Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ne kapiram sta je problem sa kvotom 1.14? Ja oduvek igram male kvote. Ne postoji mala kvota, samo mali ulog.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Novi mjesec, isti komentar, isti ishod na kraju mjeseca
        Ne znaju onu o vrapcu i golubu

        Comment


        • Moram da priznam da se dosta ploca promenila ovde samo nakon jednog meseca, a mogu misliti sta ce biti nakon pola godine, pa to ce biti revolucija jbt .
          Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

          Comment


          • Mislim da si danas trebao malo rizikovati, recimo 1-1, kontam kvota oko 1,30.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Mislim da si danas trebao malo rizikovati, recimo 1-1, kontam kvota oko 1,30.
              Iskreno, danas nije nista bilo za igru ( tenis ne racunam po ovim raznim vukojebinama ), pa mi je ovo jedino preostalo, i da se naravno mesec zapocne sa kakvim takvim plusom.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Meni je i dalje fascinantno da neko stvarno stavi 1000e. Tj bilo bi mi. Da imam višak 1000e nema šanse da bih stavio na kladionicu. Slažem se da treba imati više para u životu ali ako to već u Srbiji zarađuješ soma i na to ti treba još 500, 600. Ti si jednostavno alav.
                Isto tako čovek je jednom vezao dva pra i pao. Odigrao kvotu 1.8 i pao. Evo ja juče odigrao Seltik on izgubio 3:1 OD Rosa.
                Preveliki stres sebi praviš za kolike pare za 30, 40e? Meni se to ne isplati. Svaka njemu čast ali je ovo opasna glupost. Stavi lepo 2, 3 evra ispogadjaj bolesne kvote uzmi 400, 500 i skidam ti kapu. Tj ne njemu nego svakome.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Meni je i dalje fascinantno da neko stvarno stavi 1000e. Tj bilo bi mi. Da imam višak 1000e nema šanse da bih stavio na kladionicu. Slažem se da treba imati više para u životu ali ako to već u Srbiji zarađuješ soma i na to ti treba još 500, 600. Ti si jednostavno alav.
                  Isto tako čovek je jednom vezao dva pra i pao. Odigrao kvotu 1.8 i pao. Evo ja juče odigrao Seltik on izgubio 3:1 OD Rosa.
                  Preveliki stres sebi praviš za kolike pare za 30, 40e? Meni se to ne isplati. Svaka njemu čast ali je ovo opasna glupost. Stavi lepo 2, 3 evra ispogadjaj bolesne kvote uzmi 400, 500 i skidam ti kapu. Tj ne njemu nego svakome.
                  Ne slazem se ni sa jednom tvojom recenicom. Niti je razumem. Ovako, da stavimo na stranu ovo sto je Notorious pisao, on se zajebava, plus, on je ozbiljan kockar, to znam iz pouzdanih izbora. Nego, brate, ovde nema alavosti, cak naprotiv. 500, 600 e dobitka mesecno nije alavost. To je samo dodatak na kucni budzet, dobro dodje i onome ko je zaposlen i onome ko ne radi, umesto plate. Stresa nema, jer evo npr, 800 e smo u plusu, od januara, a sad stavljamo 200 e, na velikog, ogromnog favorita. Zanemari, opet ponavljam, ovo od soma eura itd, to su kockari zajebani, tamo ima stresa .

                  Stres je po meni u tome sto si ti odigrao Seltika juce . Sto si ti to uradio ako mozes da mi objasnis ? Ako si stavio 200 rsd na tiket, Seltik, Ajax i Benfika npr, i jebiga, nije doslo. A bas bi ti leglo 800 rsd da je doslo. Ali sta menja i da je doslo, sta to u zivotu znaci, sem kratkotrajne srece od par minuta, i samog gubljenja vremena jer ces vec posle par minuta gledati sta sutra da odigras, jer si, jelte, veliki znalac. Ono, sto ja ovde pokusavam objasniti, na neki svoj indirektan nacin, je da se ljudi manu igranja bezveznih tiketa i pracenja utakmica samo kroz aspekt kladionice, koliko ce biti zutih, koliko crvenih, koliko kornera... ljudi, mnogo gubite, manite se toga, mozete dobiti tiket od 800 rsd, koji vam nista ne donosi, a odnosi, vreme, srecu, novac, porodicu, zdravlje...
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Meni je i dalje fascinantno da neko stvarno stavi 1000e. Tj bilo bi mi. Da imam višak 1000e nema šanse da bih stavio na kladionicu. Slažem se da treba imati više para u životu ali ako to već u Srbiji zarađuješ soma i na to ti treba još 500, 600. Ti si jednostavno alav.
                    Isto tako čovek je jednom vezao dva pra i pao. Odigrao kvotu 1.8 i pao. Evo ja juče odigrao Seltik on izgubio 3:1 OD Rosa.
                    Preveliki stres sebi praviš za kolike pare za 30, 40e? Meni se to ne isplati. Svaka njemu čast ali je ovo opasna glupost. Stavi lepo 2, 3 evra ispogadjaj bolesne kvote uzmi 400, 500 i skidam ti kapu. Tj ne njemu nego svakome.
                    I ja skidam takodje.
                    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Koji to turnir, ne mogu da nadjem?

