Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gokara View Post
    Šminkeru postoje dve stvari:

    Ovo nije ništa novo, video sam to i ranije, loše se završilo.

    Druga mana je što igra sa virtuelnim novcem. Ej, početni kapital 1000 e. Pa ko ovde ima 1000 e da se zajebava. Sa 100 e bi se možda i moglo početi, ali šta je to onda nego pilićarenje, što kaže Petrovac bolje onda uzeti knjigu i čitati.
    Znaci brate moj, ipak mislis da kada bi se imalo 1k eura da bi se isplatilo krenuti???
    Ali posto se nema, onda knjiga.
    1000 eura nemam, ali imam brdo knjiga, tako da sam tu za tebe. Ako treba neko stivo da ti pozajmim ili preporucim.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • helem, manite se ismijavanja ukoliko nemate bolju ideju...ili sistem ili knjiga kod Sandugpa

      do pisanja, na tenisu

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Evo čovek uložio 300 izašao okok 350 i tako veže 5 i onda padne 2 i ode u minus.

        Zavaravanje šminka brate moj.....klasično pilićarenje je ovo koje ne pije vodu.
        Brajko, na onom prvom shminkinom linku, bata je u plusu od 1171.28 (nemam pojma sta ulaze, tj valutu) za dva dana. Verovatno su one njihove KM ili sta je vec jebem li ga moza euri.
        Tako da nije to toliko lose kao sto bas mi ovde pokusavamo da pokazemo.
        Drugi link nisam sabirao zaradu mrzelo me. Verovatno je nesto slicno.
        Evo sada sam sabrao i onaj drugi jer sam video nekih podosta promasenih povecih uplata (mislio sam da nece biti u tolikom plusu) ali kurac opet je bata oko 1100 u plusu. Doduse ovo je za duplo duzi period tj citava 4 dana!!!
        Znaci za 6 dana uzeo dvehiljadeidvesta. Ako igra disciplinovano, tj ako ne ulaze mnogo velike sume on moze vrlo fino da prodje.
        Last edited by Sandugp; 10-01-16, 15:55.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Znaci brate moj, ipak mislis da kada bi se imalo 1k eura da bi se isplatilo krenuti???
          Ali posto se nema, onda knjiga.
          1000 eura nemam, ali imam brdo knjiga, tako da sam tu za tebe. Ako treba neko stivo da ti pozajmim ili preporucim.
          Ne mislim da bi se isplatilo početi sa 1k eura, jer bi ostao bez 1k eura.

          Ova rasprava me podseća na dokazivanje da je 1 veće od 0. Asistent na matematičkom fakultetu jednom ispisao 6 celih tabli dokazujući ovu tvrdnju. I na kraju posle 2 sata dokazao da je 1 veće od 0.

          Ajde mi sada da dokazujemo da kladionicu dugoročno ne možeš dobiti. Nismo još ispisali 6 strana, ali možemo ispisati i 60 nikoga nećemo uveriti da je to istina dok oni sami to ne shvate. Takav je čovek.

          Preporuči mi Sandukane neko štivo al da ima slika, kad su samo slova jako se umaram.

          Comment


          • Originally posted by gokara View Post
            Ne mislim da bi se isplatilo početi sa 1k eura, jer bi ostao bez 1k eura.

            Ova rasprava me podseća na dokazivanje da je 1 veće od 0. Asistent na matematičkom fakultetu jednom ispisao 6 celih tabli dokazujući ovu tvrdnju. I na kraju posle 2 sata dokazao da je 1 veće od 0.

            Ajde mi sada da dokazujemo da kladionicu dugoročno ne možeš dobiti. Nismo još ispisali 6 strana, ali možemo ispisati i 60 nikoga nećemo uveriti da je to istina dok oni sami to ne shvate. Takav je čovek.

            Preporuči mi Sandukane neko štivo al da ima slika, kad su samo slova jako se umaram.
            Evo ovo sam se dogovorio sa Nedom da joj citam veceras pred spavanje. Ne znam gde ces naci jer ne verujem da ima sada da se kupi negde ali dacu ti ja, skokni koliko sutra pa ces je dobiti na nekoliko dana:
            http://knjigeobradovic.com/polovne-k...-dorde-lobacev
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sta je vama cudno u takvim ulozima, normalno da kladionice doniraju oni koji igraju tikete na 100 kinti i cekaju milione a ako stvarno hoces da im uzmes pare ulozi se moraju drasticno povecati i igrati singl eventualno 2 meca

              Comment


              • Petrovce,nije ti losa strategija,malo je teska i spora al ajde...samo,slikaj to sto igras da je vjerdostojnije da si napao taj oblik do zarade .


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ma dajte ljudi svi sad da saberemo koliko imamo para nemamo skupa 1000e, a pričamo o nekom ozbiljnom kockanju.

                  Ja sam stvarno mislio da je ova priča ZARADA na kladionici odavno ispričana u prazno.

                  Sad vidim da sam bio u zabludi ili ljudi jednostavno kasne.

                  Comment


                  • Moram još ovo...vrh je ova `otvaraju se kladionice za ovakve kao petrovac na svakih 5 metara`

                    jeste, u 21. vijeku ljudi nosaju po 1000 eura i pokušavaju ostati nezapaženi u prostoriji 5x5 gurajući se sa 15 osoba u oblaku dima

                    sutradan bi mu sve na što dobije oduzeli na `carini`
                    Last edited by shminka; 10-01-16, 16:11.

                    Comment


                    • Evo sinoc stavio 4 soma na balt http://prntscr.com/9odfim http://prntscr.com/9odftp

                      Comment


                      • Ali reklo bi se da je kreativan,stoga aj nek predlozi neku jeftiniju opciju da pocnemo 'graditi dnevnice' Jer mnoooogo je 1000 ...Ej brate Petrovce,mnogo je 1000,jel imas nesto jeftnije ,stvarno


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sinoc lik poceo da skace po kladionici, mozzart naravno dobio 230.000 dinara na grckom kino ili kako vec, neko sranje slicno kao Bingo, sa sve jbnim brojevima. Kontam se ubo covek, kad ono, jedva iscupo zivu glavu. Vadio se Pogodio jbni broj posle 7h

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Moram još ovo...vrh je ova `otvaraju se kladionice za ovakve kao petrovac na svakih 5 metara`
                            Kladionice se otvaraju na svakih 5 metara i zbog takvih kao što je petrovac i zbog ovih drugih, kladionice ne prave razliku, svi su žrtve, svi su u gubitki dugoročno, uzimaju pare od svih, zato i postoje.

                            Comment


                            • Kladionice se otvaraju na svakih 5 metara, da starije čike koje hodaju sa štapom ne moraju previše pješačiti

                              za ove kao petrovac bet365 ima reklamu na dresovima sportskih klubova

                              Comment


                              • Kladionice zive od malih uloga.

                                Las Vegas je postao ono sto je danas, zato sto mozes da se kladis i sa jednim dolarom.

                                Comment

                                Working...
                                X