Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilefield-Dortmund a 1
    Mansfiled-Eebsfleet 1
    Sunderlend-Chelsea 2
    Sturm-Salzburg gg
    Verona-Ascoli 1
    Arsenal-WBA 1
    Malaga-Granada 1
    PSV-Twente 1
    Kopenhagen-Nordjseland 1

    uplata 1 EURO i dobitak 87 znaci dobio sam fino..ali s druge strane za jednu sekundu ispustio 200 eura u petak vece Panduri(rumunska liga) prima gol u 94 minutu 1:1...200 eura za dlaku..ali izvuklo se nesto


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • evo jedan na jaku uplatu

      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Занимљив тикет брате. Само што ова Ђенова је толико смрдљива екипа, тј. то је кипа која нити смрди нити мирише. Играо сам их ја 1 против Кјева и оно 2:4, тада сам решио да их не чупам више тачно да знам да ће све текме да добију до краја.

        Comment


        • Ma znaš kad će brate ovo sve da dodje ? nego ajde, igrao sam na sitno, jer svi moraju jednom da počnu da se vade. Male su šanse da svi krenu baš istog kola, ali ono... nikad se ne zna
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Мени КПР најсигурнији а највећа квота

            Comment


            • Videćemo matori. Nego šta misliš za Romu? Kijevo ih je dobio samo 1 od 1998 godine
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Рома је у налету, и мислим да је Земан ту скоцкао коцкице, треба их трпати на ткт-е, поред тога сигурно су квалитетнији од Кјева који је веза две победе и то у гостима, мсм да серији долази крај. Плус квота од 1.9 на Рому је скроз реална за ту текму, што да не... ;)

                Comment


                • Sto se tiche QPR-a.Igrace ga cela Evropa mislim,lepa je kvota...
                  Ja cu 98% tu da probam GG.Fulam je konacno izasao malo iz krize.Pre Njukasla nije postigao gol na 3 tekme.Dali su proslu tekmu 2 komada,a mogli su mozda jos neki da uvale.Imaju solidnu ekipicu, a QPR ima problema u odbrani.Mislim da ce Berba-Rodaljega-Petric uspeti da daju bar 1 gol,pa nek im QPR uvali 3 sto se mene tiche.Mislim da ce biti otvorena tekma.Nece Fulam ici tamo da se brani...;)

                  Kvota na GG je 1.77,a na 3+ je 1.8...pa ako se nekome svidja...;)

                  p.s. Fulam da daje gol u prvom poluvemenu (2.05) a u drugom (1.63) ;)
                  Last edited by z0La; 14-12-12, 18:28.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Evo vam jos jedan tiket, da se smejete malo... To je ono kad igras tiket, da pratis ceo vikend. U stvari ne gledas tabelu, nego pises od one prve stranice u listi I molis se svevisnjem da ubodes svih 16 parova

                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Sto se tiche QPR-a.Igrace ga cela Evropa mislim,lepa je kvota...

                      zato cu ja da odigram dvojku, kapiram i ja da moraju jednu da pobede, ali realno mogao bi i fulam da ih tresne sutra...

                      Comment


                      • Mogao bi lako.Zato cu GG ili 3+ da odigram.Necu ni ja keca igrati (ne kazem da nece doci,ali izbegavam parove oko kojih se vrte velike pare na kladionici )
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • pa da, na jedan tiket golove, na drugi dvojku... mozda stavim i qpr na neki tiket na sitne pare, ali nikako ga ne bih igrao na veci ulog

                          Comment


                          • evo jedan pravi porodicni tiket
                            http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...2-3169890-1042
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Utakmica Wolfsburg-Frankfurt je namestena,gosti sa igracem vise u drugom poluvremenu nisu pripretili,da se teraju u tri lepe..

                              Comment


                              • Aston Vila 3:0, fina kvotica uhvacena na uzivo

                                Comment

                                Working...
                                X