Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čuj problem u tome što ne uplaćuje Jedini problem u ostavljanju parova je ako nisu dobitni.

    Odakle uopšte nekome ideja da li bilo ko od nas uplaćuje ili ne, zar to nije lična stvar? Šta sad moram ostavljati ovdje dokaze koliko sam i jesam li stavio na Olympiacos Mnogo daleko je ovo otišlo, a on od ovoga nema ništa osim da vam pomogne.

    Ima neko od vas neki sigurniji put u dobitak? Izvolite pa predstavite, ja ću prvi stati na stranu istog. Klađenje iz zabave ne prihvatam, samo prihode

    Comment


    • Ako on ne uplacuje i ako odavde niko ne uplacuje, zasto onda to radi? Kome da dokaze?

      Ponavljam. Kad bi sa nekim normalnim ulogom, kao sto je 10, 20, 30e pa na kvotu 2,3 stavljao ja bi ga prvi poslusao i stavio na tiket. Eto plata mi je 8mog tako da ako je zainteresovan za to, ima moju paznju. Al ovako, za mene je mlataranje u prazno.

      Comment


      • Koliko me sjećanje služi ostavio je 10-ak tiketa sa ulozima srazmjernim onome što ovdje ostavlja.

        Razumijem o čemu pričaš, ali možeš uključiti logiku i razmisliti o njegovom načinu klađenja, ne treba ništa omalovažavati. Sa 20 eura ti bi igrao na kvotu 2 ili 3 da dobiješ 20-40 eura. Ako igraš sigurnije parove i sitnije kvote trebaju ti bar 3-4 para da bi to ispunio. Sa njegovim načinom se poveća ulog na 100, pogodiš 1 par i dobio si toliko, a složićeš se, veća je šansa da ćeš pogoditi 1 par nego 3-4. Koliko puta ide ona, pao sam za 1, e ovdje je ta mogućnost drastično smanjena, ako ništa, uvijek možeš reći promašio sam sve

        Comment


        • Originally posted by Dule Krtola View Post
          A on ne uplacuje ovo druze u tome je problem. Nego igra sa virtuelim parama u virtualnoj kladionici zvana Sk forum. Ovo je super sto momak govori ali da imam 1000e u dzepu. Sta misis bi li igra sa time kladionicu? Nebi. Bi li ti? Nebi jer nebi imao potrebu.

          Da momak nesto realnije igra, sa uplatom 10,20e vjerujem da bi ga mnogi poslusali al isprave. Al ovako sa 100,200e je ludost. Da rizikujem te pare da bi dobio 15,20e. Ma cao.

          Imam platu, trenutno za nase uslove finu odnosno odlicnu tako da ako momak ima nesto sa normalnim ulogom, ima moju podrskua A ovako. Samo je doveo temu u svastaru.
          Evo nisam ni znao da je objavio tikete al' nije ni bitno da ti odgovorim iako ti nisi procitao moj post. Ako kladionicu shvatis kao posao onda kao i u svakom drugom poslu moras da ulozis novac. Ako covjek ima da odvoji 1000e i da od toga svaki mjesec izvuce fin plus (ovih 80% nije realno da bude uvijek) ti mi kazes da je to glupost?
          Kako to onaj sto ima milion u banci ima potrebu za drugim milionom? A ti koji imas finu platu nemas potrebu da zaradis jos?
          Ako je tebi ludost da uplatis 200e da bi dobio 36e meni nije. Meni je ludost da uplacujes 10-20e svaki dan i da na kraju mjeseca izgubis pola plate koju si zaradio al' koliko sam primijetio niko te nije napadao zbog toga

          Comment


          • 30e na kvotu 2 = 60eura
            Kvota 2 je dvije utakmice nedje. Dobijes isto kao i sa vecim ulogom a ako puknes, puko si 30e, a ne 100 il 200e. Jednostavno.
            Ovo sto on radi jest dobro, ima smisla ali ko je od nas spreman da uplati te pare. Niko. Iskreno volio bih da malo promjeni taktiku jer ocito momak zna.

            Comment


            • Ti gledas samo uplatu od 200e ili u tvom primjeru 30e. Zanemari to, imas banku od 1000e ili 100e koliko god nije ni bitno. I na kraju mjeseca treba da budes u plusu. Kad tako postavis stvari ne gubis tih 200e kako ti kazes vec gubis ili dobijas na kraju mjeseca. Ako umijes da se kladis bices u plusu a ako ne batalis i to je to..
              Ti evo kreni sa virtuelnih 100e i uplacuj 30e na kvotu 2 pa da vidimo dokle ces dogurati al' ja sam siguran ne bas daleko..

