Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tanka ponuda, a ponovo sam se odlučio za single. Nakon par promašaja mislim da bi red bio da se nešto pogodi.

    Irska Premier liga: 20:45 Limerick - Dundalk 2 @2,50 (mada se mogu naći i veći koeficijenti).

    Razlog za ovaj tip je jednostavan - pogled na tabelu. Dundalk i dalje može uhvatiti priključak za pozicije koje vode u Evropsku ligu, dok je Limerick tu u zlatnoj sredini, iako bodovno dosta bliže dnu tabele, nego li vrhu. Limerick ima čak 14 bodova više i iako u posljednje vrijeme imaju negativan skor sa današnjim protivnikom, mislim da je nakon 5 godina došlo vrijeme da i oni pobijede. Kvota primamljiva, pa vrijedi probati...
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment





    • Ajmo kladionicari, dajte neka razmisljanja...

      Comment


      • Nemoj nista igrati

        Comment


        • A greota nista ne odigrati od ovolike ponude, samo sto sam ja tudum za ove shklj lige.

          Comment


          • Malo zaebancije veceras,da se nesto prati....

            20:45 Dunfermline - Raith ... 2-1 1-2
            20:45 Dorchester - Weston ... 2-1 1-2
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/vesti/lu...latio-promasaj

              Comment


              • Pogledajte samo sta turci rade,Fener vec 2 prelaza a tek je 4 kolo prosloposle njihov predsednik negira namestanjeda ne idem daljeSta sutra igrati ljudi?Pocinje Ls,ja cu singlirati Cska 2 imaju dobar sastav,vredi probati...

                Comment


                • Ne igrajte Valensiju i Ne jedite kod Dzoa vam dodje isto. Fatalna greska je i jedno i drugo...

                  Comment


                  • Ja odigrao vec , dok kvote nisu popadale :



                    3.64 kvota




                    3.24


                    Btw. ja mislim da je kvota od 1.45 na Porto jedan od najvecih poklona svih vremena ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • @Dale

                      Ja ne znam kako ce Allegri da sastavi ekipu protiv Celtica , sve je ozljedjeno.

                      Ako upadnu ovi favoriti po kvotama , zatvorit cemo kladionice.

                      Sretno brate!

                      Comment


                      • Ma znam brate, teska je situacija , ali opet Celtic prodao sve najbolje , i ovo sto imaju sad bi trebalo , da ne kazem moralo biti dovoljno..

                        Jos sam na taj prvo stavio Benficu , ali hajde rekoh Milan mi je sigurniji ..

                        Hvala brate , sretno i tebi ;)
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ma sta se ja bojim Celtica , kako Wada kaze nista ispod 2 razlike ne prihvatam.

                          ACM

                          Comment


                          • Rapali se...

                            Comment


                            • Kakav dan u LS, sve ziceri usli sem raspalog Juvea, tacno sam znao da ce sjebati, ista situacija kao prosle godine protiv Nordsjelanda, i tad su me samo oni za lepe pare srusili a da stvar bude gora najmanja kvota na tiketu i to u super tipu odigran...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Znaci uplatim tiket nakon ihihi sto sam zvekno na Gulbisu na Wimbledonu i opet uplatim svoje uobicajno na cenera 3-5 parova, veceras 4 i jebeni Juve me izradi

                                Jos sutra bacim cenera i ako ne prodje ide apstinencija nova
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X