Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Zasto sutra ides na ogroman ulog?

    Zar ti nije bolje da sacekas subotu?
    Zato sto sam zavisnik jebeni.

    Sutra ide solidan, u subotu jos veci.
    sigpic

    Comment


    • Predlog za veceras Barsa GG 3+
      Bayern 2 i 3+

      6.75
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

        Comment


        • Pozdrav!

          Mi smo profesionalna sportska kladioničarska agencija, sa glavnim ciljem stvaranja profita za sebe i za svoje klijente – sa pomoču sportskih oklada. Stvaranje profita i zadovoljstvo naših kupaca je naš glavni cilj kojeg smo do sada i još ćemo u buduće dalje ispunjavati. Zašto govorim sa takvom sigurnošću? Iz jednog jednostavnog razloga. Rezultati, koje postižemo u usporedbi sa ostalima, su izuzetne. Naši analitičari u prosjeku pogode 58% svih oklada koje odigramo. To je u usporedbi sa ostalima (54%) u svijetu sportskih oklada zapanjujuče. Sa našom djelatnošću bavimo se od 2011 dalje i sa našim članovima mi smo živi dokaz, da u sportskim okladama možemo biti pobjednici. Sada je ta mogučnost ponuđena i vama.

          Pozivam vas, da posjetite našu internetnu stranicu, gdje možete pročitati više o našim rezultatima i ponudi. www.mark-picks.com/hr

          Za sva pitanja dostupan sam preko maila: balkan@mark-picks.com

          Lijep pozdrav.

          Comment


          • Tince ako i ne prodje tebi je oprosteno.

            Sve jasno kako i sta za sutra..

            http://www.rezultati.com/utakmica/pjT8MWSr/#detalji



            Spoiler
            Last edited by Rossonero; 09-05-15, 00:02.

            Comment


            • Za promjenu prelaz!

              1/2

              http://www.rezultati.com/utakmica/YTfP5tjj/#detalji

              Comment


              • Ne zamjerite sto ovu temu saljem ovdje jer ne znam gdje i da se postavi, pa vas molim da je ne izbrisete




                Kladionicari, profesionalci, amateri, svi oni koji su prevareni i svi oni koji i dalje vjeruju da je moguce dobiti pravu dojavu nekog meca, molim vas da sa nama obicnim smrtnicima podijelite vase iskustvo i kazete da li je mit ili istina da su pojedini kladionicarski sajtovi koji su preplavili internet zapravo lazni ili da ipak ima nekih koji zaista imaju prave informacije. Znamo da ima onih koji naveliko salju i postavljaju neke utakmice koje su oni kao izanalizirali ili dobili od nekog Kavasakija iz Japana ili Goungakaoua iz Kenije, ali ima i onih koji 101% tvrde da je to namjesten mec i da imaju kvotu koja je vec unaprijed dogovorena ali da prvo traze da se uplati odredjena svota novca (npr. 50-1000 eura) pa da ce onda dobiti siguran fix.

                https://www.facebook.com/pages/Pravi..._rdr=p&fref=nf
                https://www.facebook.com/pages/Tumbo...c_location=ufi

                Evo recimo dva profila na FB koji funkcionisu tim principom. Da li se neko uopste "upecao" na ovo? Da li je neko ovako uzeo pare? Da li je ovo ljudi tacno? Znam da ima mnogo nacina da se neko prevari sa druge strane "zice" i svi znamo da je tesko doci do dojave ali ne i nemoguce.

                http://www.kolektiv.me/49921/kladion...anama-namjeten

                Dakle, svaka informacija je korisna za svakoga ko je u zabludi tako da vas molim da ih nesebicno podijelite sa svima nama.

                Ako zaista postoji neko "provjeren" mozemo razmijeniti informacije u inbox.

                Hvala svima unaprijed.

