Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mali osvrt na prethodne prepiske...

    Nisam obecavao kule i gradove, niti milione, vec popunu budzeta na mesecnom nivou od oko 500 eura. Naravno da se od kladionice ne moze obogatiti, niti zaraditi ogroman novac, jer se sve namesta, pocev od pojedinacnih sportova do kolektivnih, od lige sampiona do lokalnih liga, i sve se vrti oko pranja novca preko kladionica. Ali, mi obicni smrtnici, mozemo profitirati samo ako postujemo odredjena pravila, ne padnemo pod uticaj pohlepe, brzopletosti i alavosti ( od ovoga kladionice i zive ), i sa pravilnim money managementom, mozemo malo poboljsati mesecne finansije...

    E sad, da li je sve ovo piliciranje ili ne, verovatno zavisi od ugla gledanja i percipiranja stvari. Meni logika nalaze da je bolje na Nadalu dobiti 10 eura, nego na Marcenku izgubiti 10 eura, ali biti mudonja jer si odigrao veliku kvotu.

    Moze se o ovome raspredati naveliko, ovo je samo moje misljenje.

    Pozdrav svima
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
      Stanje 600 e

      Spanija Real M - Deportivo 1, kvota na bet 365 1.11
      Spanija Sevilja - Bilbao 1x, kvota na bet 365 1.30

      Ulazemo 100 e, ostaje 500 e.

      Pozdrav.
      Real Madrid 5 0, Sevilja 2 0 - dobitan.

      Stanje 644 e.
      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

      Comment


      • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
        Stanje 889 e.

        Nfl plej of

        Sinsinati - Pitsburg 2 ( vaze i produzeci ), kvota na bet 365 1.68

        Ulazemo 289 e, ostaje 600 e.

        Najzanimljiviji deo godine za Amere krece veceras. Nfl plej of. Pitsburg je usao u plej of na mala vrata, porazom NY Jetsa u Bafalu, inace, u jako su dobroj seriji bili na kraju sezone, u tezak polozaj su dosli zbog poraza od Baltimora, zato su zavisili od sudbine drugih rezultata. Ove godine igraju atipicno, nije im odbrana i trcanje jaca strana, vec neverovatna pas igra na celu sa Big Benom. Za Sinsinati 90 % nece igrati prvi kvoterbek Endi Dalton, koji se i povredio na utakmici protiv Pitsburga dva tri kola pre kraja regularnog dela. Ovo je ujedno i divizijski derbi. Sinsi je poslednjih par godina redovan ucesnik plej ofa, ali ispada u prvoj rundi. Mislim da ce se isto desiti i veceras.

        Pozdrav.
        Sinsinati - Pitsburg 16 18 - dobitan.

        Stanje 1129 e.
        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

        Comment


        • Stanje 1129 e.

          Nfl Plej of

          Minesota - Sijetl ( - 7,5 ) h1, kvota na wwin.com 1.55
          Washington ( - 3,5 ) - Grin Bej h2, kvota na wwin.com 1.55

          Ulazemo 129 e, ostaje 1000 e.

          Pozdrav.
          Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

          Comment


          • Batko, oš' mi pozajminiti koju stotku?

            Comment


            • Originally posted by Dule Krtola View Post
              Batko, oš' mi pozajminiti koju stotku?
              Ne, jer ces prokockati i neces mi nikad vratiti.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Sacramento - Golden State H2 (6.5) 1.90
                Philadelphia - Toronto H2 (9.5) 1.90

                Uplata 10e, dobitak 36.1

                Harris > (12.5) 1.85
                Lowry < (20.5) 1.85


                Uplata 5e, dobitak 17.11
                Prosao glavni sinoc.

                Houston - Indiana H1 (-1.5) 1.90
                Memphis - Boston < (193.5) 1.90
                Uplata 10e, dobitak 36.1

                Barton > (13.5) 1.85
                Hayward > (20.5) 1.85
                Uplata 10e, dobitak 34.23
                Last edited by Reise; 10-01-16, 13:44.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                  Ne, jer ces prokockati i neces mi nikad vratiti.
                  Batko da se mi dogovorimo.

                  Daš mi 100e i odigram ovo tvojo čudo. Ako prođem vr'ćem ti ono što si mi dao.

                  Ja ga slikam i pokazujem ti ga(tiket, inače). Kao dokaz.

                  A ako puknem, vrćem ti 50e kad mi Biro rada nađe posao

                  Comment


                  • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                    Mali osvrt na prethodne prepiske...