                      Dalas,kvalifikacije. Pala je u medjuvremenu na 3,4.


                      Nadovezat cu se na pricu o ulogu od 1000€. Je ludost (osim ako si milioner pa mozes da se zahebavas) ali postoje situacije u kojim vrijedi rizikovat. Prosle sedmice je vozen muski slalom na kojem je Hirscher nakon 1. voznje bio 22. Drugu voznju je dobro odvezao a na Thaleru koji je bio ca 10 mjesta ispred njega s prednoscu od ca 0,8 sec u prvoj voznji kvota da ce preuzet 1. mjesto je bila 1,33. Nemoguca misija za Thalera, vjerujem da iz 20 pokusaja to ne bi uspio. Na kraju je zavrsio 0,79 sec iza Marcela. Zicer i 330€ zarade na ulog od 1000€
                      Last edited by black_sax; 01-02-16, 14:52.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Trebao si sve staviti, ništa bez rizika Ja stavljam sve
                        Ne..ni prelaz ni veci ulog...Jer,tako se moze navikne da s vremena na vrijeme baci veci ulog ili da predje na neki drugi kolosjek..ovako,ima svoj nacin i to je ok ..1.14..molim lijepo...covjek je saopstio na kraju mjeseca svoj plus,ne sumnjam da ce na kraju i ovog mjeseca da objasni .


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Svaka čast Petrovcu. Vidi se da ima tu znanja i dobre intuicije.

                          Sačekaću da vidim koliko je februar uspešan pa možda krenem sa jednom nulom manje, što kaže gokara. Da vidim kako će da ide.

                          Comment


                          • Rekoh da si trebao rizikovati, 1-1 lagano doslo.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Novi mjesec, isti komentar, isti ishod na kraju mjeseca
                              Videćemo, u januaru pogodio čini mi se 26 od 28 i napravio 800 e. To se više ne ponavlja. Što se tiče mene i 100 e da napravi svakog meseca skidam kapu, a ne 500 e. Ej 500 e, pa meni plata 400 e.

                              Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Svaka čast Petrovcu. Vidi se da ima tu znanja i dobre intuicije.

                              Sačekaću da vidim koliko je februar uspešan pa možda krenem sa jednom nulom manje, što kaže gokara. Da vidim kako će da ide.
                              Baš tako, da je do sistema nema sile na ovom svetu kojom možeš zajebati kladionicu. Suština je pogađati te male kvote u nekoliko puta većem broju nego što promašuješ. Meni to ne bi pošlo za rukom.

                              Ne znam koliko je dobra ideja početi sa 100 e jer može da se desi da nekoliko meseci zaredom zaradiš recimo 30 e, 60 e, 50 e i onda pomisliš "ej pa ovo radi", kreneš sa 1000 e (jbg. ko ima, malo je takvih) igraš 10 puta veće uloge nego što si igrao, potera te maler i sve izgubiš. Neće ni Petrovac uvek biti u plusu, ali on je već napravio zalihu pa može i neki mesec biti u minusu, ali šta ko je pilićario, malo zaradio, pa gurne 1000 e i sve izgubi.

                              Velika zarada se može napraviti samo sa velikim ulozima, ali to je uvek igra sa vatrom. Sa malim ulozima gubiš vreme koje možeš koristiti za nešto kreativnije.

                              Poenta je - Jebeš kladionicu, budi forumaš.

                              Comment


                              • Poenta je, moj Gojko, da izmislis kladaru.

                                Vidis kako je neko bio pametan
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X