Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte neki predlog za poene igrača u NBA ? Da uzmem neke parice

    Comment


    • Ne znam za NBA ali ja sutra igram
      Radnicki-Spartak X
      Donji Srem 1 i 2-3
      Rad 1 i 2-3
      Hul-QPR 0-2
      Salke gg3+
      Barsa 4+
      Hofenhajm gg3+ ili mozda 5+

      Probacu sa 50 dinara pa sta bude
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Juve 1 i GG
        Barsa tim 2 2+
        Derby 1
        Midlsboro 1
        Doncaster px

        39.40
        Mrtvi Doncaster,znaci strasno,i to sam ih poslednje dodao na tiket.
        Uhvatim kvotu 4.80 a padnem na 2.05
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment




        • Comment


          • Istra-Lokomotiva 2-1 prelaz poslednjih 4 meca doslo iz 2 u 1 vredi probati

            Ne pokusavajte u mocartu,izbacili utakmicu iz igre
            Last edited by bice; 26-02-15, 22:14.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Juventus i Fiorentina danas igraju polufinale kupa Italije. U drugom polufinala igraju Lazio i Napoli koji su prvu utakmicu juče remizirali 1:1.

              Juventus ove godine igra sjajno u Seriji A i glavni su favoriti za osvajanje titule. Roma je iza njih na drugom mestu i ima 9 bodova manje. Juventus ima odličnu odbranu i još bolji napad. Postigli su daleko najviše golova ove sezone a primili daleko najmanje. Sa takvom igrom ni ne čudi što su na prvom mestu tabele Serije A. Osim skudeta, imaju šansu da osvoje i kup. Svakako će im nedostajati sjajni Pirlo ali Juve ima sjajne igrače koji mogu da ga zamene. U zadnje 4 utakmice su malo popustili u odbrani pa je moguće da danas prime neki gol.

              Fiorentina se popravlja. Igraju dobro i imaju realne šanse da se plasiraju u Ligu šampiona sledeće sezone. I u Ligi Evrope su pokazali dobru igru izbacivši Totenhem. Fiorentina nema poraz u zadnjih 12 utakmica tako da očekujem zanimljiv meč. Jedini problem tima iz Firence su povredjeni igrači kojih ima dosta, uključujući i najboljeg strelca Babacara.

              Očekujem otvorenu igru sa puno šansi na obe strane i zato backujem Over 2.5 golova.

              Comment


              • Fortuna-Bochum

                Fortuna se jos uvek nalazi u igri za ulazak u Bundes ligu. Nakon sto su pretrpeli dva poraza, od Auea i Nirnberga kod kuce, doslo je do smene trenera ekipe i usledila je odmah pobeda u proslom kolu na strani protiv Hajdenhajma u gostima 2:1.
                Vrlo je zanimljivo da Fortuna bolji ucinak ekipa ima na strani nego kod kuce, gde se ocigledno muci kad ima ulogu favorita pa tako imaju skroman ucinak na svom stadionu: 3-4-4 dok duplo vise pobeda imaju na strani.
                Bohum je ekipa koja ima najvise neresenih ishoda u ligi, cak 13. Relativno su sigurni sto se tice opstanka u ligu, imaju 6 bodova vise iznad opasne zone, a neki visi cilj ne mogu ostvariti tako da su rastereceni...
                Nisu posebno kvalitetna ekipa na strani gde u poslednjih 11 meceva imaju samo 2 pobede.
                U poslednja 3 meca na strani imaju 3 remija i 3 poraza.
                Danas ce na ovom gostovanju biti i bez Tomasa Eisfelda, ofanzivnog veznog igraca koji je iskljucen na proslom mecu.

                Motiva na ovom mecu ima svako vise Fortuna. Sledece nedelje ih ceka nezgodno gostovanje kod Lajpzciga i ocekujem da ce pod novim trenerom konacno poceti da bezele bolje rezultate i kod kuce.

                Nas predlog za kladjenje, pobeda domacina uz Azijski hendikep -0,25 za 1,9

                Comment


                • Braunsvajg je tokom nedelje odigrao Kup utakmicu u kojoj je izgubio 2:0 ali je pruzio solidnu partiju i nije se osramotio protiv mocnog Bayerna. To moze da bude i podstrek pred danasnji mec jer je cinjenica da se nalaze u rezultatskoj krizi iako bi jos mogli da se prikljuce gornjem delu tabele.
                  Naime u poslednja 4 meca su bez pobede, 3 poraza i jedan neresen mec.
                  S obzirom da im je danasnji protivnik St Pauli, tim koji drzi razne negativne rekorde lige prava je prilika da se Braunsvajg vrati na pobednicke staze.
                  Oni i jesu dobar domacin, ukupan skor im je 6-3-2, a u poslednjih 6 meceva na svom stadionu imaju skor 3-2-1.

