Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Btw. večeras ja predlažem Savana i Meklina +

    Od moje brać Juve naravno, Inter i isto tako Viola.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Sta sve necu procitati na ovoj temi

      Prvo, ja koliko vidim tema su predlozi. Kakve veze ima je li on stvarno uplacuje te tikete? A pokazao je da uplacuje, iako je to potpuno nebitno. Dakle sta vi ovde zapravo hocete, da se ljudi hvale dobijenim parama? Sta vama znaci je li on uzeo te pare? Valjda je bitno da je u teoriji zaradjeno 800€ za mesec dana na ovaj nacin. To su 4 prosecne mesecne plate ovde u Nisu. A licno bih potpuno podrzavao bilo koga ko zaradi 800 dinara mesecno od kladionice.

      Drugo, razumem pocetni skepticizam, razumem sumnju u dugorocnu isplativost, samo ne razumem da nekome smeta sto je covek za sada vrlo uspesan. Ne tera vas niko da igrate, covek vam iz dobre namere pokazuje sta on radi. Ja prvi nikad necu igrati nesto slicno, ne bih prezalio ni 500din. da bacim na tiket, a da ne pricam o takvim svotama. Ne postoji magicna formula za siguran dobitak na kladionici, inace iste ne bi postojale. Normalno da je ovo sto on radi rizik, srazmerno istom je i potencijalni prihod toliki. Ne treba biti genije pa videti da se ovako mogu olako i izgubiti 1000€. Uvek mozete i smanjiti rizik koliko god hocete. Umesto 1000€, krene se sa 1000din, mnogo manji rizik, mnogo manji i dobitak. Ali je l' bi se neko zalio na 800 dodatnih dinara mesecno? Bas mu ne treba ta sica? Slobodno nek je prosledi meni, ako ima takvih

      Trece, covek dobija hejt jer igra male kvote, "pilicari" i sl. Ne razumem, voleo bih da mi neko pojasni ovo. Dakle nije bitno ako si uzeo 800€, jer si ih uzeo igrajuci male kvote? Nisi baja ako ne pogodis veliku kvotu, meri se ciji je veci, sta?

      Ovoliko ljudi popadase milion puta i niko ih ne dira, ali se zato napada covek koji je pokazao kako je uzeo 800€ za mesec dana
      Nema sta.
      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

      Comment


      • Samo izbacuj brate pa neka prati ko koliko hoće. Meni je na kraju dana važno da budem u plusu a pratim sa koliko hoću. Hvala tebi i samo nastavi. Kratkoročno novac mali mi ništa ne igra. Polako da novac počne da se gomila ako budeš pogađao i ulog će biti veći. Prvu sledeću koju izbaciš počinjem. Pozz

        Comment


        • Ljudi, da li je neko SLUCAJNO gledao Sampdoria-Torino da mi kaze koliko je zutih bilo ?

          Svugdje stoji 6, ali ovi idioti sto sam igrao kod njih stavili 5 i da je listic gubitni, a samo mi taj zuti treba za solidne pare ????
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Ljudi, da li je neko SLUCAJNO gledao Sampdoria-Torino da mi kaze koliko je zutih bilo ?

            Svugdje stoji 6, ali ovi idioti sto sam igrao kod njih stavili 5 i da je listic gubitni, a samo mi taj zuti treba za solidne pare ????
            Nisam gledao, ali merodavan sajt bi trebao da bude ovaj, a tu pise da su 6 zutih kartona, 3 Sampdoriji i 3 Torinu.

            Comment


            • Definitivno 6, ispraviće ti to, ne brini...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Dale ti si kralj za ove igre sa zutih kartona Gledao sam neke tikete sto si postavljao, skoro svaki put pogodis te kartone... jel sledis to koji sudija koliko zuti daje, istorija tih meceva ili onako igras na osecaj

                Comment


                • Zna se ko se igra za žute. Španci na prvom mestu, pogotovo manji derbiji, a posle njih Italijani...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Znaci ljudi vidjet cete sta sam pogodio, nestvarne neke stvari, 4 para zutih kartona, penal Barca Valencia, korneri Barca Valencia , strasno nesto

                    Cekam da isprave, bar se nadam da hoce, pa cu postaviti, a i ako ne isprave postavit cu ..

                    @ Gagi: Kod Italijana ne gledam, kod Spanaca mi je bitno samo da ne sudi Ikani Bikandi, jer on daje duplo manje kartona od svih ostalih Spanaca ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment




                    • Eh ovako znaci, ispod 5 km nikad ne ulazem, ali veceras nesto nije radio live, a na racunu sam imao nesto km. 70 i hajde rekoh da stavim marku i 70 na nesto, samo da vidim radi li obicno kladjenje i evo . Valjda ce ispraviti klosari .

                      Onaj sto sam danas postavio ( Barca, Inter, Juventus, Napoli preko 5.5 zutih, Italija futsal 1 ) prosao .

                      Ispravili !
                      Last edited by Dale; 03-02-16, 22:22.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Zna se ko se igra za žute. Španci na prvom mestu, pogotovo manji derbiji, a posle njih Italijani...
                        Zna covjek znanje

                        Mada mi je milina igrati Tursku i Rusiju kartone na lajvu, kad ponude, bas bas milina
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                          Nema sta.
                          Sto nisi igrao juce ?


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Sto nisi igrao juce ?
                            Nisam bio siguran da ce doci to sto sam mislio, a doslo je. Bajern Minhen u kosarci, Eurocup. A i bio sam pomalo zauzet.
                            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                            Comment


                            • A eto, imali ste vaterpolo od velikog maga, Notoriousa, Olympiacos dobio 10 4 Jadran
                              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                              Comment


                              • Stanje 1072 e.

                                Africki kup nacija

                                Mali - Obala Slonovace x2, kvota na bet365 1.36

                                Ulazemo 72 e, ostaje 1000 e.

                                Africki kup nacija se ove godine igra u Ruandi, i ovo je cetvrto prvenstvo gde ucestvuju samo igraci iz domacih prvenstava, znaci nema internacionalaca. Ovo je polufinale. Obala Slonovace na otvaranju izgubila, potom vezala dve pobede u grupi i razbila Kamerun u cetvrtfinalu 3 0, a Mali se muci, u grupi dve neresene i pobeda, i to u konkurenciji Ugande, Zambije i Zimbabvea, u cetvrtfinalu dobili Tunis 2 1, preokretom u poslednjih 20 minuta.

                                Pozdrav.
                                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                                Comment

                                Working...
                                X