Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alaves-Osasuna 1

    Alaves je u poslednjem kolu zabelezio jos jednu pobedu na domacem terenu, protiv Mallorke, i time se malo udaljio od opasne zone sto ce igracima svakako samo povecati samopouzdanje. Daleko od toga da su u nekoj sjajnoj formi ali bitna cinjenica je da su vezali tri pobede na domacem terenu i da su u mecu protiv Mallorke igrali odlicno i stvarali dosta sansi, narocito u prvih pola sata utakmice. U odnosu na broj sansi koje su imali trebalo je da bude i vise od 2:0. Do sada su osvojili 35 bodova, od cega 23 na domacem terenu. Dobre vesti su da im se u tim nakon suspenzije vraca Toribio, kao i Galan koji je bio povredjen, a mec ce propustiti Garcia, Castillo i Beobide.

    Osasuna je trenutno 2 boda iznad opasne zone ali rekao bih da sve vise i vise padaju u formi. U poslednjem mecu protiv Alcorcona su bili nesto malo bolji i izvukli remi, ali 5 vezanih poraza pre toga svakako ne ulivaju mnogo vere u njih. Zanimljiva je i cinjenica da tokom tih 5 poraza nisu uspeli da postignu ni jedan gol, ali su tu losu seriju takodje prekinuli u poslednjem mecu gde je bilo 1:1. Lose vesti za njih, a nadam se dobre za nas, je nekoliko odsutnih igraca koji ce propustiti vecerasnji mec. Pre svega ne mogu da racunaju na kapitena Nekounama koji se povredio u poslednjem mecu, kao ni na dva kljucna igraca iz zadnje linije, Loea i Vujadinovica. Pored njih vec duze vreme su odsutni i Loties i Oier.

    Dakle, imamo mec izmedju dva tima koji su trenutno potpuno razliciti. Oslabljena Osasuna nema pobedu u poslednjih 6 kola, postigli su samo jedan gol u tom periodu, a u korist im ne ide ni skandal oko namestanja meceva o kome se pise u Spanskoj stampi. Alaves je jak na domacem terenu, za razliku od Osasune koja je ostvarila samo 2 pobede u 13 odigranih

    Na nasem portalu vas ocekuje jos mnostvo prognoza, posetite nas...

    Comment


    • Ajax 1

      Prva utakmica koja je igrana u Ukrajini se završila minimalnom pobedom Dnipra 1:0. Dnipro je igrao dobro, ali može se reći da Ajax nije imao sreće pošto su imali nekoliko dobrih šansi. Trener Ajaxa je okrivio loše stanje terena za neuspeh svog tima.

      Ajax u Holandskom prvenstvu igra dobro i nalazi se na drugoj poziciji. Ipak od osvajanja prvog mesta nema ništa pošto im PSV beži 11 bodova. U zadnjih 5 utakmica imaju 4 pobede i jednu nerešenu utakmicu, tako da su svakako u dobroj formi. Nemogućnost osvajanje domaćeg prventsva im ostavlja šansu da se koncetrišu na Ligu Evrope i tu naprave dobar rezultat. Amsterdam Arena će sigurno biti puna i uz podršku domaće publike očekujem pobedu domaćeg tima.

      Siguran sam da igrači Dnipra veruju da mogu da danas naprave iznenadjenje i pobede Ajax. Ovaj tim u Ukrajini je na trećoj poziciji na tabeli i u zadnje 3 utakmice imaju tri pobede. Ipak Ajax je po meni mnogo jači tim i Dnipro nema šta tu puno da traži.

      Ajax će danas igrati na dobrom terenu i pred svojih 50.000 fanova očekujem da pobede Ukrajince.

      Comment


      • https://www.mozzartbet.com/sr/kladje...4-1176175-1275

        Tuga za ovaj tiket,Efes 3 minuta do kraja ima +16 i ispuste prednost jedva cak i dobise na kraju,a Makabi za pola kosa ode u plus
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • mrtvi besiktas, odigram 1x i oni izgube
          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

          Comment


          • Caen 1

            ovoljne vesti stigle su za Caen ove nedelje, klub kao i njihov predsednik Jean-François Fortin su oslobodjeni optuzbi za korupciju i malverzacije, sto je donelo barem za sada veliko olaksanje jer Caen nece biti administrativnim putem poslat u nizi rang takmicenja. Dakle, za opstanak u ligi ostaje im da se izbore za bodove na zelenom terenu.
            Caen se nalazi na 14 mestu samo 5 bodova iznad zone ispadanja i docekuje Metz koji je gotovo sigurno kandidat za drugu ligu, dugo vec zakucan na poslednje mesto na tabeli.
            Caen je nakon dve odlicne pobede, treba narocito spomenuti onu protiv Marseja, vezao dva razocaravajuca poraza. Prava prilika da se taj los niz prekine je dans protiv najgoreg tima lige.
            Metz je od poslednjih 11 meceva na kojima je gostovao cak 9 izgubio. Ujedno na tih 11 gostovanja takodje cak 9 puta nisu uspeli da zatresu mrezu protivnika. Na 15 utakmica u gostima do sada su postigli samo 3 gola sto je zaista mizerno. U 2015. godini nisu dobili nijedan mec, i u seriji su od 3 vezana poraza. Ponegde uspevaju da iscupaju po bod.
            Bez obzira sto ni Caen nije neka posebna sila, mislim da je kvota od 1,92 sasvim OK za ovu vrstu meca i da bi Caen ovo morao dobiti makar mrsavim rezultatom od 1:0

            Jos mnogo predloga za kladjenje danas ceka vas na nasem portalu...

            Comment


            • Najpostenija liga na svijetu!

              http://www.flashscore.com/match/hhrstKWQ/#match-summary

              Comment


              • Ja odigrao bezveze sistem i stavio sivaspor-bursa prelaz 2 u 1 ali dodje ipak Galata,znao sam da ce doci 1 prelaz u Turskoj,to je vec standard samo treba da pogodis koja tekma
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • I ja ponekad uplatim (prelaze) Galata , Fener , Besiktas..

                  Zadnja njihova utakmica isto prelaz bila kada je Galatasaray kuci igrao..

                  http://www.flashscore.com/match/zN4tee1i/#match-summary

                  Comment


                  • http://www.telegraf.rs/sport/1493460...ladionici-foto

                    Comment


                    • Sve vam jebem nesposobno!!!

                      Spoiler

                      Comment


                      • Dale, Rosso, kvota 2 mi treba za sutra u ovoj tankoj ponudi. Sta kontate?
                        sigpic

                        Comment


                        • PSV 1 & 3+
                          Monaco go
                          TNS 1

                          To sam ja za sebe planirao, 2.28 je kvota kod mene, valjda i kod tebe slicna
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • @ Nash

                            Ovako pogledano na prvu sto se tice ponude za sutra..

                            Caen-Monaco 0-2

                            Ali pogledat cu sutra malo detaljnije ponudu pa cu ti spremiti parove na pm.

                            Spoiler
                            Naci cemo nesto ne trazis nista puno kv2.
                            Last edited by Rossonero; 09-04-15, 23:42.

                            Comment


                            • Samo kvota 2 na ogroman ulog, ovo drugo necu vise da igram.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zasto sutra ides na ogroman ulog?

                                Zar ti nije bolje da sacekas subotu?

                                Gledaj na cemu sam ja veceras pao.



                                http://www.rezultati.com/utakmica/WOfbBr8C/#detalji
                                Last edited by Rossonero; 09-04-15, 23:48.

                                Comment

                                Working...
                                X