                Comment


                • Pođi od samog sebe. Da si neki bitan faktor, koji namešta utakmice, da li bi objavio te informacije na internetu, ili još gore na fejsbuku, tipa... "DOJAVA! 100 EVRA PRE i 100 EVRA POSLE UTAKMICE". Naravno da ne bi...
                  Samo glupi ljudi mogu da kupuju "dojave" preko neta. Dok je ovaca, biće i vukova. Nimalo mi nije žao tih ljudi. Zaslužuju da izgube pare ako veruju u "dojave" na fejsu...
                  Nemojte ljudi gubiti pare bezveze, jer znajte da se ta neka budala sa druge strane žice smeje i trlja ruke vašoj gluposti...
                  Last edited by z0La; 13-07-15, 22:18.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Jesi uplatio i koliko?



                    Spoiler

                    Comment


                    • FC Liefering - St. Polten
                      U prošlom sam igrao protiv ekipe Liefering i lagano su izgubili 4:0 protiv nove ekipu u ligi A. Klagenfurt... Tamo je situacija i dalje ista, dakle ekipa se sastoji od većine igrača sa 18-21 godinu koja nikada nije igrala zajedno... Mislim da ta ekipa ima potencijala, ali tek kad se malo uigraju dakle negdje od 10. mjeseca da bi trebali početi igrati pravi nogomet sa puno brzine. St. Polten odradio odlične pripreme. Oni su dosta dobra ekipa za ovu ligi i glavni su kandidati za TOP3 pozicije i rpomociju po meni. Izgubili su jednu utakmicu ali od prvologaša Rapid Vienna ostalo su lagano pobijedili, također su i u kupu lagano pobijedili 2:0 ekipu Dorbirn. U prvom kolu su odigrali 2:2 protiv ekipe A. Salzburg, no igrali su puno bolje i po meni zaslužili pobjedu, 2 puta su vodili u tom meču, pogledajte i statistiku:
                      ST. POLTEN-A.SALZBURG
                      63% Posjed lopte 37%
                      24 Šutevi 10
                      21 Slobodni udarci 8
                      11 Korneri 1
                      Imaju puno iskusnih igrača kao Segovia i očekujem da ovdje napadnu i uzmu sva 3 boda mladoj ekipi domaćina...
                      Tip: AH0 Away
                      Kvota: 1.72
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Originally posted by stewanoskipp
                        Srbija - Australija
                        Više o tome
                        Sta reci o Srpskoj reprezentaciji u vaterpolu bez smo rijeci hvale,ekipa koja sa pola snage ide u zavrsnicu svakog jakog turnira sa obzirom da se sada radi o svetskom prvenstvu onda je jasno da nema opustanja a sa takvim stavom Srbija ce pregaziti prosjecnu reprezentaciju Australije ..U prva dva kola Srbi su dobili 11 9 Crnogorce i lagano sa pola snage Japance sa 19 9 dok australija dobila Japana sa 11 4 i remizirala sa Crnogorcima sa 5 5 ,gdje se vidjela totalna nemoc u napadu jedna bezidejna igra .Sve u svemu h1 na 3,5 golova mislim da moze do poluvremena biti prebacen a kamoli u cijeloj utakmici...SRECNOO
                        Tip: 3.5 h1
                        Tebra, ovaj mec je gotov
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • dubl-basket
                          Turska U18 - Srbija U18 2
                          Francuska U18 - Grčka U18 -64,5 pp
                          kv.4,16
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Nesto realno
                            18-00 Viborg-Ejsberg = 2-3 gola (1.97)
                            19-00 Mainz II - Magdeburg = oba daju gol (1.75)
                            19-30 Helsinborg - Kalmar = 1X & 2+ (1.75)
                            20-30 Kaiserslautern - Braunschweig = T1 2+ (1.77)
                            ------------> (10.67) <---------------------
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Jel moze neko da mi da link od meca Cerro Porteno - Diaz is paragvaja Igra se u trenutku i je 65min a treba mi cekam je jos nje za pare
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Jel neko zna zasto nema kombinaciju zbroj zuti kartona i konacan ishod u mozzart kladionica?.. Trazim sada preku net na sajtu i nema to u ponodu kod francuza Lille-Psg
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X