                  St Pauli na dnu tabele, 4 boda od zone ispadanja sto i nije nadoknadivo, ali sa kvalitetom igara koji ekipa pruza tesko ce se spasiti. U prolecnoj sezoni dva meca su izgubili, dva meca su igrali nerseno, vrlo su neefikasni, jer na 3 od 4 meca nisu postigli ni gol. S druge strane, odbrama tima ne funkcionise kako treba, ekipa su koja je primila najvise golova do sad od svih u ligi, 42 odnosno skoro 2 po mecu u proseku.

                  Kvota na domacina je nesto preko 2, sto nam govori da kladionice procenjuju da domacin ovde ima samo 50% sanse da pobedi. Moje misljenje je da je to vise i da imamo vrednost igranja po ovoj kvoti.
                  Braunsvajg je sigurno kvalitetnija ekipa pa je moj predlog za kladjenje uz gore navedno pobeda domacina

                  Comment


                  • Wolfsburg je u Kup utakmici koju je igrao tokom nedelje nastavio svoj sjajan niz pobeda pobedivsi Lajpcig 2:0. U 10 poslednjih meceva, gledajuci sva takmicenja ostvarili su 9 pobeda i samo jedan neresen mec uz sjajnu golgetersku formu sa cak 26 postignutih golova na tih 10 utakmica, sto cini prosek od 2,6 golova po mecu.
                    Ujedno, za ovu nasu opkladu "oba tima postizu gol i 3+" nam u prilog ide jos statistickih podataka:

                    - u poslednjih 7 meceva koje je Augsburg igrao kod kuce doslo je 3+ golova
                    - u poslednjih 7 od 8 meceva na kojima je Wolfsburg gostovao bilo je 3+ golova
                    - i Augsburg spada u efikasnije dooacinske ekipe sa 24 postignuta gola na 11 domacih meceva. na poslednjih 7 od 8 meceva kod kuce Augsburg je postigao barem dva gola
                    - apsolutna je ista situacija sa Wolfsburgom je kad gostuju: na poslednjih 7 od 8 utakmica su dali barem 2 gola

                    Planetwin365 nam za ovu opkladu daje 1,96 kvotu sto smatram da je apsolutno odlicna kvota i da imamo value ovde. Kao primer navescu da recimo William Hill kladionica istu ovu opkladu placa mnogo manje, samo 1,75!

                    Dve napadacke ekipe, sposobne da tresu mrezu protivnika, ali sa odbranama koje su malko labave i znaju da prime golove uz podatke koje sam naveo su dovoljni razlozi za GG3+ po sjajnoj kvoti koju nudi Planetwin365.

                    Comment


                    • Russ

                      Last edited by Rossonero; 12-03-15, 11:08.

                      Comment


                      • https://www.mozzartbet.com/sr/kladje...4-8558444-1273

                        I dodam mrtvi Ajax poslednji na tiket i obori me za 60 evrica
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Jel moguće ovo, krv ti yebem



                          Čovek uplatio 30 kinte a dobio 5 miliona

                          Comment


                          • Oooo da, i to samo se Lion "mucio" da dodje 5+. Ostalo je sve relativno lako doslo. Ali odigras Grka, Francuza i Italijana 5+ i pogodis...
                            I to lik kaze da je uvek igrao ono otprilike da mu dobitak bude oko 1000 dindzi. I jednom mu doslo da "lupa", i uze covek maksimalu....svaka cast...

                            P.S. Da, isplata je bila 5 miliona i 280 hiljada, ali maximalni dobitak u Mocartu je 5 miliona...
                            Last edited by z0La; 13-03-15, 09:14.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Treba ti da uhvatis Francuze i Grke 5+ tu redovno ide 0-2
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Motherwell daje gol -uhvacen,Darmstad kec uhvacen...Leverkuzen 3 + uhvacen,Bursa gg 3+ uhvacen,De Grapsfsap kec uhvacen i panem da Bastia da go.Dva crvena kartona i naravno go se ne moze dati...koji sam baksuz,samo gol.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X