Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema marta, onih 800€ koje si zaradio u januaru si potrosio na zeninu susilicu za ves a 800 od 1000 si prokockao Stavi ovih 200 sto ti je ostalo na Sandru Samir protiv Sklamove koja se juce 3:20h mucila. Ako je stave u ponudu na bet365, jos je nema

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Sad kad krene gokara da likuje
      Uopšte ne likujem, prvi bih voleo da nisam bio u pravu.

      Kakvih 500 e mesečno i 50 jurića u proseku su u jebenoj Srbiji skoro dve plate za godinu dana.

      Kvote prave timovi ljudi ili programi, nebitno i one se usaglašavaju. Kada se saberu kvote, odnosno procenat verovatnoće za dva ili tri konačna ishoda uvek se dobije broj preko 100, uglavnom oko 107%. To je tih 7% koje uzima kladionica i koji ti ne dozvoljavaju da dugoročno budeš u bilo kakvom plusu.

      Evo na primer na WH su danas kvote za meč Kardif-Brajton 2.80 3.10 2.62

      Ako to prevedemo u procente, verovatnoća da će dobiti Kardif je 35.7%, da će biti nerešeno 32.3%, da će dobiti Brajton 38.2%

      Kada se to sve sabere dobija se 106.2%

      U ovom konkretnom slučaju to je 6.2%


      Nema čarobnog štapića niti bilo kavkog sistema kojim možeš pobediti kladionicu. Možeš jedino ako pogađaš kao što je to Mlava radio u januaru, ali kolo sreće se okreće. Da je stao u januaru posle 800 zarađenih bodova pobedio bi kladionicu, ali to onda ne bi bilo dugoročno.

      Izvlači se zaključak da se kladionica može igrati samo iz razonode ako nemaš drugih pametnijih interesovanja.

      Comment


      • Zvezda 1-1 i 3+
        Selta 1-1 i 3+
        Austrija Beč 1-1 i 3+
        PSV 1-1 i 3+

        Dobri ste ljudi. Petrovac na Mlavi je moj brat rođeni. Gokara likuje.

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Uopšte ne likujem, prvi bih voleo da nisam bio u pravu.

          Kakvih 500 e mesečno i 50 jurića u proseku su u jebenoj Srbiji skoro dve plate za godinu dana.

          Kvote prave timovi ljudi ili programi, nebitno i one se usaglašavaju. Kada se saberu kvote, odnosno procenat verovatnoće za dva ili tri konačna ishoda uvek se dobije broj preko 100, uglavnom oko 107%. To je tih 7% koje uzima kladionica i koji ti ne dozvoljavaju da dugoročno budeš u bilo kakvom plusu.

          Evo na primer na WH su danas kvote za meč Kardif-Brajton 2.80 3.10 2.62

          Ako to prevedemo u procente, verovatnoća da će dobiti Kardif je 35.7%, da će biti nerešeno 32.3%, da će dobiti Brajton 38.2%

          Kada se to sve sabere dobija se 106.2%

          U ovom konkretnom slučaju to je 6.2%


          Nema čarobnog štapića niti bilo kavkog sistema kojim možeš pobediti kladionicu. Možeš jedino ako pogađaš kao što je to Mlava radio u januaru, ali kolo sreće se okreće. Da je stao u januaru posle 800 zarađenih bodova pobedio bi kladionicu, ali to onda ne bi bilo dugoročno.

          Izvlači se zaključak da se kladionica može igrati samo iz razonode ako nemaš drugih pametnijih interesovanja.
          Nemoj da tupiš puno, ljubi te brat, nego spusti neki tkt da vidimo kako gokara veliki rezonuje i kako ceni ishode sportskih takmičenja širom sitne Evrope i velikog ostatka sveta ?

          Ajde macane sad, prdni, daj da vidimo gokaru velikog na delu.

          Comment


          • Pa sam si rekao da dobar prognozer ne postoji, da se kladionica ne može pobediti, zašto se onda stidiš da podeliš svoj pokušaj sa nama ?

