Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.rezultati.com/utakmica/Yo...talji-utakmice a ja navijao za GG3+ xD
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by MakiVW View Post
      a najjaca kvota na 5+ 4,75

      Comment


      • Milina bili kecevi Nant, Samrok i Dandi lepe kvote
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Unovcio 4400 jutros ;)
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Skino jucer Arsenal 1 2,30 kvota danas Apoel 2,80 kvota

            Comment


            • Ima nas 20-ak koji prate pdf,ajde aktivirajte se i pisite.
              Evo onako na prvu da ce mi kljucni par biti Metalist-Olimpijakos,kvota 2,Metalist razbija kuci i imaju dobar tim.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • metalist je odigrao 1:0 u zadnjoj ligaskoj utakmici jedva su dali gol u drugom poluvremenu, olimpijakos ima povrede u napadu tako da generalno ja ocekujem neefikasan mec 0-2 gola. mozda se metalist raspuca znaju oni to nije iskljuceno, ja bih tu takodje probao x-1 u sistemu
                http://www.kuvajsam.com

                Comment


                • Na Real protiv CSKA , 1,10 kvota , jeste da su apsolutni favoriti ali 1,10 je kriminalna kvota, ipak je 1/8 LS-a , mogli su bar 1,4 staviti
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Pa prosle godine Barsa-Arsenal 1.25 na Barsu. I to su igrali protiv Arsenala, kao da Arsenal ne zna da igra fudbal.
                    Ali sta ces, tako je to
                    sigpic

                    Comment


                    • Dojava Grcka liga:

                      Levadikos-Giannina 2-1 (iz 2 u 1)

                      Neki covek iz Kg-a odigrao ovo stavio 120 evra. Sad nisam siguran al vredi probati sa 100 kinti pa sta bude.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Vodi Radnicki..idemo;)


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Arnel.S View Post
                          Pa prosle godine Barsa-Arsenal 1.25 na Barsu. I to su igrali protiv Arsenala, kao da Arsenal ne zna da igra fudbal.
                          Ali sta ces, tako je to
                          Na Barselonu protiv Milana u grupnoj fazi u vecini kladionica po 1,20 bilo.

                          Comment


                          • jos Hanover i Olimpijakos


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Uzeo 1000 kinti juce

                              Nas 5 drugova stavimo svako po 100 na Inter i Bayern (znaci 500 ) u utorak i uzmemo 1250 i sve ubacimo na Radnicki,Partizan,Zvezdu,Real i Celsi i dobijemo 6 000

                              Podelili smo svakom po 1000 a onih 1 000 sto ostalo stavimo na LE..
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X