              Comment


              • Puna podrska za Petrovca


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Krtola,

                  bacas hejt bez potrebe. Objavio sam tikete, sigurno oko desetak, znaci ne pratis, a serendas. Drugo, vec sam pisao, mozda ne igram identicno kao sto pisem, ovde, ali igram. Ne uplatim 128 e, vec 10 000 rsd, i tako dalje... Sta ti se koji djavo pravdam uopste...

                  Pozdrav svim dobronamernim forumasima.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Ajde recimo da ste upravu. Ne mogu sada svima vadit oci zato sto ima kontra misljenje od mog. Ja cu gurati po mome vi po svome i to je to. Cilj nam je isti.

                    Toliko i sa srecom svima koji se klada na ovaj il onaj nacin.

                    Comment


                    • I jos jednom da razjasnimo, ne mogu na 10 e pogoditi milion eura, ne mogu, jednostavno ne mogu.

                      Bavim se kladionicom dugi niz godina, ranije sam bio lud, bacao pare, igrao od jutra do mraka, live, setove, gemove, brejkove, golove, i opametio se. Od toga nema vajde. Treba igrati polagano, ono sto poznajes, i sa dobrim money managmentom, i to je to.
                      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                      Comment


                      • Ne znam koja je ovdje price oko ovog dobivanja 30 e, na 100 e.

                        Ja sam protiv kladionice, al opcenito 30% povrat na ulozeno je nenormalno veliko.

                        Jebote milioneri na taj nacin ostaju bogati, iako oni ganjaju da budu u plusu 7% na portfolio od 10 miliona.

                        Pozdrav za Petrovca i samo nastavi. Ovim tempom, odmor u Dubaiu ce biti ustedjen u roku od 3 mjeseca
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ako nekome treba objasniti razliku između pojmova `gledati` i `vidjeti`...ovo je prava tema

                          Comment


                          • Sta sve necu procitati na ovoj temi

                            Prvo, ja koliko vidim tema su predlozi. Kakve veze ima je li on stvarno uplacuje te tikete? A pokazao je da uplacuje, iako je to potpuno nebitno. Dakle sta vi ovde zapravo hocete, da se ljudi hvale dobijenim parama? Sta vama znaci je li on uzeo te pare? Valjda je bitno da je u teoriji zaradjeno 800€ za mesec dana na ovaj nacin. To su 4 prosecne mesecne plate ovde u Nisu. A licno bih potpuno podrzavao bilo koga ko zaradi 800 dinara mesecno od kladionice.

                            Drugo, razumem pocetni skepticizam, razumem sumnju u dugorocnu isplativost, samo ne razumem da nekome smeta sto je covek za sada vrlo uspesan. Ne tera vas niko da igrate, covek vam iz dobre namere pokazuje sta on radi. Ja prvi nikad necu igrati nesto slicno, ne bih prezalio ni 500din. da bacim na tiket, a da ne pricam o takvim svotama. Ne postoji magicna formula za siguran dobitak na kladionici, inace iste ne bi postojale. Normalno da je ovo sto on radi rizik, srazmerno istom je i potencijalni prihod toliki. Ne treba biti genije pa videti da se ovako mogu olako i izgubiti 1000€. Uvek mozete i smanjiti rizik koliko god hocete. Umesto 1000€, krene se sa 1000din, mnogo manji rizik, mnogo manji i dobitak. Ali je l' bi se neko zalio na 800 dodatnih dinara mesecno? Bas mu ne treba ta sica? Slobodno nek je prosledi meni, ako ima takvih

                            Trece, covek dobija hejt jer igra male kvote, "pilicari" i sl. Ne razumem, voleo bih da mi neko pojasni ovo. Dakle nije bitno ako si uzeo 800€, jer si ih uzeo igrajuci male kvote? Nisi baja ako ne pogodis veliku kvotu, meri se ciji je veci, sta?

                            Ovoliko ljudi popadase milion puta i niko ih ne dira, ali se zato napada covek koji je pokazao kako je uzeo 800€ za mesec dana

                            Comment


                            • Svaka cast,to je to.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nebitno je šta ja mislim o ovom sistemu igranja, samo stvanro nema potrebe napadati ovako čoveka.

                                Ako ništa oživeo je bar temu.

                                Comment

                                Working...
                                X