                    Nisam obecavao kule i gradove, niti milione, vec popunu budzeta na mesecnom nivou od oko 500 eura. Naravno da se od kladionice ne moze obogatiti, niti zaraditi ogroman novac, jer se sve namesta, pocev od pojedinacnih sportova do kolektivnih, od lige sampiona do lokalnih liga, i sve se vrti oko pranja novca preko kladionica. Ali, mi obicni smrtnici, mozemo profitirati samo ako postujemo odredjena pravila, ne padnemo pod uticaj pohlepe, brzopletosti i alavosti ( od ovoga kladionice i zive ), i sa pravilnim money managementom, mozemo malo poboljsati mesecne finansije...

                    E sad, da li je sve ovo piliciranje ili ne, verovatno zavisi od ugla gledanja i percipiranja stvari. Meni logika nalaze da je bolje na Nadalu dobiti 10 eura, nego na Marcenku izgubiti 10 eura, ali biti mudonja jer si odigrao veliku kvotu.

                    Moze se o ovome raspredati naveliko, ovo je samo moje misljenje.

                    Pozdrav svima
                    Vidi petrovče na mlavi, radi ti to što radiš, meni lično je zanimljivo to što radiš, ali nemoj pričati da možeš zarađivati 500 e mesečno, možeš jedan mesec, možda dva, ali ćeš treći izgubiti sve što si dobio i ono što si uložio. Dugoročno ne možeš pobediti kladionicu jer u suprotnom one ne bi ni postojale, a ja ih vidim na svakih 5 metara.

                    Ti ćeš 5 puta uložiti 100 e na Nadala, on će 5 puta dobiti Marčenka i ti ćeš zaraditi 50 e, a onda će 6. put izgubiti, ili će se povrediti i ti ćeš izgubiti 100 e, u stvari bićeš u minusu 50 e jer si prethodno zaradioo 50.

                    Igraj ti ovo par meseci, za koliko budeš dobar ja ću ti dati još toliko. Ako budeš u minusu ti meni daš toliko koliko si u minusu. Dogovoreno?

                    Comment


                    • Nisu na svakih 5 metara zbog ovakvih kao petrovac, vec zbog ovih koji ga ismijavaju od pocetka...a ocigledno ce se ovdje pokazati ona...ko se zadnji smije

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        Vidi petrovče na mlavi, radi ti to što radiš, meni lično je zanimljivo to što radiš, ali nemoj pričati da možeš zarađivati 500 e mesečno, možeš jedan mesec, možda dva, ali ćeš treći izgubiti sve što si dobio i ono što si uložio. Dugoročno ne možeš pobediti kladionicu jer u suprotnom one ne bi ni postojale, a ja ih vidim na svakih 5 metara.

                        Ti ćeš 5 puta uložiti 100 e na Nadala, on će 5 puta dobiti Marčenka i ti ćeš zaraditi 50 e, a onda će 6. put izgubiti, ili će se povrediti i ti ćeš izgubiti 100 e, u stvari bićeš u minusu 50 e jer si prethodno zaradioo 50.

                        Igraj ti ovo par meseci, za koliko budeš dobar ja ću ti dati još toliko. Ako budeš u minusu ti meni daš toliko koliko si u minusu. Dogovoreno?
                        Ok, tu smo...
                        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                        Comment


                        • petrovac je moj brat.

                          Ja da imam 100e ne bih igrao kladionicu

                          Comment


                          • Petrovče brate, jel ti ovo stvarno igraš ili samo ođe stavljaš pa ako pogodiš, pogodio si za SK forum?

                            Comment


                            • Moras malo bolje promisliti gokara, prica koju pricate od kako se lik pojavio ovdje je sega...

                              Mislis da svaki onaj cikica koji sjedi u kladi, a ne vidi slova kako treba ima informacije kao recimo @dale ili @rosonero koji ovdje najvise pogadjaju...svakako

                              a prebroji koliko je takvih cikica po cijeli dan u zadimljenim prostorijama...mislis da je neko od njih u plusu?

                              Comment


                              • Stanje 1000 e.

                                Aba liga Partizan - Cibona 1 ( ukljucujuci produzetke ) kvota na bet365 1.26
                                Fa cup Totenhem - Lester 1x, kvota na bet 365 1.16

                                Ulazemo 100 e, ostaje 900 e.

                                Pozdrav.
                                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                                Comment

                                Working...
                                X