Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
    Zasto mislis da ne igram sa pravim novcem ?

    Evo iskreno, potpuno iskreno, igram. Ne igram u formi u kojoj ovde predlazem, ali naravno da sam singlirao Kuznecova sinoc, i Berdiha sam vec za sutra, i sve ostale sto sam postavio.

    Mozda su ono moji tiketi koje sam postavio, a kao fol sam stavio da mi je neko poslao, cisto da malo razmrdam temu. Ko ce ga znati...
    Pa izbaci neki tiket onda bratić.

    Slikaš i nakačiš ovde, prosto.

    Ne hejtujem ovo što radiš i ja sam radio slično nekada samo sa manjom lovom i za mesec dana napravio tipa 100e da sam bio čisto u plusu i onda prvo spojim dva tkt-a omašim, pa pogodim i opet dva omašim i odem u minus.

    Po mom mišljenju dati 100e a da izađeš 130e je stvarno glupo, jer ti rizikuješ više od 3x svog novca zarad mizerne zarada u odnosu na ulog.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Pa izbaci neki tiket onda bratić.

      Slikaš i nakačiš ovde, prosto.

      Ne hejtujem ovo što radiš i ja sam radio slično nekada samo sa manjom lovom i za mesec dana napravio tipa 100e da sam bio čisto u plusu i onda prvo spojim dva tkt-a omašim, pa pogodim i opet dva omašim i odem u minus.

      Po mom mišljenju dati 100e a da izađeš 130e je stvarno glupo, jer ti rizikuješ više od 3x svog novca zarad mizerne zarada u odnosu na ulog.
      Pa okacio sam.
      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

      Comment


      • Aha, ok, propustio Brajko.

        Samo nastavi, prangijaj, šta drugo da ti kažem.

        Comment


        • Petrovac svaka cast, slazem se da je money managment najbitniji posle toga disciplina, po mom misljenju je 22% puno ali ako se to podrzumeva na ove tvoje kvote onda ok.

          Brajkula nije glupo, uvek je bolje vise para, i manje meceva.

          Comment


          • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
            Stanje 1918 e.

            AU open

            Berdih - Bautista Agut 1, kvota na bet365 1.25

            Ulazemo 118 e, ostaje 1800 e.

            Pozdrav.
            Berdih - Bautista Agut 3 2 - dobitan.

            Stanje 1947 e.
            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

            Comment


            • Stanje 1947 e.

              Nfl plej of

              Karolina - Arizona 1 ( ukljucujuci i produzetke ), kvota na bet365 1.60

              Ulazemo 147 e, ostaje 1800 e.

              Pozdrav.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                Stanje 1947 e.

                Nfl plej of

                Karolina - Arizona 1 ( ukljucujuci i produzetke ), kvota na bet365 1.60

                Ulazemo 147 e, ostaje 1800 e.

                Pozdrav.
                Karolina - Arizona 49 15 - dobitan.

                Stanje 2035 e.
                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                Comment


                • Da napravimo mali osvrt na ovaj mesec.

                  Odigrali smo 16 singlova, 13 su bili dobitni, 1 je pao, a dva su bila sa kvotom 1.
                  Odigrali smo 6 dublova, svih 6 su bili dobitni.

                  Pocetni ulog smo uvecali za 100 %, sto implicira, da je neko poceo sa 100 e, sad bi imao 200e, da je neko krenuo sa 300 e, sad bi imao 600 e...itd.

                  Cilj je da se mesecni budzet poveca za nekih 500,600 e, sto smo vec sada uveliko presisali. Do kraja meseca necemo igrati sa nekim preteranim ambicijama, odnosno, posto je plan ostvaren, naravno da cemo postavljati tipove, ali ako slucajno dodje do pada, necemo ici ispod 1800 e, i cekacemo februar.

                  Pozdrav.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Stanje 2035 e.

                    ABA liga

                    Partizan - Crvena Zvezda 2 ( ukljucujuci produzetke ), kvota na bet365 1.33

                    Ulazemo 135 e, ostaje 1900 e.

                    Jedan navijacki, odnosno mrzilacki pik.

                    Pozdrav.
                    Last edited by petrovac na mlavi; 25-01-16, 17:06.
                    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                    Comment


                    • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                      Stanje 2035 e.

                      ABA liga

                      Partizan - Crvena Zvezda 2 ( ukljucujuci produzetke ), kvota na bet365 1.33

                      Ulazemo 135 e, ostaje 1900 e.

                      Jedan navijacki, odnosno mrzilacki pik.

                      Pozdrav.
                      E prijatelju ovde si se sjebao.
                      Gojko vidi sta ucini covek, mislim da si samo ovo cekao

                      Inace petrovac, svaka cast na dosadasnjim "uspesima" po klajdzi u koliko zaista igras. Vidis Gorane, napravi covek parice za mesec dana. A ti nesto vices " Ne moze, ne moze!" Vidis kako ne moze.
                      Last edited by Sandugp; 25-01-16, 17:53.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ugasio temu, šteta što niko nije smio u avatar

                        Comment


                        • Od 26 pogodio 25. Čestitao sam mu na pogađanju, ali da bi se proverila ispravnost sistema procenat uspešnosti treba da bude u domenu realnog, a 25 od 26 to sigurno nije. Da su bile kovote oko 1.05 to bi bilo domenu realnosti, možda čak ni onda, ali njegove kvote su bile od 1.30 do 1.60, tako da je to ludački veliki procenat pogađanja, to se nije moglo očekivati.

                          Još jednom skidam kapu na pogađanju ili znanju ili osećaju šta god da je u pitanju, ali u sistem ne verujem jer je matematički neodrživ. Kladionice nisu izmišljene da bi nas izdržavale, već obrnuto. Kladionice postoje jako dugo i ovaj sistem nije počeo sa Petrovcem, viđao sam to i ranije i nije se održalo, doduše nisam ni video da neko tako pogađao kao on. Protiv toga kladionice su nemoćne, ali takvi slučajevi su domenu statističke greške koliko su retki. Evo ja da počnem ovo da igram sa ovim kvotama garantujem da bi više od pola promašio.

                          Comment


                          • Počela Engleska liga u 16 sati, označio cijelu ligu na rezultati.com...prošlo 10 minuta još ništa, ulazi i gleda da nije neki bug ili da nije nestalo konekcije.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                              Stanje 2035 e.

                              ABA liga

                              Partizan - Crvena Zvezda 2 ( ukljucujuci produzetke ), kvota na bet365 1.33

                              Ulazemo 135 e, ostaje 1900 e.

                              Jedan navijacki, odnosno mrzilacki pik.

                              Pozdrav.
                              Partizan - Crvena Zvezda 86 81 - gubitan.

                              Stanje 1900 e.
                              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                              Comment


                              • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                                Partizan - Crvena Zvezda 86 81 - gubitan.

                                Stanje 1900 e.
                                Jesam ti rekao prijatelju, da si se sjebao samo tako tu.
                                Ali neces da se konsultujes sa drugarima ovde pre nego sto odaberes tip.
                                Derbiji i takvi neki mecevi se nikada ne igraju kada se radi ono sto ti radis.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X