Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to lose toliko, drugar je pre par meseci stavio 300e na bet365 i igra svaki dan kvotu 1.05 do 1.10, nesto najsigurnije za taj dan... I nije promasio do sada, a dobitak na 1.05 mu je 15 evra, nekome je to dnevnica na gradjevini uzme oko 500e mesecno

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      Nije to lose toliko, drugar je pre par meseci stavio 300e na bet365 i igra svaki dan kvotu 1.05 do 1.10, nesto najsigurnije za taj dan... I nije promasio do sada, a dobitak na 1.05 mu je 15 evra, nekome je to dnevnica na gradjevini uzme oko 500e mesecno

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      Klasicno pilicarenje, nikad se ne bih tako ponizavao.

      Comment


      • Pilicarenje ili ne, pare su pare

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Pilicarenje ili ne, pare su pare

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          Upravo, decko zaradjuje, jebe mu se sta ce neki Gojko na nekom tamo forumu da kaze.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • kako ja tek sada provalio ovog petrovca
            E da je se tako moze ziveti od kladionice, ne bi one nicale na svakom cosku.

            Comment


            • Obicno na ruletu 11 dupliranja te tjeraju da se objesis
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja ne znam ko je ovaj momak koji se pojavio na forumu sa tim “sistemom” i postavlja parove, samo sam rekao da to ne treba da bude predmet sprdnje i podsmeha. Zasto? Ja se kladim nekih 13 godina i onog dana kada sam prestao da igram tikete sa mizernom uplatom i velikom kvotom, poceo da igram singlove koji su mi sigurni, ma kolika kvota bila i sa nesto jacim ulogom, tada sam poceo da koliko toliko profitiram od kladionice. Ne uvek naravno ali uglavnom ide vrlo dobro. Normalno da se ne baziram na tome, kladionica mi je bila i ostala zabava, samo sto ne igram svaki dan npr 2 tiketa po 50 dinara sa po 5 parova i verovatnocom prolaska koja se meri promilima i ne pogadjam tiket jednom mesecno ili redje vec igram samo kad mi nesto bas deluje primamljivo sa 1000 recimo i pogodim otprilike 7/10 tiketa. Mozda je to nekome pilicarenje i ponizavanje ali meni je ok dok god mi donosi bar nesto malo da imam da troskarim na gluposti za koje ne bih izdvojio novac koji zaradjujem Plus sam naveo primer coveka koga znam citav zivot i koji igra po principu iz mog prethodnog posta i za sada mu ide odlicno i to je ziva istina... Sto ne mora da znaci da vec sutra nece promasiti tu neku malu kvotu, do sada se nije desilo.
                Tako da niko ne prica o sistemu koji ce da prevari ili za*ebe kladionicu, samo drugaciji pristup svemu tome...
                Rulet je glupost i zlo normalno i ne treba ga stavljati u isti kos sa ovim

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                Last edited by Miletić; 10-01-16, 00:59.
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by gokara
                  Ako kreneš sa 10 dindži, na 11. dupliranju gubiš nešto manje od 100 evra.

                  Nije valjda Aki da bi se obesio zbog 100 evra, a imaš telefon od 500?

                  Šta bi onda radio kada bi izgubio telefon?
                  Ne kockam ja. Nema tu poente. Moguce je da sam fulio, nesto je meni to stari govorio oko 11, 12 dupliranja da je vec da se ubijes, al sam pogresno zapamtio izgleda, a mrsko mi racunat

                  Telefon je 800 e, a za novu sam prosuo sampanjac po prijateljevom Macbook pro-u, i izgleda da je trosak popravke 600 e, e tek kad mi posalje racun cu da se objesim. Leglo u nevakat

                  A jebo kocku, nikad u plusu, vazda u minusu i to mi se bas i ne svidja.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Vidi Miletiću, kratkoročno možeš biti u dobitku, ali dugoročno nikad. Vodi evidenciju, pa ćeš videti. Evo videćeš i ovaj lik petrovac, ako bude istrajao u ovome će ti to dokazati. Krenuo je on sa 1000 evra, može imati i 2000 u jednom momentu, ali to je jednosmerna ulica koja se završava uvek u minusu.

                    Bolje je pomalo ulagati, igrati velike kvote, ako izgubiš ni ne osetiš, ali kad dobiješ itekako osetiš. I tako si u minusu dugoročno, ali bar to sve shvataš na pravi način. Ne mogu da verujem da neko misli da može da zarađuje na kladionici. Što kaže jedan citat iz nekog filma, lik kaže ribi koja se naložila na rulet: "Šta misliš zašto ova svetla ovako blješte? Da bi takvi kao što si ti pobeđivali?"

                    Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ne kockam ja. Nema tu poente. Moguce je da sam fulio, nesto je meni to stari govorio oko 11, 12 dupliranja da je vec da se ubijes, al sam pogresno zapamtio izgleda, a mrsko mi racunat

                    Telefon je 800 e, a za novu sam prosuo sampanjac po prijateljevom Macbook pro-u, i izgleda da je trosak popravke 600 e, e tek kad mi posalje racun cu da se objesim. Leglo u nevakat

                    A jebo kocku, nikad u plusu, vazda u minusu i to mi se bas i ne svidja.
                    Fon 800 e, šampanjac se prosipa, bogami bahato, sad još reci da pališ novčanice od 100 e i odma dajem otkaz, upisujem neki faks, jel izgleda da studenti imaju najviše love, mi što radimo jedva za leb imamo.
                    Last edited by goku; 10-01-16, 01:16.

