Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stanje 1159 e.

    Usa mls

    Njujork city - Toronto 1x, kvota na bet365 1.42

    Ulazemo 100 e, ostaje 1059.

    Drugo kolo mls-a. Toronto u prvom kolu vec pobedio u Njujorku ekipu Red Bula. Tad je kvota za keca bila 1.60. Njujork city trenira Patrik Vijera, a igraju matorci Pirlo i Vilja. U prvom kolu su pobedili Cikago u gostima 3 4, ekipu koju trenira Veljko Paunovic. Dobra kvota za 1x veceras. Prva utakmica na domacem terenu, ovi Kanadjani vec dobili proslu u Njujorku kad su bili veliki autsajderi, gde ce opet da dobiju.

    Pozdrav.
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      To za dojavu je bila šala, jel vidiš smajli na kraju. A ti još jednom pokazuješ koliko si ograničen.

      Ne verujem u ovu njegovu igru, ali sam od početka podržavao Mlavu da igra ovo za razliku od većine koji su ga pljuvali i ti onda kažeš koliko sam ja negativan. Drži se ti Duka Radonje, sve ostalo je tanak led za tebe.
      Skorojevic si ti bato pa cak i za ovu sferu .
      Nije ti prvi put da ga podbadas ili da plasiras malkice negativne energije..Sve u svemu,tanak led je tebi svojstven,realno


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Skorojevic si ti bato pa cak i za ovu sferu .
        Nije ti prvi put da ga podbadas ili da plasiras malkice negativne energije..Sve u svemu,tanak led je tebi svojstven,realno
        Realno je da si mnogo glup, a o ostalim stvarima bi se dalo diskutovati.

        Comment


        • Vidis,prostacki se izrazavas,rekoh ja tanak si svuda...kontam da nisi puno citao,pa si zato malo sa izrazavanjem tanji,al nemoj to..sankcionisace te ..to tamo ispred zgrade,tamo je to dozvoljeno
          Petrovac ,juce si mogao PSG ..kvota bila abnormalna cak 1.30,pokloncina...mislim za tvoj sistem igranja,vise nego poklon dana


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Vidis,prostacki se izrazavas,rekoh ja tanak si svuda...kontam da nisi puno citao,pa si zato malo sa izrazavanjem tanji,al nemoj to..sankcionisace te ..to tamo ispred zgrade,tamo je to dozvoljeno
            Petrovac ,juce si mogao PSG ..kvota bila abnormalna cak 1.30,pokloncina...mislim za tvoj sistem igranja,vise nego poklon dana
            Mogao sam svasta i juce i prethodnih dana, i uvek...
            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

            Comment


            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
              Stanje 1159 e.

              Usa mls

              Njujork city - Toronto 1x, kvota na bet365 1.42

              Ulazemo 100 e, ostaje 1059.

              Drugo kolo mls-a. Toronto u prvom kolu vec pobedio u Njujorku ekipu Red Bula. Tad je kvota za keca bila 1.60. Njujork city trenira Patrik Vijera, a igraju matorci Pirlo i Vilja. U prvom kolu su pobedili Cikago u gostima 3 4, ekipu koju trenira Veljko Paunovic. Dobra kvota za 1x veceras. Prva utakmica na domacem terenu, ovi Kanadjani vec dobili proslu u Njujorku kad su bili veliki autsajderi, gde ce opet da dobiju.

              Pozdrav.
              Njujork city - Toronto 2 2 - dobitan.

              Stanje 1201 e.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Ma samo gruvaj,ide dobro...samo ne skreci sa kolosjeka,imas sistem i ne skreci..cak i ako se dogodi neko ludilo,nemoj da te to poremeti..


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Stanje 1201 e.

                  Atp Indian Vels

                  Marej ( -6,5 hend gemovi ) - Del Bonis h2. kvota na wwin.com 1.55

                  Ulazemo 101 e, ostaje 1100 e.