            Budi mlava u inat svima spusti jedan tiket onako, budi entuzijasta

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Pa sam si rekao da dobar prognozer ne postoji, da se kladionica ne može pobediti, zašto se onda stidiš da podeliš svoj pokušaj sa nama ?

              Budi mlava u inat svima spusti jedan tiket onako, budi entuzijasta
              Fulam 1
              Inter X
              AEK 2
              Voša 1

              Comment


              • 5€ na Fanchini nakon njene voznje (kv 10), iskesirano 46 prije voznje Rebensburg koja je startovala posljednja u prvoj jakosnoj grupi.
                Krajem prvog seta sam igrao 5€ na Frapoli protiv Zaje, kv 15. Na 4:3 i break loptu za Frapoli u 3. setu su mi nudili 45€, nisam iskesirao i na kraju cu dobit double zero

                Comment


                • CSMS Iasi-Poli Timisoara 1 (1.85)

                  CSMS Iasi je na bod do play off-a i potrebna im je pobeda da bi obisli Targu Mures, a Poli Timisioara sigurno igra playout.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Pobjeda Samir protiv Skamlove, "zicer" u kojem je kvota na Samir trebala biti oko 2,5 (toliko je bila u njihova prethodna 2 meca koji su nedavno igrani). Ali bet365 iz nekog razloga nije imao taj mec u ponudi Veceras igra Albanese koja je u prilicno dobroj formi, izgubila je samo 1 od posljednjih 10tak meceva. Kvota 2,64 u mecu u kojem po mom misljenju ima min. 50% sanse

                    Comment


                    • Zirbes vise od 16.5
                      Jones vise od 14.5
                      Arsenal
                      Mega
                      Herta VG2
                      PSZ SW1

                      Evo od mene par tipova pa ako neko hoce nek kombinuje. Zirbes je poklon dana po meni, nema to ko da cuva + sude sudije koje ce mu verovatno dati milion bacanja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Slabo igram kladzu u poslednje vreme, ali volim da pogledam negde ako ima potencijalnih 3 za 3...

                        Mnogo težak par, ali eto....ko igra neki sistem 3/5, i fali mu neka dobra kvota, možda može da proba keca ovde..

                        http://www.rezultati.com/utakmica/ve...#omjer;overall
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Golden State je sinoc izgubio 32 razlike (!!!) od Portlanda, a veceras igraju sa Clippersima u prime time terminu na nacionalnoj televiziji i vec mogu da vidim kako ulaze u mec popizdeli i verujem da jedva cekaju da se istresu na nekome. Jos na sve to se bas i ne vole medjusobno, jer svaki put kada igraju dodje do nekih carki, gurkanja, lakatanja i tehnickih. Ne bih se iznenadio ni da ode u +20, ali cu se zadovoljiti hendikepom koji je u meridianu -3.5.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by black_sax View Post
                            Pobjeda Samir protiv Skamlove, "zicer" u kojem je kvota na Samir trebala biti oko 2,5 (toliko je bila u njihova prethodna 2 meca koji su nedavno igrani). Ali bet365 iz nekog razloga nije imao taj mec u ponudi Veceras igra Albanese koja je u prilicno dobroj formi, izgubila je samo 1 od posljednjih 10tak meceva. Kvota 2,64 u mecu u kojem po mom misljenju ima min. 50% sanse

                            Prvi set 6:0 za Albanese, u drugom Bouzgova vodi 5:0. Nesto tu smrdi

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              CSMS Iasi-Poli Timisoara 1 (1.85)

                              CSMS Iasi je na bod do play off-a i potrebna im je pobeda da bi obisli Targu Mures, a Poli Timisioara sigurno igra playout.
                              1-1 kraj, steta, a dominirali celu utakmicu... Sad im zavisi playON od Targu Muresa i sutrasnje utakmice sa Clujom.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Drugar mi poslao pre par minuta. 3 miliona dobitak, da je dobio kaže išli bi u Las Vegas
                                Mada je do sad imao dobitke na 200 din uplate i po 30 k što je meni nezamislivo. Ja najviše 4 tekme na tiket, al eto izgleda da može i ovako.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X