                    Comment


                    • Ma vala bahat nisam.

                      Slabo ja od roditelja uzimam pare, ove zajebancije sto sam uzeo sam sam platio. Al vala za taj mac nek mi je bog na pomoci kako cu pare da nadjem.

                      Jos se ja borim da lansiram na trziste svoj brend marketing konsaltinga, radim, al jebem ja ove nase drzave sjebane gdje ti treba milion pecata i jos moras platit svaki taj pecat. Smrt.

                      Plus te jebe finansiranje, posebno ako si tvrdoglav kao ja pa neces da ti se neko mjesa u tvoju viziju i strategiju.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne kazem ja Gokara da nisi u pravu, svako ima svoj pristup i to je skroz ispravno ako imas osecaja za kladjenje kao sto ga ja nemam te tikete sto ljudi pogadjaju sa velikim kvotama i 4-5 ili cak vise parova ja mogu samo da sanjam... Tako da sam presao na ovaj sistem dok sam se jos aktivno kladio i islo mi je fino, vodio sam i tu evidenciju pomocu tabele u excell-u
                        Sada nemam vremena za kladionicu stvarno, tek ponekad uplatim nesto na online racun pa dok pratim NBA odigram nesto cisto da bude zanimljivije

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ma vala bahat nisam.

                          Slabo ja od roditelja uzimam pare, ove zajebancije sto sam uzeo sam sam platio. Al vala za taj mac nek mi je bog na pomoci kako cu pare da nadjem.

                          Jos se ja borim da lansiram na trziste svoj brend marketing konsaltinga, radim, al jebem ja ove nase drzave sjebane gdje ti treba milion pecata i jos moras platit svaki taj pecat. Smrt.

                          Plus te jebe finansiranje, posebno ako si tvrdoglav kao ja pa neces da ti se neko mjesa u tvoju viziju i strategiju.
                          Ma zezam se ja malo, onaj ko navija za Arsenal ne može biti bahat, to ovi što navijaju za Real, Čelzi, Junajted.

                          Što se tiče duga, evo ti rešenja:

                          Originally posted by Miletić View Post
                          Nije to lose toliko, drugar je pre par meseci stavio 300e na bet365 i igra svaki dan kvotu 1.05 do 1.10, nesto najsigurnije za taj dan... I nije promasio do sada, a dobitak na 1.05 mu je 15 evra, nekome je to dnevnica na gradjevini uzme oko 500e mesecno
                          Neka te Miletić poveže sa njim i rešio si problem.

                          Comment


                          • Hahahaha ne bojim se ja za Akija, ne treba to njemu, on samo navija za pogresan klub a inace imamo dosta slicnosti, samo nesto drugacijim metodama pokusavamo da dodjemo do cilja

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by gokara
                              Sandu naivan si kao francuska sobarica. Bio jednom jedan na nekom forumu pre par godina isto ovo radio kao ovaj Petrovčić, nekoliko puta kretao sa 1000 evrona, pilićario i uvek sve spiskao. Na stranu što svi oni igraju sa virtuelnom lovom, a usput i spomenu ime kladionice kao da je to bitno za dati momenat.

                              Ista fora sa ruletom, igraš na jednu boju, uvek dižeš za duplo ulog, kad god dobiješ, krećeš sa minimalnim ulogom. Možeš da izgubiš samo ako više od osam ili devet puta, ne sećam se tačno, dođe zaredom ista boja, što je u realnosti teško moguće, ali caka je da postoji program koji povremeno ubaci da dođe recimo crveno preko 10 puta zaredom i tog momenta gubiš sve što si zaradio i lovu koju si uložio.

                              Ako stvarno misliš da postoji bilo kakav sistem koji može da zajebe bilo koju kladionicu na svetu, onda stvarno, e pa sad stvarno...što bi rekao Strajnić na St. James Parku onomad kad Lotar nije mogao da gleda kako ga Milivoje zavlači Šaju Givenu, ali znam da ne misliš, samo se malo zajebavaš.
                              Što se ruleta tiče može i više ponavljanja, s tim da moraš da igraš na dve i više tabli ukoliko je reč o elektronskom ruletu pošto isti imaju ograničenje koliko max možeš da staviš na svako polje, pa tako i na boju.

                              Uglavnom, slažem se sa tobom, kladionica i igre na sreću nisu izmišljene da bi se neko obogati, tj. izmišljene su da bi se neko obogatio, a taj neko je gazda kladionice.

                              Ja volim da tipujem i kako kad uplate mi se kreću od 300 do 5000 dinara srazmerno novcu koji imam u trenutku uplate za bacanje, oprostim se unapred, pa ako pogodim lepo, ako promašim opet lepo, igrala se deca.

                              Comment


                              • Upao je u seriju Petrovac, cak je i kvotu 1.68 pogodio. Rizicno, ali se isplatilo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X