Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svajcarska liga St.Gallen-Lucern;kvota na 1 je 2.10 a na goste3.30..svasta.. St Gallen je drugi sa skorom 9 5 2..a ovaj 4 4 7 i 8(osmi) tj.treci od pozadi na tabeli.Neobjasnjiva kvota na keca,ali odigrao sam.Krajnje sumnjivo!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • SPORT RECIFE-FLUMINENSE 1

      Sport Recife mora pobjediti da bi osigurao opstanak u ligi. Fluminense je vec prvak i danas ce sansu dobiti igraci koji nisu igrali tokom sezone. Jos ako tome dodamo da Fluminense ima dosta reprezentativaca koji su prije nekoliko dana igrali za Brazil, ocekujem dosta slab sastav. Sport Recife ce imati ogromnu podrsku sa tribina i imaju veliku motivaciju da pobjede.

      Comment


      • Ponte Preta - Sao Paulo 1 @2.05

        Sao Paulo bez mnogo igraca iz prve postave. Trener ce ih odmarati jer im slijedi vazna utakmica u Copa Sudamericana.
        Odmarat ce slijedece igrace :
        Rhodolfo(df 29/0),Toloi(df 25/1),Miranda(df 19/2),Cortes(df 34/1),Denilson(mf 30/1),Jadson(mf 34/5 ,4th scorer),Lucas(mf 20/6 ,3rd scorer),Wellington(mf 13/0) i Osvaldo(att 23/8 ,2nd scorer)
        dok su najbolji igrac Luis Fabiano(att 21/16 top scorer) i Fabricio(mf 1/0) povrijedjeni...

        Comment


        • I DOLAZII RODA-AJAX 1/2 TIKET STAVLJAM KASNIJE

          samo da ovako ostane

          posto nisam bio kuci video sam dojavu tek oko 80-e minute, al kad je namestena utakmica dovoljna su 2 minuta za 2 gola


          1hpkbq.jpg
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 25-11-12, 13:40.

          Comment


          • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
            I DOLAZII RODA-AJAX 1/2 TIKET STAVLJAM KASNIJE

            samo da ovako ostane

            posto nisam bio kuci video sam dojavu tek oko 80-e minute, al kad je namestena utakmica dovoljna su 2 minuta za 2 gola


            [ATTACH=CONFIG]8402[/ATTACH]
            Aj molim te prestani pisati gluposti , kakva dojava gledao sam utakmicu tako da...

            Jednostavno Ajax je bio dosta bolji i bila bi prava nepravda da Ajax nije dobio utakmicu.

            Ne budi smjesan s tim dojavama.


            Originally posted by Rossonero View Post
            Ajmoooo United nemojte me ljutit.



            Tako je mackoooooooooooooooooo

            3-1
            I ovo je dojava.Ovo je uplaceno kad je Man Utd gubio 0-1

            Comment


            • Ma da, slucajno sam i juce pogodio tacan rezultat 3:0 i Burnley 2...

              Da i ono ostalo je 10 minuta do kraja,Ajax gubi, i ja sam "onako" stavio 20e da mi tih 10 minuta bude zanimljivije jel ? Ja sam digao kintu a ti misli kako hoces


              btw. uhvatio sam i Zvezdu na live hahahah a jes me krenulo danas
              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 25-11-12, 13:53.

              Comment


              • Ja sam stavio 45 na Ajax u 75. minutu, pa sta sad? Javio mi Eriksen da su namestili, evo mogu i da stavim ovde njegov broj telefona ovde.



                Manite se gluposti sa dojavama!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ja sam stavio 45 na Ajax u 75. minutu, pa sta sad? Javio mi Eriksen da su namestili, evo mogu i da stavim ovde njegov broj telefona ovde.



                  Manite se gluposti sa dojavama!
                  Daj brate da i mi uzmemo neke pare
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Ma ajde necemo da se svadjamo sad oko toga ;)

                    Comment


                    • tralalalalalaaaa

                      21otok.jpg

                      Comment


                      • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...0-3390439-1036

                        Ja ne mogu da ubodem kvotu 10 a ovaj pogodi 20000

                        Comment


                        • Svonsi - VBA GG1
                          Vigna - Siti GG1
                          Celzi - Fulam GG1

                          Celzi - Fulam GG
                          Everton - Arsenal GG
                          Totenhem - Liverpul GG
                          Ajntraht - Majnc GG
                          Verder - Leverkuzen GG
                          Bastia - Lil GG

                          Celzi - Fulam 1
                          Everton - Arsenal GG
                          Stouk - Njukasl 0-2
                          Totenhem - Liverpul GG
                          Vigan - Siti 2
                          Frajburg - Bajern 2+

                          Comment


                          • http://www.flashscore.com/match/EmEA0T0r/#match-summary

                            Dzabe sto su Fener izbacili zbog namestanja iz Ls,ovi turci i dalje nastavljaju po starom...

                            Comment


                            • Od 700 meceva svaki dan mora biti dva tri prelaza, to je sport i fudbal, i dio njega su preokreti.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ono kad uplatis listice koje si htio i ostanu ti 3 marke na racunu , uplatis ih cisto bezveze i prodjes :

                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X