Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cim se to prosirilo,sumnjam da ce doci.

    Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Irska-Gruzija 1 1,50
      Sigurica dana,a kvota nije mnogo niska.

      Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Po meni je Island veceras ogroman 1. Finska je ocaj.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Da vam prenesem jednu informaciju, pre pola sata bio sam u kladionicu, jedan covek je uplatio 100 evra na Turcija-Ukrajina GG u PP, sto je mnogo za nas standard, preko 5 kvota...
          Svaka cast majstore na informaciji

          Gledao sam prvo poluvrijeme, nakon gola Ukrajinaca ljudi su na svaki ulazak Turskih igraca u sesnaest metara klizali kao da je borba na zivot i smrt ne bi li sudija pokazao na penal, na kraju lik zabija gol poslije kornera u 45+...
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

          Comment


          • Ja sam odigrao samo gg, nisam hteo da rizikujem toliko. Hvala Gagi
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ja budala napisao tiket, spojim sa Makedonijom GG3+, 15 kvota, odem u kladionicu i smenim naravno, stavim Island i jos neke gluposti.
              Krivo mi je, eto

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Sjebao i mene Island, promasi Sigurdson penal, mislim da nije promasio do sada nijedan....

                EDIT: Evo coveka dade gol za pobedu u 96'.
                Last edited by bice; 06-10-16, 21:42.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Htio sam ovo što je Gagi napisao da igram, ali sam zaboravio. Doduše samo 5e, ne kao ovaj ludak sa 100e.

                  Hrvatska ispoštovala. Dupla pobjeda bila čak 3.60, naravno da sam uložio 20e tu. Ovakvi pokloni se ne propuštaju.
                  sigpic

                  Comment




                  • Heh, Urugvaj i Brazil ce lagano vjerovatno, ali Arizona vraski tesko. Uplatim listic i 10 minuta poslije toga se sjetim da Palmer ( quarterback Arizone ne igra zbog povrede ). Nada ipak postoji, jer je San Francisko uzasan, ali puno teze, nego sto bi bilo s Palmerom ..



                    A ovaj ne treba komentarisati, zbog Islanda i Finske, odigrano kad su poluvremena bila
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment




                    • Heh, Urugvaj i Brazil ce lagano vjerovatno, ali Arizona vraski tesko. Uplatim listic i 10 minuta poslije toga se sjetim da Palmer ( quarterback Arizone ne igra zbog povrede ). Nada ipak postoji, jer je San Francisko uzasan, ali puno teze, nego sto bi bilo s Palmerom ..



                      A ovaj ne treba komentarisati, zbog Islanda i Finske, odigrano kad su poluvremena bila
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Bravo za Arizonu ;)

                        Francuska-Bugarska 1 @ 1.15

                        Kiksali ljudi protiv Bjelorusije u prvom kolu i tu se sva prica zavrsava. Danas uzimaju vjerovatno 2-3 razlike .

                        Holandija-Bjelorusija 1 @ 1.25

                        Koliko god bili uzasni u zadnjih nekoliko godina, ovo danas bi trebali uzeti bez problema. U prvom kolu su remizirali sa Svedskom, pa je danas pobjeda imperativ. Bjelorusi su nezgodan domacin, sto je Francuska osjetila na svojoj kozi u prvom kolu, ali u gostima je prica potpuno drugacija .

                        Luksemburg-Svedska 2 @ 1.30

                        Jos jedna utakmica iz ove grupe. Nemaju vise Ibru, ali ovakve utakmice moraju dobijati, ako zele da se bore bar za to 2. mjesto. Luksemburg nije uzasan kao sto je prije bio, ali mislim da je Svedska ipak preveliki zalogaj za njih .

                        BiH daje gol @ 1.70

                        Sedmi put da igramo s Belgijom u zadnjih 10ak godina i svaki put do sada smo dali gol. Naravno, oni su veliki favoriti i pored vaznih izostanaka ( Nainggolan, De Bruyne), ali mislim da mozemo pronaci put do njihove mreze, bar jednom .

                        Gana-Uganda 1 @ 1.20

                        Kvalifikacije za SP, prvo kolo. U grupi su jos Egipat i Kongo i ako Gana zeli na SP ovo mora dobiti, jer samo jedan ide dalje . Ozbiljna reprezentacija, sto se za Ugandu bas i ne moze reci i mislim da kec nece izostati .

                        3.81

                        Nadal 1
                        Radivojevic > 13.5
                        Hatcher > 13.5
                        Grcka-Kipar preko 4.5 zuta
                        Raonic-Carreno Busta (+4.5) 2

                        14.95
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Bravo za Arizonu ;)

                          Francuska-Bugarska 1 @ 1.15

                          Kiksali ljudi protiv Bjelorusije u prvom kolu i tu se sva prica zavrsava. Danas uzimaju vjerovatno 2-3 razlike .

                          Holandija-Bjelorusija 1 @ 1.25

                          Koliko god bili uzasni u zadnjih nekoliko godina, ovo danas bi trebali uzeti bez problema. U prvom kolu su remizirali sa Svedskom, pa je danas pobjeda imperativ. Bjelorusi su nezgodan domacin, sto je Francuska osjetila na svojoj kozi u prvom kolu, ali u gostima je prica potpuno drugacija .

                          Luksemburg-Svedska 2 @ 1.30

                          Jos jedna utakmica iz ove grupe. Nemaju vise Ibru, ali ovakve utakmice moraju dobijati, ako zele da se bore bar za to 2. mjesto. Luksemburg nije uzasan kao sto je prije bio, ali mislim da je Svedska ipak preveliki zalogaj za njih .

                          BiH daje gol @ 1.70

                          Sedmi put da igramo s Belgijom u zadnjih 10ak godina i svaki put do sada smo dali gol. Naravno, oni su veliki favoriti i pored vaznih izostanaka ( Nainggolan, De Bruyne), ali mislim da mozemo pronaci put do njihove mreze, bar jednom .

                          Gana-Uganda 1 @ 1.20

                          Kvalifikacije za SP, prvo kolo. U grupi su jos Egipat i Kongo i ako Gana zeli na SP ovo mora dobiti, jer samo jedan ide dalje . Ozbiljna reprezentacija, sto se za Ugandu bas i ne moze reci i mislim da kec nece izostati .

                          3.81

                          Nadal 1
                          Radivojevic > 13.5
                          Hatcher > 13.5
                          Grcka-Kipar preko 4.5 zuta
                          Raonic-Carreno Busta (+4.5) 2

                          14.95
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Evo jos jednu informaciju, uplatio covek zajedno 100 evra na Madjarsku-Svicarsku, na jednom tiketu 2, na drugom 2-2&3+

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Je l isti čovjek od juče što je zatego na Ukrajinu?
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ne znam dali je isti, ovo su mi rekli pre pola sata, drug je bio

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X