Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stanje 1832 e.

    Francuska prva liga

    Olimpik Marsej - Lil 1 , kvota na bet365 1.95

    Ulazemo 32 e, ostaje 1800 e.

    Lil preko srede nabio Bordo u nekom kupu, veceras bi mogli da izgube, pogotovo sto su u veoma losoj formi u prvenstvu.

    Pozdrav.
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • Evo jedan tip iz zenskog tenisa iako Petrovac preporucuje da se izbjegava

      Samantha Kingsley (17g) je u prethodna 2 kola na ITF turniru u Maui protiv Boserup ( 62 60) i Kato (60 62) izgubila samo 4 gejma. Veceras igra s Crawford, kvota je jutros na bet365 bila 4,33, u medjuvremenu je pala na 3,75.

      Comment


      • Originally posted by gokara View Post
        Imam dilemu da li da te pratim, ali sa jednom nulom manje prilikom uplate. Ne zato što verujem u ovaj sistem, već što verujem u tvoju intuiciju. Ako to uradim, najebao si brale, ništa živo nećeš ubosti, od mene pare beže ko đavo od krsta.
        E crni Gorane, kako lako prodajes svoje prethodno iznete stavove .
        E crni Verbicu, dokle si dogurao prosvetu, da moraju prosvetni radnici da pilićare u kladionici
        Last edited by Lion; 29-01-16, 14:57.

        Comment


        • Originally posted by PRINCONI View Post
          E crni Gorane, kako lako prodajes svoje prethodno iznete stavove .
          E crni Verbicu, dokle si dogurao prosvetu, da moraju prosvetni radnici da pilićare u kladionici
          Ne bih to nazvao stavom, više je mišljenje. Samo budale ne menjaju mišljenje, ali ovde se ne radi o tome, nisi slušao na času. Nisam ja promenio mišljenje. Napisao sam da i dalje ne verujem u ovaj sistem, ali verujem u njegov osećaj jer pogađa ko lud. I nisam rekao da ću igrati, već da razmišljam, ali dug je put do toga, videćemo šta će biti u februaru i martu ako Petrovac bude ovo nastavio. Šta ako napravi još recimo 1500 e za dva meseca? Jel treba da i dalje pričam kako ovo ne pije vodu. Nemam problem da priznam grešku ako dođe do toga, nisam iskompleksiran.

          Ti misliš da se Verbić pita nešto? Taj što nas jebe, jebe celu zemlju.

          Comment


          • Nisam ja mislio na tvoje price o onomo sto Mlava radi, nego na tvoje price o pilećarenju, a u prethodnom postu kazes da razmisljas da ga pratis sa nulom manje, odnosno da pilićariš
            Originally posted by gokara View Post
            Druga mana je što igra sa virtuelnim novcem. Ej, početni kapital 1000 e. Pa ko ovde ima 1000 e da se zajebava. Sa 100 e bi se možda i moglo početi, ali šta je to onda nego pilićarenje, što kaže Petrovac bolje onda uzeti knjigu i čitati.
            Last edited by Lion; 30-01-16, 11:10.

            Comment


            • Svaka čast ovom momku., mada nije neka umetnost pogoditi singl sa kvotom 1.3, ali ja i dalje mislim da je ovaj sistem neodrživ.

              Vezana tri promašaja će doći kad tad i onda se vraća unazad 7 do 10 dana, ako tu spoji opet dva promašaja ide na početak, odn. ono što je radio tri meseca.

              Ali podržavam momka, na početku sam shvatio kao sprdnju, vidim da je dečko uporan. Samo napred, bio bi loš čovek ako ne bi podržao nešto što gura ka napred u ovom trenutku iako mislim da nije održivo u budućnosti.

              Comment


              • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                Stanje 1832 e.

                Francuska prva liga

                Olimpik Marsej - Lil 1 , kvota na bet365 1.95

                Ulazemo 32 e, ostaje 1800 e.

                Lil preko srede nabio Bordo u nekom kupu, veceras bi mogli da izgube, pogotovo sto su u veoma losoj formi u prvenstvu.

                Pozdrav.
                Olimpik Marsej - Lil 1 1 - gubitan.

                Stanje 1800 e.
                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                Comment


                • Jos jednom, da napravimo summary za januar, uvecali smo 80 % pocetnog kapitala, odnosno, sa pocetnih 1000 e, dosli na 1800 e. Cilj je da se mesecno dobija jedna dobra plata sa ovih prostora, a to je 500,600 e, sto smo u januaru uspeli, isti nam je plan i u februaru.

                  Pozdrav.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Stanje 1000 e.

                    Aba liga

                    Crvena Zvezda - Mzt Skopje 1, kvota na bet365 1.14

                    Ulazemo 200 e, ostaje 800 e.

                    Cedevita je izgubila veceras, i opet Zvezdu ostavila u trci za drugo mesto Aba lige. Da nije bilo poraza od Partizana u ponedeljak, vec sutra bi Zvezda mogla da zasedne na drugo mesto. Sad je Zvezdi potreban jos jedan kiks Cedevite, a mislim da gostuju jos i Partizanu, i Olimpiji, i s obzirom na gust raspored i u Evroligi, i da su na izmaku snaga i svezine, cini mi se da je kiks Cedevite veoma moguc. Zvezda lose igra u aba ligi posle velikih pobeda u Evropi, ali opet, ovo je MZT, ne znam sta moze da se desi da Zvezda sutra ne pobedi.

                    Pozdrav.
                    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                    Comment


                    • Yannick Hanfmann je u seriji od 7 relativno lako dobijenih meceva (Bester,Corrie,Escobedo,Quigley,Mmoh,Nevolo,Quinzi ) , veceras igra protiv Matosevica koji u posljednje vrijeme ne zna gdje udara. Kvota 4 je vrijedna par eurica rizika

                      Comment


                      • Koji to turnir, ne mogu da nadjem?
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                          Stanje 1000 e.

                          Aba liga

                          Crvena Zvezda - Mzt Skopje 1, kvota na bet365 1.14

                          Ulazemo 200 e, ostaje 800 e.

                          Cedevita je izgubila veceras, i opet Zvezdu ostavila u trci za drugo mesto Aba lige. Da nije bilo poraza od Partizana u ponedeljak, vec sutra bi Zvezda mogla da zasedne na drugo mesto. Sad je Zvezdi potreban jos jedan kiks Cedevite, a mislim da gostuju jos i Partizanu, i Olimpiji, i s obzirom na gust raspored i u Evroligi, i da su na izmaku snaga i svezine, cini mi se da je kiks Cedevite veoma moguc. Zvezda lose igra u aba ligi posle velikih pobeda u Evropi, ali opet, ovo je MZT, ne znam sta moze da se desi da Zvezda sutra ne pobedi.

                          Pozdrav.
                          Trebao si sve staviti, ništa bez rizika Ja stavljam sve

                          Comment


                          • Kvota 1.14

                            Comment


                            • Novi mjesec, isti komentar, isti ishod na kraju mjeseca

                              Comment


                              • Rossonero, hoćeš mi ti dati 140 eura da ne ulažem bezveze i čekam skoro 2h

                                Comment

                                Working...
                                X