Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maštate li ikad o tome, kad odigrate NBA listić kasno uvečer i pođete na spavanje, da se ujutro probudite i na računu Vas dočeka veliki dobitak?

    E, ovome igraču taj se san ostvario!

    Sinoć u 18:13:03 preko mobilne aplikacije odigrao je tiket, 17 NBA igrača, sve ”dvojke”.

    Možda nije bio ni svjestan kakva se drama odvijala rano jutros, Cousins (-27,5+) i Gay (-20,5+) margine su prebacili samo za pola koša, ali kada je jutros član Premier kluba otvorio svoj račun, imao je što vidjeti:

    ISPLATA: 59.554,63 KM !!
    Spoiler

    Comment


    • Samo Limoz dvojka sutra. Nema greske.

      Comment


      • Ceska 1 u fudbalu 2.05, mislim da su mnogo kvalitetniji od Norveske i vreme je da dobiju konacno.
        Fener u basketu 2 veceras, 1.75, a moze 2 i + jer su izgubili proslu i mora da se vrate na pobednicki put.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Austrija gol
          Alzir gol
          Gruzija-Moldavija preko 3.5 zuta
          Albanija-Izrael preko 3.5 zuta
          Spanija-Makedonija 2+ prvo poluvrijeme

          9.14
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ko igra poene igraca NBA, J. Teague + slobodno jer veceras ne igra George... Lepa je kvota i na Boston s obzirom da su Pacersi bez najboljeg igraca veceras...

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Veceras pravljenje kešа

              Argentina 1-1
              Cile 1
              Klivlend 1

              Comment





              • Barnjani 10 poena prvo poluvreme, drugo samo 2. Stavim 1 na Milano i dodam plus da "povecam kvotu"... Steta za tiket.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Izgleda da James nece igrati nocas protiv Indiane. Irving over ko vrata.

                  Sent from my Samsung using Tapatalk

                  Comment


                  • Mladi odradili posao sada na red su seniori

                    http://www.rezultati.com/utakmica/4rGnx22j/#detalji
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Jebes fudbal, kosarku, tenis i ostale sportove.

                      NAJVECI pare uzima na konjima.

                      Volimo te!

                      Comment


                      • Kyrie Irving me sinoc prodao.
                        Igrao sam ga vise od 24.5 ,dao 24 ..

                        A suma je sve samo ne mala. Za 199 000

                        Comment


                        • Veceras Armani-CSKA 1 i UG- (176.5) 4.2 kvota, CSKA bez Nanda i Tea, tako da bi trebalo da resi ovo Armani u svoju korist, a granica je prevelika.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Neki predlog nba? Ima puno parova veceras
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Sutra Mornar - Cibona 1, lepa kvotica. Cibona otišla u Bar bez Ante Žižića koji završava transfer u Tursku, dok je Mornar zajeban domaćin, te i sa Žižićem kec ne bi bio iznenađenje. Naravno, izostanak Antea je veliki hendikep za Hrvate i cenim da ga neće nadomestiti sutra.

                              Lepinja je 1 (1.80) a može da se proba i u Sokeru alternativni hendikep na Mornar na -5.5, plaća 2.30.

                              Comment


                              • Ko kupuje Zizica iz Turske?

                                Comment

                                Working...
                                X