                  Pozdrav.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Jrue Holiday 20.5 > - U zadnjih 15 utakmica, na 12 je dao preko 20 poena. Protiv Memphisa i Charlottea isao i do preko 30, dok veliki mozak Alvin Gentry nije odlucio da ga zadnju utakmicu stavi opet na klupu. Veceras svi ocekuju visoki broj poena, sa razlogom, jer i GSW i NOP igraju vrlo brzo. NOP ima tri glavna skorera, Holiday i Davis, a Anderson je u vec odavno u kanalu. Od svih mi je Jrue najbolja opcija za veceras.

                    Nikola Mirotic 10.5 > - Ne igra Gasol, sto znaci veca minutaza i vise suteva. Nije Mirota u bogzna kakvoj formi, tek se vratio na teren, ali je ova granica presmijesna.

                    Miami Heat - Denver Nuggets (-6.5) H1 - Miami mnogo ozbiljna ekipa. Poklopile su im se neke kockice zadnje dvije nedelje i izgledaju vrlo dobro. Ja kad sam vidio ovaj hendikep, mislio sam da je Miami gost, bas sam se prijatno iznenadio. To je ekipa koja je vrlo efikasna i iskoriscava sve mane protivnika. Denver sa druge strane zaredjao nekoliko pobjeda kuci protiv ekipa koje su vec odustale od plej ofa i jure sto nizu poziciju na draftu. To sto im je prolazilo protiv tih timova, tesko da je moci protiv ovako ozbiljne ekipe.

                    Toronto Raptors - Chicago Bulls 206.5 < - Vraca se Butler veceras, ali su Bullsi bez Rosea i Gasola. Znaci da ce Bullsi pruziti mnogo veci otpor u odbrani nego inace. Raptorsi igraju u sporom ritmu. Derozan se forsira najvise, neuobicajeno je efikasan ove sezone, a i iznudi skoro 9 slobodnih bacanja po utakmici. Ali je problem sto ce igrati protiv Butlera. Ne vjerujem da ce nadavati nesto previse koseva ni Raptorsi, ni Bullsi.

                    Charlotte Hornets - Dallas Mavericks (-6.5) H1 - Dallas u ocajnoj formi, pet zaredom izgubljenih. Ne mogu da brane nista, bukvalno su na nivou timova koji se bore da izgube sto vise utakmica. Duel u Charlotteu im dolazi u losem trenutku i tesko da ce protiv njih da se vade. Charlotte je jedan od boljih timova u ligi trenutno. Nema koga nisu razbili kuci, a i ne vjerujem da ce Dallas da im prekine niz od 8 pobjeda zaredom kuci. Hendikep je odlican.

                    Matt Barnes 13.5 > - Memphisu fale svi igraci. Barnes ce opaliti bar 15 suteva. Jedini problem bi mogao biti problemi sa faulovima. Vise vuce na over.

                    Utah Jazz - Cleveland Cavs (5.5) H2 - stigao sam nekako na ovu granicu. Gordon Hayward ne igra veceras. Valjda nece Cavsi isti pristup kao sa Memphisom imati. Dobro je i da Jazzeri daju < 95.5. Nece Joe Ingles da se nadaje poena kao Hayward sigurno.
                    Last edited by Reise; 14-03-16, 19:53.
                    sigpic

                    Comment


                    • Majamijev hendikep je dirigovan formom Denvera.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Majamijev hendikep je dirigovan formom Denvera.
                        Aj ne pricaj.

                        Ta forma nije tako impresivna ako se uzme u obzir cinjenica da su igrali kuci protiv timova koji su u ocajnoj formi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa nzm kako sad ide da li oni imaju šanse za PO.

                          Bilo kako bilo realan je to 1, sad jbg....

                          Comment


                          • Imaju, ali bas i ne izgleda kao da su spremni za plej of. Gallinarija su zbog neke sitne povrede vjerovatno ugasili i on nece vise ni igrati do kraja sezone. Ono sto im je bitno je napredak igrac, a ne pobjede.
                            sigpic

                            Comment


                            • Šta misliš o Oklahomi večeras ?

                              Comment


                              • Izbjegao bi taj mec. Oklahoma samo cetiri pobjede poslije All-stara ima. Vrlo moguce da ce Portland biti njihova zrtva veceras. Ali je i hendikep visok, tako da ne znam sta bi tu igrao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X