju, i posle ovi debili od fudbala i Valensija

          Comment


          • Moguce,moguce.....ako vec gadjas 7+,mozda i da probas 1ug3+....(5.8).....

            Mozda probati i ovaj Wolfsburg tm2 2+ ili 4+...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Moguce,moguce.....ako vec gadjas 7+,mozda i da probas 1ug3+....(5.8).....

              Mozda probati i ovaj Wolfsburg tm2 2+ ili 4+...
              Skroz dobra kvota na prvo tri plus probacemo i to
              http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

              Comment


              • Brajkula,mislis da Napolitanci mogu do 3 boda a....da ih singlam sa 20 eura a?


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • O kakvim bodovima pricas?

                  Ovo je polufinale Kupa druga utakmica , prvu utakmicu je Roma dobila 3-2.
                  Last edited by Rossonero; 12-02-14, 18:30.

                  Comment


                  • da da ! to to....uglavnom da uplatim na njihovu pobjedu


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa ja sam igrao Duka stari asu, ali za 200 dinara, to je manje od 2e plus povezano sa onim gore

                      Teško gostovanje je Napoli, dvojke nema 95% sam siguran, sad jedino X. Ovako bih lupio ja to u procentima 1 - 57%, X-43 % i 2 - 5 %, moje lično uverenje, pa ti lupi na svoju ruku.

                      I da Rafa Benitez mi je samo onako još jači naslon, mnogo dobro on odrađuje te dvomeče, istorija garant.

                      Bem ga sada

                      Comment


                      • hahhaa brate moj.....sta da radim,uplaticu da jebe oca pa nek ide zivot u picku materinu,mora to doci..ionako su se oprostili od titule,pa valjda ce ici na kup u picku materinu


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          hahhaa brate moj.....sta da radim,uplaticu da jebe oca pa nek ide zivot u picku materinu,mora to doci..ionako su se oprostili od titule,pa valjda ce ici na kup u picku materinu
                          Pa i nisu baš http://www.football-italia.net/45117...lieve-scudetto bar tako kaže Pipita

                          Ma i kvota 2.30 je ok za taj rizik, sve ide na ruku da staviš asa

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Evo ga Brajkula turista tkt za mršavu sredu


                            Uniks sam već prošao za pola koša, na putu su i Italijani braća da me ispoštuju, i posle ovi debili od fudbala i Valensija
                            Sve vas puno volim

                            Comment


                            • Bravo Brajkula...


                              Nadam se da je neko bar nesto ispratio,jer je skoro sve doslo...

                              Originally posted by z0La View Post
                              Slaba ponuda danas....mozda odigrati jedan tiket da se prati nesto...

                              Iako bi preskocio ovaj par u 7....al eto

                              Keln II - tm2 2+ ili samo 3+

                              Ovaj Groningen ne znam sta igrati u pm,al znam da se ova ekipa samo tako nalozi kad igra kuci protiv najacih iz Holandije,gledao sam ih par puta na SK...mislim da nijedan tim iz vrha nije uspeo da ih dobije kuci...gadjao bih GG,ali mala kvota...al eto neka bude...

                              Groningen - GG , ili tm1 daje pp 2.2 ili tm1 daje dp 2.1...pa sta vam se vise svidi...

                              Za Stoke sam nesto ubedjen da ce biti golova,ne znam zasto..pa eto GG, ili GG2+ , 1+I&1+II ili samo jednostavno X

                              Totenhem 1+I&1+II
                              Originally posted by z0La View Post
                              Mozda probati i ovaj Wolfsburg tm2 2+ ili 4+...

                              Jedan prosao,jedan pao...al vazno da je +...




                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • http://ibet.maxbet.rs/ibet/ticketsta...A92CE98659D%7D

                                И ја коња за трку имам.
                                Ово Бајерн Ливерпул и Арсенал Наполи су дуели тимова тј. типује се кој ће више пута затрести противничку мрежу. И то је погођено али док обраде све то...

                                Comment

                                Working...
                                X