Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko najbolja kladionica na svijetu sa najvecom razradom tu price nema. Dizes na isti nacin na koji si napravio deposit, dakle, skrill, kartica, sta li vec. Mislim da su i jedina kladionica na svijetu sa live cashoutom.

    Comment


    • Znam video sam i batalio sam previše cimanja.Napravio sam nalog na Mocartu završio sve za 5 minuta odem uplatim depozit i mirna Bačka
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Koja glupost u Mozart lajvu ne možeš da se kladiš na kornere
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Stavio kuću da će Žiru da bude najbolji strelac lige
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Zatvorili tu dojavu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Je l ima negde da se igra ko će biti u prvoj?
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Brate nemoj i tebi devojka da zamišlja Olivijea Žirua evo Bici mi se žali ne zna šta će da radi planira da ga zgazi autom iz zasede Nego pitao sam Zolu kockara al ajde i ovde da pitam,ima li neko iskustva sa live betom prvenstveno me zanimaju korneri,u Mocartu mi se čini da nema tojest barem za ovu mučenu utakmicu što se igra ne znam kada budu igrale malo zvučnije ekipe.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Brate nemoj i tebi devojka da zamišlja Olivijea Žirua evo Bici mi se žali ne zna šta će da radi planira da ga zgazi autom iz zasede Nego pitao sam Zolu kockara al ajde i ovde da pitam,ima li neko iskustva sa live betom prvenstveno me zanimaju korneri,u Mocartu mi se čini da nema tojest barem za ovu mučenu utakmicu što se igra ne znam kada budu igrale malo zvučnije ekipe.
                  Meridian ima ubedljivo najjaci lajv kod nas. Ne mogu ostali ni da prismrde. Kornere imas u lajvu za ove jace utakmice.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Meridian ima ubedljivo najjaci lajv kod nas. Ne mogu ostali ni da prismrde. Kornere imas u lajvu za ove jace utakmice.
                    Hvala Bici Proveriću danas Meridian i Pinnbet i za njih sam čuo da imaju ok lajv.Začudio sam se koliko je Mocart očajan
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Imam ja nalog na mocartu i prestao sam da igram kod njih lajv zato sto kad hoces da uplatis nekada moras sacekati i do 5 minuta jer stalno menjaju kvote. Slazem se da je Meridian najjaci mada ne zaostaje ni pwin.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ma mocart i ne gura taj lajv jer su najzastupljeniji u standardnom kladjenju. Dok meridian prakticno zivi od lajva.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Nisam video da neka kladza spušta kvote brzo kao Mocart. Imeju da za 2 sata spuste kvotu na npr. 3+ i za 0.25. Kod njih sam igrao sve tekme 2-3 dana pre termina. Odigram npr. Svonsi - Liverpul 3+ u sredu na kvotu 1.8, a u subotu kad je tekma, kvota lagano 1.5.

                          Na lajvu sam se smorio 100 puta. Gledam npr. tekmu i vidim da će da padaju golovi i kliknem da pada više golova, i učitava mi ceo minut i padne gol i ponište kvotu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Lorde, ako hoces live kladjenje moj iskren savet ti je da ne odustajes od bet365-a. Meridian jeste najjaca domaca kladionica za uzivo kladjenje, ali je razlika nebo i zemlja izmedju nasih i stranih, a bet365 je verovatno najbolja strana.
                            sigpic

                            Comment


                            • I wwin je jako dobar za live

                              Comment


                              • Wilsterman - Guabira gg3+ pocinje za 45 minuta.

                                Sent from my Smartphone6.1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X