Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrao sam ja sve i svasta pa i sisteme al davno ,sta znam smanjuje mogucnost gubitka,ali ako ne prodjes sve ili ne igras na jake kvote malo se dobija,a ako stavljas FIKS uvek mislimda je bolje da ga singliras za vise para makar kvota bila i 1.30, ali iskreno samo LIVE sad igram (nekad neki tiket iz zezanja) i nikako u kladionici,jer su tu sekunde bitne,doduse ja mislim na sve sportove,lepo kuci ON LINE,domace strane svejedno,zavisi jedino od cifre koju planiras da ulazes,kazem moze i singl/dubl neki,al za to treba izuzetna samokontrola i strpljenje (sto ja bas i nemama)i kad dobijas i kad gubis ,ako ne zelis da se ukanalis sto je jako tesko

    Po meni najlakse je proci na fudbalu LIVE,a najteze na basketu ali je na basketu najveci adrenalin,ok mi je i NFL i NHL za LIVE igru,tenis isto moze al smara dugo traje,da bi napravio neki veci kes

    Al svakako svako ima svoj nacin,i pogled na kladionicu,i kako je dozivljava,bas odavno nisam igrao sisteme,al znam da kad me uvatio taj period furao najvise 2/5,3/5,4/5...i jurio prevare,i ikseve ,i svasta,ali licno mislim da samo LIVE je ozbiljna stvar,svakako ti postavi parove pa se moze komentarisati,ja ne kacim jer igram LIVE,mogao bih eto neki SINGL koji padne napamet,kao siguran za taj dan
    Last edited by 61563; 25-01-18, 02:15.

    Comment


    • Slažem se.

      Ih... kad sam ja igrao tenis.

      Mada basket to nikad... a ima poeni, skokovi, itd po igraču.

      Ortak nije moga da stigne do kladže I poslao komšiju ortaka.

      Ovaj kad je već bio tamo cepio 5 iz X u 1 ili 2 - sve prošlo

      Kad nekog hoće, hoće I obrnuto.

      Comment


      • West Hem - Palas 3+

        S`temton - Brajton 1

        Za početak.

        Comment


        • Pelikans-Klipers 2
          Barselona pp2+
          Cikago-Milvoki 214 -

          Comment


          • Elem.

            Koje sisteme igrate?

            Koji su vam se pokazali kao naj. Ja igram 4 od 6. Problem je... pa niska "obrtna stopa", mora da se pojača sa kojim fixom (koji uglavnom i obori tiket ).

            Comment


            • 1 od 1, najbolji sistem.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Pušiona...

                Mada su fixevi prošli sve. Salcgurg, Basel, Nemci prodali skroz kao i Čempionšip,

                Comment


                • SW - Svonsi 2
                  Djenova - Inter 2
                  Malaga - Valensija 2
                  Wolsburg - Bajern 2 (1.40)
                  Fortuna Duesseldorf - Greuther Fuerth 1
                  Holstein Kiel - Erzgebirge Aue 1
                  Zlate Moravce - Spartak Trnava 2

                  Za kominacije:

                  West Bromwich Albion - Southampton 2
                  Freiburg - Werder Bremen 1
                  Hamburger SV - Bayer Leverkusen 2

                  Ovo sam na brzinu nesto ubacio sto se igra danas.
                  Ne znam sto ne dajete tipove.

                  Neke iz fiksa mogu da idu i u kombinaciju, jer su 1.85 ili 1.75

                  Comment


                  • Goffin-Dimitrov

                    Goffin uzima set, 1.50, moze i na pobedu da se igra, za hrabrije.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Kjevo - Kaljari 0-2
                      Mislim da su zadnjih 12 međusobnih duela, dal na Bentegodiju ili Eliji, završeno sa malo pogodaka. Čak je često prolazila igra 0-1. Ne vidim zašto bi danas bio izuzetak.
                      Eibar - Barsi 2
                      Posle dva remija u nizu ne vidim kojom silom maleni Eibar može da se odbrani od Valverdeove čete. I ako u utorak igraju važan meč sa Čelsijem očekujem da će sastav Blau-grane biti izuzetno jak za današnju priliku.


                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ladno sam greskom na jednom tiketu odigrao 1 na Eibar kvota 6.50

                        Hahaha.

                        Comment


                        • Kakav baksuz. Bizarna povreda Gofana. Lopta od rama reketa ga strefila u oko pa je morao predati Dimitrovu meč.
                          Koliko puta mi je došlo greškom otkucan tiket. Nikada nisam dao da se promeni greška.
                          Samo za ovako nešto će ti trebati ogromna Božija pomoć [emoji3]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • U kombinaciji je.

                            Vec su ga primili...

                            Prvi put cujem za takvu povredu. Koji baksuz.
                            Sta bi da je u MMA pa da ga je strefio krose...

                            Comment


                            • Hteo da uhvati volej, uradio tako da je sebe direktno napucao u oko. Sva sreća nije jako ali kontam da je bolno, ne bi predao. Tvrda teniska loptica [emoji3]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment




                              • Nije on Juzni.

                                Comment

                                Working...
                                X