Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ovo sto stavljaju lude tikete, to su sve lazni xD
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • To masa samo da se popali,pa da kladionice jos vise zarade ja se recimo i dalje kladim ali vise nije to to,smorila me je iskreno kladionica,ali je i dalje igram...

      Comment


      • Nemoj da se lazemo, ne moze kladionica da smori nikad. I, kad kazem nikad, mislim nikad. To je isto kao da kazes smorilo te da karas. Ne ide.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Da l' se isplati stavljati pare na ovo?

          Arsenal 1
          Porto 1
          Real 2
          Majami 1
          Indiana 1

          sigpic

          Comment


          • Bolje ti odigrati Porto 3+ , Milan x2 , Borusija gol , Siti 3+ , vec si napravio vecu kvotu a i pre ce doci
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Mislis da ce siti 3+ ici?
              A da l' ce porto da ima motiv
              sigpic

              Comment


              • Motiv ne motiv strpace im 3 komada najmanje , meni mirisi na 5-2 za Porto
                Inace i PSG x2 slobodno
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Da ubacim nesto i NBA?
                  sigpic

                  Comment


                  • Porto-Dinamo

                    Gost ne daje gol 1,55 , hvala WWinu na poklonu

                    Comment


                    • U Premieru 1.65

                      Ne bi' ja to nikad stavio
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Arnel.S View Post
                        U Premieru 1.65

                        Ne bi' ja to nikad stavio
                        Po meni je to poklon , koji ja ne propustam.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Porto-Dinamo

                          Gost ne daje gol 1,55 , hvala WWinu na poklonu
                          А где си са Мамићем на чисто....боље ти друже спакуј Звезду 1 1.40 данас у купу, разонтираће весели ОФК овог пута ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            А где си са Мамићем на чисто....боље ти друже спакуј Звезду 1 1.40 данас у купу, разонтираће весели ОФК овог пута ;)
                            Vidis i to mi je zanimljivo , pogotovo sto se igra samo jedna utakmica.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Vidis i to mi je zanimljivo , pogotovo sto se igra samo jedna utakmica.
                              Вежеш са кошарком 1.3 и песмица ;)
                              А пази Порто у Моцарту што каже Љуба дају три гоа лако. Порто тим1 3+ 1.57, а 1 и 3+ 1.52, а ако већ цениш да ће Порто да им забоде три гола то аутоматски значи да ће и да добије меч и то у 3+, што би ти сад изазивао ђавола за 0.05 ;)

                              Comment


                              • Porto - 1+I & 2+II
                                U Mozzartu 2.1

                                Comment

                                Working...
                                X