Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda čistog 1 na 1.25 ?

    Mora nekoga da ugase, bruka je da i večeras izgube.

    Comment


    • To za ciste jedinice i dvojke te ne mogu posavjetovat, jer ih nisam igrao dvije godine.
      sigpic

      Comment


      • Realno i NBA u istoj recenici

        Klivlend izgubi od rezervista Memfisa kuci, Oklahoma izgubi od Minesote kuci Lejkersi dobiju GSW
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ne vidim da je neko pomenuo realno bilo dje.

          U NBA su iznenadjenja normalna stvar. Igraju ljudi svaku noc, ne mogu sve utakmice da dobiju. Potrefi se da je nekome dobra noc, a nekome losa.
          sigpic

          Comment


          • Očajan je nba za klađenje...

            Comment


            • Pa nije baš tako, samo ne treba igrati puno igrača na tiketu maksimalno dva, tri igrača i neki meč i toliko..

              Comment


              • Originally posted by Ray View Post
                Očajan je nba za klađenje...
                A ocajan kad ne pratis.

                Za mene nema bolje stvari.
                sigpic

                Comment


                • Slažem se, more utakmica i ekipe ulaze u fazonu ako ne pobedim danas pobediću sutra i polako da skupim za PO.

                  Comment


                  • NBA za klađenje je čista lutrija. Kvota na GS protiv Lejkersa bila 1.01 i nije prošla, nema dalje.

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      A ocajan kad ne pratis.

                      Za mene nema bolje stvari.
                      Možeš da pratiš do sutra kad oni uđu u onaj "revijalni" mod u koji vrlo često ulaze...

                      Nula posto žara na velikom broju utakmica.

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        NBA za klađenje je čista lutrija. Kvota na GS protiv Lejkersa bila 1.01 i nije prošla, nema dalje.
                        Pa to se jednom desi u sezoni, jebiga ne mogu da dobiju svaku

                        Comment


                        • Ko se jos kladi na 1.01 kvote Bog vas jebo.

                          Evo apdejtovao sam onaj post. Ako oce neko da prati, nek mu je sa srecom.

                          Sinoc sam dobio 120e na Antetokounmpa, Lebrona, Cavse i Atlantu. Ne bi se pojavljivao odje da vam onako dam predloge.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ray View Post
                            Možeš da pratiš do sutra kad oni uđu u onaj "revijalni" mod u koji vrlo često ulaze...

                            Nula posto žara na velikom broju utakmica.
                            Vise od pet godina pratim NBA, svaku noc odgledam bar jednu utakmicu. Svakakve statistike prelistam svaki dan. Te revijalne meceve mozes da namirises vrlo lako, ali ti vjerovatno ne pratis to, nego igras ofrlje, pa ne mozes da namirises.

                            @gokara Slabiji timovi ce uvijek dati sve od sebe protiv jacih timova. Jaci timovi ponekad ne udju ozbiljno u mec sa njima, ni ne pripremaju se ponekad, jer pomisle da nema potreba protiv timova koji na 2/3 od kraja sezone imaju deset pobjeda. Jednostavno to na kvalitet odrade. Zbog toga cesto slabiji timovi odigraju tijesnu utakmicu protiv jacih timova.

                            Bitan je i osjecaj, kod mene bar odigra jedno 20% uloge. Ovo ostalo na statistiku prolazi.

                            Nego, ne znam ni sto vama ima da se objasnjava kad udjete na NBA sajt, pogledate boxscore, izadjete i potrcite do kladionice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pratiš "čak" 5 godina? Probaj 25...

                              Comment


                              • Originally posted by Ray View Post
                                Pratiš "čak" 5 godina? Probaj 25...
                                Pet godina pratim redovno, da odgledam svaki dan po jednu utakmicu. A poceo sam da pratim, kao vjerovatno i svi kosarkaski fanovi od kad su Kingsi bili kompetentni sa nasim ljudima.

                                Aj sad polako, trolu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X