Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odigrah na brzaka za 40 din. Šteta što nije prošao, samo Holandezi zajebali

    Comment


    • Rogerio Dutra Silva igra treci celendzer u nizu. Preksinoc je igrao 2h i 40min protiv Collarinija, sinoc se 3h mucio protiv Esteveza kojeg je prije 10 dana pobijedio 61 60 i koji protiv ozbiljnih celendzer igraca ne moze da osvoji 3 gejma u setu. Djelovao je umorno i ocekujem da veceras izgubi od Bourquea, kvota se krece od 3-3,4.
      50-150$ ide na Francuza pa sta bude
      Last edited by black_sax; 20-10-16, 08:36.

      Comment


      • 100$ ulozeno i izgubljeno ali bar sam lekciju naucio Na pocetku dana kvota na Francuza je bila 3,25. Mnogi su uplacivali na njega s obzirom na to da je u prethodna 2 meca relativno lako dobio Kickera i Hernandes-Fernandesa a Silva igrao 6h tenisa u posljednjih 30h. Kvota do pocetka meca je pala na 2,25 na Bourguea. Velike pare su uplacene na njega, kladionice bi njegovom pobjedom bile na velikom gubitku i zato ulijecu s cekom za Mathiasa koji je za 50/100 milja eura spreman i narednih 10 meceva da izgubi. Francuz izlazi na teren, igra na nivou igraca koji je 1000+ na ATP listi, udara lopticu po 5m u aut i osvaja sramotna 3 gejma. Na kraju on zaradio, kladionice zaradile a mi kladionicari namagarceni

        Comment


        • Originally posted by black_sax View Post
          100$ ulozeno i izgubljeno ali bar sam lekciju naucio Na pocetku dana kvota na Francuza je bila 3,25. Mnogi su uplacivali na njega s obzirom na to da je u prethodna 2 meca relativno lako dobio Kickera i Hernandes-Fernandesa a Silva igrao 6h tenisa u posljednjih 30h. Kvota do pocetka meca je pala na 2,25 na Bourguea. Velike pare su uplacene na njega, kladionice bi njegovom pobjedom bile na velikom gubitku i zato ulijecu s cekom za Mathiasa koji je za 50/100 milja eura spreman i narednih 10 meceva da izgubi. Francuz izlazi na teren, igra na nivou igraca koji je 1000+ na ATP listi, udara lopticu po 5m u aut i osvaja sramotna 3 gejma. Na kraju on zaradio, kladionice zaradile a mi kladionicari namagarceni
          Sve mi je jasno i milion puta vec vidjeno,al sad bar imas opciju live kladjenja zasto nisi,sacekao,ili ako si vec odigrao,i video gde mec ide branio se online u lajvu.
          Namestaju svi al iz ljudi koji rade u kladionici sam cuo slicne price tvojoj,pogotovo oko tenisa na nivou cheledzera.

          Comment


          • Uplatio sam prije meca kod smradova na 888 a tamo opcija cash out postoji samo na live kladjenju. Preporucujem svima da zaobidju tu kladionicu. Imam tamo account, na pokeru sam na freerolleru digao 100$, kladio se s njima i u 5 dana digao 1500$. Medjutim vec 8 dana cekam da mi te pare isplate (na 365 sve traje 48h).
            Da bude jos veca nesreca na 365 sam pogodio preokret Albanese protiv Rumunke (kv 17, ulozio 10€ i iskesirao 120 sredinom treceg seta) i tih 120€ isto stavio na Francuza

            Comment


            • Originally posted by black_sax View Post
              Uplatio sam prije meca kod smradova na 888 a tamo opcija cash out postoji samo na live kladjenju. Preporucujem svima da zaobidju tu kladionicu. Imam tamo account, na pokeru sam na freerolleru digao 100$, kladio se s njima i u 5 dana digao 1500$. Medjutim vec 8 dana cekam da mi te pare isplate (na 365 sve traje 48h).
              Da bude jos veca nesreca na 365 sam pogodio preokret Albanese protiv Rumunke (kv 17, ulozio 10€ i iskesirao 120 sredinom treceg seta) i tih 120€ isto stavio na Francuza
              ha bas puno 8 dana jdinstveni su,ja sam pre nekih 4 godine igrao na BetAtHome,mislim oni su tanki sa ponudom i tad nisu ni imali koliko se secam celendzere u ponudi,danas ne znam, al sto se tice isplsta isao sam preko skrilla i mislim da su vrlo brzo prebacivali

              Dobar je 365 imaju sve i u lajvu,mada imaju i ovi nasi mocart,al bi te kocili za te iznose sigurno na celendzerima,al recimo igras lajv i ogranice ti opkladu na 10k al dozvole 2,3 puta zaredom da istu uplatis

              A sto se tice singlova pre meceva mislim da ti je pinnacle najjaci

              Imao sam ranije ja spisak zvanicno najjboljih kladionica u svakom smislu ,od uslova ,isplata,ponude.
              Rangirane ko hoteli sa zvezdicama 2,3,4,5 ,nemam ga sad al mozes verovatno da ga nadjes na netu ako si bas u tome,da se ne zezas vise sa 888 i slicnima
              Last edited by 61563; 21-10-16, 12:36.

              Comment


              • Za sutra Arsenal-Middlesbrough 1, Ingolstad-Dortmund 2, te 2 utakmice zajendo kvota nesto preko 2, e to ako ne dodje ugasiti fudbal i sve.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Zanimljiva je kvota na Dortmundu.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Zanimljiva je kvota na Dortmundu.
                    Mislis da je navlakusa?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ja sam stavio

                      Arsenal 1
                      WH 1x
                      Dortmund 2
                      Sporting 1
                      Porto 1
                      Noric 1x

                      kvota 3.49

                      Za malo veci ulog pa da vidimo. Dosta sam se dvoumio da li da igram x2 ili sam o2 na Dortmund ali kontam u ligi su 2 kola bez pobede, a ovaj Ingolstad dao 1 gol kuci na 3 tekme, pa ako bas sutra nadju da ga uvaljaju onda neka ide sve u djavola
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Prosle nedelje odigra majstor Man city I Monchengladbach I svi znamo kako se zavrsilo. Otkad igram kladionicu nije mi se tako nesto desilo.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ja cu brate isto da odigram na njih. Najvjerovatnije da je ova kvota zbog toga sto je Dortmund u zadnja dva kola uzeo samo 1 bod.

                          Sent from my Samsung using Tapatalk
                          Last edited by Rossonero; 21-10-16, 22:42.

                          Comment


                          • Ja kontam ujutru da zategnem crvenu na Arsenal i Dortmund, cisto da dupliram ulozenu lovu, posle ocajnih poslednjih par dana...
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • West Ham po meni kecina sutra.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Na Dortmundu 1.60.

                                Comment

                                Working...
                                X