Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majku jebo 96 puta!



    http://www.flashscore.com/match/8nFqwdxh/#match-summary

    Comment


    • ne mozes uzet pare preko jevreja, nema sanse

      Comment


      • Taman sam se ponadao u 88 min kada su poveli 2-1 evo para ali..

        Comment


        • ja umalo nisam dobio srcani. Povede Basel, onda Hull, u devedeset i neki i Dinamo... onda jevrej u zadnjem minutu daje gol.

          Jos si ti zelen

          Comment




          • Neki batica odigrao i naravno kao i 90% sveta oborio ga Zehavi.Odoh da ga kupim na FM-u
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Evo doticnog kome cijeli svijet jebe majku veceras.

              Bolje da nista ne pisem, svasta mi se mota po glavi..

              Spoiler

              Comment


              • Batica je postigao 2 gola i protiv Plzena u gostima i tako pogurao Makabi do 4. kola,izgleda da mu gostovanja bas leze.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment





                • Samo za brata Rosa
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • U 80 i 82 minut padaju golovi za 4 i 5-0... Sta reci, kako dalje ?

                    Comment


                    • Posle Porta i Basela sugavog ni meni se ne ide dalje, jos mi onaj u kladionici kaze hocete li povracaj novca 200din... kad mu nisam jbo sve po spisku

                      Comment


                      • Palermo 1, Đenova im dolazi sa 14 raspoloživih igrača, plus Diego Perpti neizvestan, plus slabiji su dosta nego prethodne godine nemaju Matrija, Bertolaćija i Jago Falkea.

                        Comment


                        • Dinamo Zagreb 1-1 & 3+, mnogo su jaci od Albanaca, mislim da ce biti dosta golova u mrezi Skenderbega...

                          Malmo po meni 1, mnogo su jaci kod kuce, potpuno razlicita ekipa kao gost i kao domacin...

                          Basel 2, mislim da ce ih odraditi lagano, takav neki osecaj imam...

                          Sahtjor 1 & 3+, dobice Ukrajinci sigurno ovo kod kuce, napadacki fudbal igraju i jedni i drugi, ocekuju se golovi...

                          Monaco - Valensija, najbolje mi je da preskocim, a ako odigram odigracu Bilo kad X, odnosno pol/kraj X...

                          Srecno svima

                          Comment


                          • Za sve one koje zele da igraju na vecu kvotu

                            Swansea - Man utd 1:1 6.75
                            Valencia - Deportivo 2:0 7.50
                            Dortmund - Hertha 2:1 9.50
                            Udinese - Palermo 1:1 6.75
                            Tocan rezultat
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Odlican tiket ulazem 50€
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ja ću danas Valensiju iz razloga što dosta cenim tu ekipu, zatim Molde 1H i Elfsborg 1, to mi nekako realno kao i Salzburg napokon 2 koji dobro plaća 2.2 i naravno FKCzv 2

                                Comment

                                Working...
                                X