Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
    Stanje 1000 e.

    Aba liga

    Crvena Zvezda - Mzt Skopje 1, kvota na bet365 1.14

    Ulazemo 200 e, ostaje 800 e.

    Cedevita je izgubila veceras, i opet Zvezdu ostavila u trci za drugo mesto Aba lige. Da nije bilo poraza od Partizana u ponedeljak, vec sutra bi Zvezda mogla da zasedne na drugo mesto. Sad je Zvezdi potreban jos jedan kiks Cedevite, a mislim da gostuju jos i Partizanu, i Olimpiji, i s obzirom na gust raspored i u Evroligi, i da su na izmaku snaga i svezine, cini mi se da je kiks Cedevite veoma moguc. Zvezda lose igra u aba ligi posle velikih pobeda u Evropi, ali opet, ovo je MZT, ne znam sta moze da se desi da Zvezda sutra ne pobedi.

    Pozdrav.
    Crvena Zvezda - Mzt Skopje 92 79 - dobitan.

    Stanje 1028 e.
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • Stanje 1028 e.

      Premijer liga

      Arsenal - Sautempton 1x, kvota na wwin.com 1.22

      Ulazemo 200 e, ostaje 828 e.

      Arsenal je u trci za titulom, ima isti broj bodova kao i M City, a tri im bezi Lester, koji ce posustati kad tad. Polako se vraca posle povrede i Sancez, igrao je i u kupu, gde je Venger odmorio gomilu igraca. Sa druge strane Sautempton je u dobrom naletu, tri pobede zaredom u prvenstvu, od toga jedna na Old Trafordu. Bez obzira, mislim da Arsenal nece ovo izgubiti na domacem terenu, nije Sautempton toliko silan da dobije i ovo.

      Pozdrav.
      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Ne..ni prelaz ni veci ulog...Jer,tako se moze navikne da s vremena na vrijeme baci veci ulog ili da predje na neki drugi kolosjek..ovako,ima svoj nacin i to je ok ..1.14..molim lijepo...covjek je saopstio na kraju mjeseca svoj plus,ne sumnjam da ce na kraju i ovog mjeseca da objasni .
        Podržavam uvijek način igranja da se dobije, a ne ovo kao što Limar predlaže da se od kladioničarskog tiketa napravi loto, i ako neki čudom prođe imaš satisfakciju u tome što će ti skinuti kapu. Ovo su mnogo ozbiljnije stvari, a nije i da je moj prijedlog loš, jer juče donosi 140 eura i na mjesečnom nivou je dovoljno naći 2-3 takva para. Može i 1, Gokara je zadovoljan i sa profitom od 100 eura.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Podržavam uvijek način igranja da se dobije, a ne ovo kao što Limar predlaže da se od kladioničarskog tiketa napravi loto, i ako neki čudom prođe imaš satisfakciju u tome što će ti skinuti kapu. Ovo su mnogo ozbiljnije stvari, a nije i da je moj prijedlog loš, jer juče donosi 140 eura i na mjesečnom nivou je dovoljno naći 2-3 takva para. Može i 1, Gokara je zadovoljan i sa profitom od 100 eura.
          Slazem se. Zato i pokusavam ljudima da objasnim da ne bacaju pare uzalud, da ne prate rezultate po ceo dan, znam sta pricam, isto sam i sam radio, i tu leba nema, samo gubljenje zivaca, para, vremena, raspolozenja...
          Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

          Comment


          • Petrovac opet izdominirao, glat uslo.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
              Stanje 1028 e.

              Premijer liga

              Arsenal - Sautempton 1x, kvota na wwin.com 1.22

              Ulazemo 200 e, ostaje 828 e.

              Arsenal je u trci za titulom, ima isti broj bodova kao i M City, a tri im bezi Lester, koji ce posustati kad tad. Polako se vraca posle povrede i Sancez, igrao je i u kupu, gde je Venger odmorio gomilu igraca. Sa druge strane Sautempton je u dobrom naletu, tri pobede zaredom u prvenstvu, od toga jedna na Old Trafordu. Bez obzira, mislim da Arsenal nece ovo izgubiti na domacem terenu, nije Sautempton toliko silan da dobije i ovo.

              Pozdrav.
              Arsenal - Sautempton 0 0 - dobitan.

              Stanje 1072 e.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Olympiacos-Jadran 1 1.25 bwin, tip uloga - za sve pare


                Da se uozbiljim malo, Petrovac krenuo sa 2/2, intuicija ili nešto drugo? Biće da je nešto drugo u pitanju

                Comment


                • Ja i dalje ne vidim poentu u ovome...

                  Comment


                  • Najjače kad pišete da ćete se navući pa ćete probati sa više. Pa niste maloumni. Pratim i ja i možda se uključim, ali kladionicu sam davno odjebao. Fudbal sve namešteno ne znaš šta da igraš.
                    Ja ću da pratim sa po 20e i onda ako od toga i igram pa ću dizati ulog. 20 e mi ništa neće promeniti u životu. Ovo je više zabava. Pobedio si sebe ako te ne povuče. Igraj po malo i pravi fond pa će se i dobitak progresivno povećavati jer ćeš više ulagati. Kladionica i rulet rade na alavost ljudi. Treba uvek znati kad je dosta.
                    Last edited by Cassius Clay; 03-02-16, 10:23.

                    Comment


                    • Meni je najjače, što ljudi kao kače ođe neke utakmice a niko nije i niti će to iko uplatiti. To je igra sa virtulenim parama.

                      To je mlaćenje u prazno...

                      Comment


                      • Kad god sam igrao bilo šta a da nisam želeo tj imao potrebu da osvojim uzeo sam. Najbolje je igrati iz sprdnje kao neku virtuelnu igricu i te pare drži sa strane. Eventualno ako imaš neki cilj da kupiš nešto.
                        Štedi i ulaži tim novcem i budi strpljiv. Ovde ljudi odigraju pa već računaju šta će da kupe.

                        Comment


                        • Originally posted by Dule Krtola View Post
                          Ja i dalje ne vidim poentu u ovome...
                          Onda bice da imas dnevnicu jacu od 36e.
                          Covjek vam pokazuje kako on zaradjuje pare, ukoliko vam je to glupo ne znam zasto se javljate.
                          Kad shvatite kladjenje kao posao a ne da vam bude zelja onda ce vam i biti jasno sta covjek radi..

                          Comment


                          • A on ne uplacuje ovo druze u tome je problem. Nego igra sa virtuelim parama u virtualnoj kladionici zvana Sk forum. Ovo je super sto momak govori ali da imam 1000e u dzepu. Sta misis bi li igra sa time kladionicu? Nebi. Bi li ti? Nebi jer nebi imao potrebu.

                            Da momak nesto realnije igra, sa uplatom 10,20e vjerujem da bi ga mnogi poslusali al isprave. Al ovako sa 100,200e je ludost. Da rizikujem te pare da bi dobio 15,20e. Ma cao.

                            Imam platu, trenutno za nase uslove finu odnosno odlicnu tako da ako momak ima nesto sa normalnim ulogom, ima moju podrskua A ovako. Samo je doveo temu u svastaru.

                            Comment


                            • Ne pratis Dule, objavio Petrovac slike tiketa
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • A moguce.
                                Kolika je bila uplata? 50centi ?

                                Salu na stranu, stavio sam ga na ignor pa ne mogu da gledam njegove pozdrave...

                                Comment

                                Working...
                                X