Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stanje 1297 e.

    Indian Vels i Liga sampiona

    Bajern ide dalje, kvota na bet365 1.12
    Djokovic - Lopez 1, kvota na bet365 1.071

    Ulazemo 147 e, ostaje 1150 e.

    Pozdrav.
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • 2/2 sinoc. Veceras bogata ponuda, postavljam kasnije parove.

      Spoiler
      sigpic

      Comment


      • Detroit Pistons (99.5) < - Atlanta i Detroit ne igraju u brzom ritmu. Detroit je ima respektabilnu prvu petorku i vjerovatno najgoru klupu lige, dok je Atlanta drugi najbolji defanzivni tim lige. Atlanta je uhvatila zalet i konacno izgledaju kao ekipa koja moze da se nosi sa svakim. Vagao sam izmedju H2 i da Detroit da manje poena, obije igre su primamljive, bas sam na slatkim mukama. Ali neka ide ovih manje poena na Detroit, ne vjerujem ni da ce 90 prebaciti.

        Charlotte Hornets - Orlando Magic (-8.5) H1 - Vec bih upisao poraz Orlanda zbog raspored. Isli su na turneju po zapadu, pa sad back-to-back igraju protiv neugodnog Charlottea koji ce vjerovatno htjeti da ispravi onaj poraz od Dallasa. Orlandu fali i nekoliko igraca, nadam se da se nece vratiti za ovaj mec.
        Ja sam na tiket stavio da Charlotte daje vise od 110.5. Mislim da je ovo cak i bolje, jer je Orlando losa defanzivna ekipa.

        Boston Celtics - Oklahoma City Thunder (3.5) H2 - Na ovu vrijednost ne bih propustio Oklahomu. Samo dva posjeda prednosti. Gubili su poslije All-stara mnogo utakmica, vrijeme je za neku njihovu seriju. Boston igra back-to-back posije teskog meca protiv Indiane. Juce nije igrao Crowder, ako ni danas ne bude igrao mogla bi ovo biti laka utakmica za Oklahoma. Ne bi imao ko da brani Duranta.
        Upravo vidjeh da ce Crowder propustiti mozda i dvije nedelje. Ovo se ne propusta.
        Last edited by Reise; 16-03-16, 14:22.
        sigpic

        Comment


        • Gimaraes-aves 1:2 tacan rez
          MESSI 10

          Comment


          • 23:30 The strongest-river plate 1@2,10
            .

            Comment


            • Originally posted by miha92 View Post
              Gimaraes-aves 1:2 tacan rez
              Zamalo

              Pratim Reise-a veceras sa Oklahomom, samo da vidim kako ce mi proci Nole i Bajern.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Alooo momci! Zabranjeno je komentarisati banove, a vi ne prestajete, o provociranju na sitno da ne pričam. Aman!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • 1/3 samo. Charlotte prodao u zadnjoj cetvrtini, vec su dobili utakmicu poslije trece. Detroit i Atlanta igrali Rising stars challenge u prvo poluvrijeme i neizvjesnu zavrsnicu. Srecom nisam puno uplacivao. Cak mi nije ni zao sto Oklahomu nisam singl igrao, iako je lagano dosla. Ne valja se ni zalijetati previse.
                  sigpic

                  Comment


                  • Petrovac je to singlirao sigurno, lagano

                    Comment


                    • Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies (-10.5) H1 - Memphis je trenutno najgora ekipa u NBA. Svaku utakmicu koju izgube ispod 15 razlike je pravo cudo. U roster imaju likove za koje nikad ne bi ni posmislili da igraju NBA. Imaju jednog igraca koji moze da iskreira za sebe i saigrace, Lance Stephenson, ovi ostali se raspadaju.

                      Philadelphia 76ers - Washington Wizards (9.5) H2 - Phila ponovo upala u crnu seriju. Vrhunac svega su bila 44 poena Bojana Bogdanovica. Lose brane tranziciju, a Washingtonu je to glavno oruzje. Washington se raspucao protiv Chicaga i Detroita zadnje dvije, pa ocekujem da nastave i protiv Phile.

                      Utah Jazz (105.5) < - Ova granica mi izgleda previse. Ne bih pobjedu Jazzera dovodio u pitanje, ali da daju vise od 105 poena bih. Htio sam odigrati da Phoenix da manje od 95.5, ali mi ovo bolje izgleda.

                      Miami Heat - Charlotte Hornets (209.5) < - Bitka za trece mjesto na istoku, ocekujem vise zalaganja u odbranu.

                      Chicago Bulls - Brooklyn Nets (207.5) > - Poklon za vise poena. Chicago na raspolaganju ima samo jednog centra, Christiano Felicio. Brook Lopez bi mogao da se naigra veceras. Isto tako ocekujem Butlera i Rosea da izdominiraju protiv backcourta Brooklyna.
                      sigpic

                      Comment


                      • 2/5, ali bilo je blize nego sto rezultati kazu, samo je prevagnulo na drugu stranu.
                        sigpic

                        Comment


                        • samo Rio Ave, samo jacina, jos samo malo i 22 crvene se smese

                          Comment


                          • Idem na veliko veceras na Houston H2, Oklahomu H2 i LAC H2.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                              Stanje 1297 e.

                              Indian Vels i Liga sampiona

                              Bajern ide dalje, kvota na bet365 1.12
                              Djokovic - Lopez 1, kvota na bet365 1.071

                              Ulazemo 147 e, ostaje 1150 e.

                              Pozdrav.
                              Bajern ide dalje - prosao, Djokovic - Lopez 2 0 - dobitan.

                              Stanje 1326 e.
                              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                              Comment


                              • Necu vise ucestvovati u radu foruma, ne zbog toga sto sam dobio ban, vec zato sto vlada negativna atmosfera, jednoumlje, sujeta, itd... Gubim zivce bez potrebe.

                                Uzivajte.

                                Pozdrav za kolegu Shminku.
                                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                                Comment

                                Working...
                                X