Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako ali sigurno Petrovac skuplja svoje sledbenike

    Meni stvarno zao ljudi ako neko po ugledu na ovog lika radi ono sto on pise da radi. Decko nijedan dobitan tiket nije okacio, samo baca kvote i neke cifre, sto dovodi do osnovane sumnje da se dobro sprda sa nekim ko zaista krene da ga prati na siguran put za reku Mlavu

    Comment


    • Ja mislim da nije, te čike su ili lezilebovići ili umni bolesnici, ili džabalebaroši, možda penzosi koji ne znaju šta će od dosade, ali svaki od njih ponaosob je u minusu.

      Znam ih bar 10 i svaki duguje i Bogu i ocu.

      Comment


      • Nemam sumnje da će momak postići ovo što je zacrtao, a vi kako hoćete...sa svima koji misle da neće se kladim u piće, ako se nekada slučajno sretnemo, da će uspjeti

        Toliko, pozdrav

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          petrovac je moj brat.

          Ja da imam 100e ne bih igrao kladionicu
          Ovakvih postova je vec bilo nekoliko.

          Kao da 100 e resava zivot, ili hiljadu, pa da neko ima te pare, ne bi igrao kladionicu... Svasta.

          Moje iskustvo, sto zivotno, sto kladionicarsko, govori da bez kapitala odredjenog, ne moze se dobiti na istoj. Svi oni tiketi koji se popunjavaju iz dosade, ili da bi se pratilo nesto, pocivaju na nezdravoj osnovi, a ta osnova nema dobitncki karakter u sebi. Ja uvek polazim od premise da cu dobiti, a ne da sam zaboravio na taj novac sto sam ulozio, kao sto se moglo procitati ovde. Pa zar nije bolje onda citati knjigu, ili pogledati film, nego to raditi ???
          Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Nemam sumnje da će momak postići ovo što je zacrtao, a vi kako hoćete...sa svima koji misle da neće se kladim u piće, ako se nekada slučajno sretnemo, da će uspjeti

            Toliko, pozdrav
            sifra za raspoznavanje je "petrovac na moru"
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nek momak okači neki tiket pa tek tada treba ga komentarisati. A ovako nasuvo, je smješno.

              Comment


              • Stavlja vam svaki dan, jedini ih on i stavlja transparentno...ne kontam kako to ne vidite...baš smiješno

                Comment


                • Originally posted by gokara
                  Za sada si malo u plusu, zato što si pogodio kvotu 1.68, a ne one od 1.07.

                  Pao si Porto sa malom kvotom, a solidnu kvotu 1.68 si prošao na teško sranje jer ti je ekipa koja je gubila 15:0 u zadnjoj četvrtini, dobila 18:16. U malom si plusu zahvaljujući nečemu što se događa u 10 godina, šta ti to govori.
                  Pogresio si, ekipa je vodila 0 15 u zadnjoj cetvrtini.

                  Ok, uzeli ste me u masinu, odustajem od dalje prepiske, drzacu se onoga sto sam poceo.

                  Pozdrav svima.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                    Ovakvih postova je vec bilo nekoliko.

                    Kao da 100 e resava zivot, ili hiljadu, pa da neko ima te pare, ne bi igrao kladionicu... Svasta.

                    Moje iskustvo, sto zivotno, sto kladionicarsko, govori da bez kapitala odredjenog, ne moze se dobiti na istoj. Svi oni tiketi koji se popunjavaju iz dosade, ili da bi se pratilo nesto, pocivaju na nezdravoj osnovi, a ta osnova nema dobitncki karakter u sebi. Ja uvek polazim od premise da cu dobiti, a ne da sam zaboravio na taj novac sto sam ulozio, kao sto se moglo procitati ovde. Pa zar nije bolje onda citati knjigu, ili pogledati film, nego to raditi ???
                    Ajde junošo sa milionima okači ovaj tikte sa partizanom i šta ti ja znam već, da vidimo kako napadaš ?

                    Lepo slikaj, aploaduj i okači. I sve pet.

                    Comment


                    • Može i u avatar opklada, naravno, ko god hoće

                      Comment


                      • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                        Ovakvih postova je vec bilo nekoliko.

                        Kao da 100 e resava zivot, ili hiljadu, pa da neko ima te pare, ne bi igrao kladionicu... Svasta.

                        Moje iskustvo, sto zivotno, sto kladionicarsko, govori da bez kapitala odredjenog, ne moze se dobiti na istoj. Svi oni tiketi koji se popunjavaju iz dosade, ili da bi se pratilo nesto, pocivaju na nezdravoj osnovi, a ta osnova nema dobitncki karakter u sebi. Ja uvek polazim od premise da cu dobiti, a ne da sam zaboravio na taj novac sto sam ulozio, kao sto se moglo procitati ovde. Pa zar nije bolje onda citati knjigu, ili pogledati film, nego to raditi ???
                        Ja kad odigram i 10 parova ubijedjen sam da dobijam.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Ja kad odigram i 10 parova ubijedjen sam da dobijam.
                          2 do 5 i 2 do 6

                          Igrao 20 tekmi i bio ubedjen da prolazim sve. Kad ono
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ma vi ste svi prsli, lik se sprda ovde, igra se, kači parove sabira, a nijedan tkt da sevne u slici.

                            On da je taj kako se predstavlja do sada bi okačio jedno 10 dobitnih sa ulogom kojim tvrdi da igra.

                            Ovako čovek nešto dokazuje, a sveti Bog ne zna šta...

                            I na kraju Gokara je u pravu, ovako da bi bio u plusu moraš u kontiuitetu da pogađaš dosta, jer evo brat uloži npr. 100e na kvotu 1.4 prođe u plusu 40, ali posle toga pada isti tkt i ide u minus 60e, što u prevodu znači kolji tele za šaku mesa koje meso će na kraju da propadne.

                            Comment


                            • Pa napravite i vi sebi virtuelnu banku i dajte sistem koji fercera...ako imate sistem, naravno...ne znam sto vas toliko muci cinjenica da ne pokaze tiket

                              u februar krenite sa istom bankom, da vidimo ko ce na kraju biti uspjesniji

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Pa napravite i vi sebi virtuelnu banku i dajte sistem koji fercera...ako imate sistem, naravno...ne znam sto vas toliko muci cinjenica da ne pokaze tiket

                                u februar krenite sa istom bankom, da vidimo ko ce na kraju biti uspjesniji
                                Pravili smo svi ovde to, ne znam da li se secas, Brajkulina fora bila
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X