Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od sinoc je postojala informacija da je mec namesten, kvota je padala sa 2,50, pokusao...i to je to.

    Do 31.marta ne ulazim u bilo kakvu raspravu, obecavam, samo postavljam predloge, zbog afirmativnih postova i afirmativnih clanova.

    Pozdrav.
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • Stanje 300 e.

      Liga uefa

      Augsburg - Liverpul x2, kvota na bet365 1.20

      Ulazemo 200 e, ostaje 100 e.

      Klopov reon. Mec pocinje za 45 min.

      Pozdrav.
      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

      Comment


      • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
        Stanje 300 e.

        Liga uefa

        Augsburg - Liverpul x2, kvota na bet365 1.20

        Ulazemo 200 e, ostaje 100 e.

        Klopov reon. Mec pocinje za 45 min.

        Pozdrav.
        Augsburg - Liverpul 0 0 - dobitan.

        Stanje 340 e.
        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

        Comment


        • Kada bih imao 1000€ za zajebanciju na kladionici onda bih ih podijelio na 7 uloga gdje bi svaki ulog bio duplo veci od prethodnog (8€, 16€, 32€...) i igrao kvotu 2.
          Krenem od 8€ i duplam ulog dok ne pogodim listic, kad ga pogodim vracam se opet na pocetnih 8€. Svaki pogodjeni listic donosi 8€, ako ih u mjesecu odigram 50 i pogodim 50% na dobitku sam od 200€. Ako 7x u nizu promasim kvotu 2 onda sam izgubio sve, halalim 1000 i ostavljam kladionicu jer mi ocigledno ne ide

          Comment


          • Originally posted by black_sax View Post
            Kada bih imao 1000€ za zajebanciju na kladionici onda bih ih podijelio na 7 uloga gdje bi svaki ulog bio duplo veci od prethodnog (8€, 16€, 32€...) i igrao kvotu 2.
            Krenem od 8€ i duplam ulog dok ne pogodim listic, kad ga pogodim vracam se opet na pocetnih 8€. Svaki pogodjeni listic donosi 8€, ako ih u mjesecu odigram 50 i pogodim 50% na dobitku sam od 200€. Ako 7x u nizu promasim kvotu 2 onda sam izgubio sve, halalim 1000 i ostavljam kladionicu jer mi ocigledno ne ide
            Brate, ima svakavih kombinacija. Znam likove koji stalno igraju X-eve, slicna kombinacija kao i tvoja, 20e pocetak i dupliranje sve dok se ne pogodi. Ovo se uglavnom praktikuje na turnire, EURO ili svjetsko...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
              Augsburg - Liverpul 0 0 - dobitan.

              Stanje 340 e.
              Greska...

              Neka je sa srecom i dalje.

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Brate, ima svakavih kombinacija. Znam likove koji stalno igraju X-eve, slicna kombinacija kao i tvoja, 20e pocetak i dupliranje sve dok se ne pogodi. Ovo se uglavnom praktikuje na turnire, EURO ili svjetsko...
                To za X-eve se mislim juri jedan tim celu sezonu. Nađe se ne neki prosečan tim koji ume često da igra nerešeno i samo se on igra. Npr. Depor u Španiji... 14 X-eva u 24 kola...
                Tu je samo problem što kladionice to znaju, i kad ne pogodiš nekoliko kola i kad ulog bude veliki, neće da prihvate ulog i onda se ispališ. A da ne pričam što ti trebaju velike pare da bi uopšte i krenuo...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Stanje 340 e.

                  Spanski kup kosarka

                  Rio Natura Monbus - Laboral Kuca 2 ( ukljucujuci i produzetke ), kvota na bet365 1.26

                  Ulazemo 200 e, ostaje 140 e.

                  Pozdrav.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Pratite Bursu ljudi, to je tim sa najvise prelaza u Evropi sigurno, odigraju 3 prelaza pa onda 2-3 tekme normalne pa opet prelazi, prosle godine sam ih uhvatio protiv Kasimpase iz 2 u 1 ali me oborio Real 4+ za 24 000, naravno totalno sam bezveze odigrao za 100 dinara tu nagurao jos neke utakmice bezveze, ali samo ih cekam da krenu opet u prelaze.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                      Stanje 340 e.

                      Spanski kup kosarka

                      Rio Natura Monbus - Laboral Kuca 2 ( ukljucujuci i produzetke ), kvota na bet365 1.26

                      Ulazemo 200 e, ostaje 140 e.

                      Pozdrav.
                      Rio Natura Monbus - Laboral Kuca 77 79 - dobitan.

                      Stanje 392 e.
                      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                      Comment


                      • Stanje 392 e.

                        Nba

                        Oklahoma - Indijana 1 ( ukljucujuci i produzetke ), kvota na bet365 1.25

                        Ulazemo 192 e, ostaje 200 e.

                        Mec pocinje za sat i 40 minuta.

                        Pozdrav.
                        Last edited by petrovac na mlavi; 19-02-16, 23:22.
                        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                        Comment


                        • Sto nisi i tih 200 stavio na Golden State?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                            Stanje 392 e.

                            Nba

                            Oklahoma - Indijana 1 ( ukljucujuci i produzetke ), kvota na bet365 1.25

                            Ulazemo 192 e, ostaje 200 e.

                            Mec pocinje za sat i 40 minuta.

                            Pozdrav.
                            Oklahoma - Indijana 98 101 - gubitan.

                            Stanje 200 e.
                            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                            Comment


                            • Ovde stajemo. I sreca je okrenula ledja, evo npr nocas, Oklahoma, veliki favorit, vodi 7 koji minut pre kraja, pa izgubi.

                              Pozitivna je nula, sta da radimo, ovaj februar je ocajan bio u svakom smislu.

                              Januar + 800 e.
                              Februar - 800 e.

                              Pocinjemo opet prvog marta.

                              Pozdrav svim dobronamernim forumasima, a i ovim frustriranima, naravno.
                              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                              Comment


                              • Sad kad krene gokara da likuje

                                Comment

                                Working...
                                X